Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cristache, stai cam prost cu matematica. Tu, Robert, Geo, Pro tv-ul, Alex, Mortu, Mihail, Lucian, Birsan, si mai sunt. Asa ca.. :D

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE ! "

 

 

 

 

 

 

Scoate-l pe Geo din schema :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Mersi de urari, dar ziua mea e tocmai prin iulie.. :laugh: La multi ani si tie, Prita!! :bigstar:

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

ma scuzi, a fost o confuzie, cati Cristi Gospodaru'-s in tg neamt? :D

se pare ca ti-am urat anticipat tare :blink:

bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa da ce pustiu e pe aici de cand nu mai au cont forumistii. prita esti sefu pe forum la neamt :blink:) da vezi ca tot mai ai pana la 1069 cat aveam eu. oricum eu am intrat in istoria forumului. :bigstar:

hai ca daca da domnu vremuri bune si vaca da lapte :D vara asta va salut cu faza lunga ca am Xenoane :laugh: si poate o sa va pun si niste poze de pe Brno sau Hungaroring (faza cu donatu sliderelor tocite ramane valabila)

 

apropo, am inteles ca se face excursie vara asta, marea, transfagarasanu, si predealu. cred ca ma bag si eu atunci. pana atunci salutari din taste, ca nu ma pot da de gol prea tare, nu de alta da am adunat ceva postari la la asta(nu mai am timp de asa multe de adunat)

 

mitrut n-ai tupeu sa scoti cuiu la grenada si sa ii dai drumu in pilotei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wa da ce pustiu e pe aici de cand nu mai au cont forumistii. prita esti sefu pe forum la neamt :crack:) da vezi ca tot mai ai pana la 1069 cat aveam eu. oricum eu am intrat in istoria forumului. :crack:

hai ca daca da domnu vremuri bune si vaca da lapte :moto: vara asta va salut cu faza lunga ca am Xenoane :bigstar: si poate o sa va pun si niste poze de pe Brno sau Hungaroring (faza cu donatu sliderelor tocite ramane valabila)

 

apropo, am inteles ca se face excursie vara asta, marea, transfagarasanu, si predealu. cred ca ma bag si eu atunci. pana atunci salutari din taste, ca nu ma pot da de gol prea tare, nu de alta da am adunat ceva postari la la asta(nu mai am timp de asa multe de adunat)

 

mitrut n-ai tupeu sa scoti cuiu la grenada si sa ii dai drumu in pilotei :)

 

 

 

aaa

Mesaj completat

aaa

[/quote

 

we mosnegutule da tu esti biker adevarat a? ai cetit o gramada de reviste cu motorete, PS: grenada ii dezamorsata sa ne vedem sanatosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da wa, cel mai mult am citit de pe cutia de chibrituri. de acolo le stiu eu pe toate. :crack: :)

Mesaj completat

apropo. daca auziti pe cineva care vrea un combinezon Berik din 2 piese marimea 54-56. nam ideie cam pe cine vine de la noi. probabil unu mai mic ca enache.

 

las pozele sa vorbeasca. mai e o geaca textil marime mica pt cineva ca mine sau mai mare oleaca, si o geaca Suomy care vine cred ca pe unu ca Eny (trebuie curatata)

post-59565-1298405932_thumb.jpg

post-59565-1298405978_thumb.jpg

post-59565-1298406053_thumb.jpg

post-59565-1298406077_thumb.jpg

post-59565-1298406104_thumb.jpg

post-59565-1298406160_thumb.jpg

post-59565-1298406198_thumb.jpg

post-59565-1298406233_thumb.jpg

post-59565-1298406243_thumb.jpg

post-59565-1298406290_thumb.jpg

post-59565-1298406334_thumb.jpg

post-59565-1298406386_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, ce sa zicem si noi acuma pt o postare in plus :) :crack:

totusi nu is ale mele. ajut si eu lumea, ca mna, daca eu cunoaste la tomberoane.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

domnilor..... pregatiti-va motoarele, primavara e pe vine, noul sezon e aproape ;) asa ca daca planificati iesiri si nu va incomodeaza 2-3 bikeri de aici(tg.neamt) va rog sa aruncati un post si pe'aici....'dry asfalt' :blink:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vorbea de transfagarasan candva. Am inteles ca se face odata cu intrunirea de la predeal. Sau tot aceleasi proiecte raman pe la anu. Probabil o sa ma bag si eu :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vorbea de transfagarasan candva. Am inteles ca se face odata cu intrunirea de la predeal. Sau tot aceleasi proiecte raman pe la anu. Probabil o sa ma bag si eu :laugh:

 

 

 

 

sigur,sigur ai sa te bagi sa dai cu subsemnatu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baluuuuu, hai cu balu. la multi ani wa. vezi daca iti iei motor, sati iei ceva mai autobuz sa nu cedeze. :D :laugh:

 

si na, poate ne vedem in trafic. dar inainte iati permisu ca ai sa patesti cum ia zis Robert lu Jonel: tu cand ai sa-ti iei motor, ai sa mergi tot cu autobuzu!

 

ieri am inteles ca au fost peste 15grade. care va-ti dat cu baraitoarea??

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baluuuuu, hai cu balu. la multi ani wa. vezi daca iti iei motor, sati iei ceva mai autobuz sa nu cedeze. :laugh: :laugh:

 

si na, poate ne vedem in trafic. dar inainte iati permisu ca ai sa patesti cum ia zis Robert lu Jonel: tu cand ai sa-ti iei motor, ai sa mergi tot cu autobuzu!

 

ieri am inteles ca au fost peste 15grade. care va-ti dat cu baraitoarea??

 

uite we mi-am luat sa ma tina.dar daca vrei iti trimit bauletele pentru cand vii acasa sa-ti incapa transportu' de marfa la "kg" si shaorma. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...