Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

uite we mi-am luat sa ma tina.dar daca vrei iti trimit bauletele pentru cand vii acasa sa-ti incapa transportu' de marfa la "kg" si shaorma. :laugh:

miam luat tomberon nou wa. da marfa e tot veche. pute a mort, dar daca vrei sa stii ca am gasit izmele gaurite in C-U-R cu gaura marimea S. tin minte ca mai intrebat daca nu am izmene de motociclist, marimea S la gaura. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

miam luat tomberon nou wa. da marfa e tot veche. pute a mort, dar daca vrei sa stii ca am gasit izmele gaurite in C-U-R cu gaura marimea S. tin minte ca mai intrebat daca nu am izmene de motociclist, marimea S la gaura. ;)

 

 

:) comic mai esti :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
hanu' ancutei, 3 iazuri 03/04/2011 :)

da mai aveti motociclisti in oras? :) :)

 

sau au mai ramas cativa si acuma ati iesit ca Ghioceii. ptiuuu doamne ce frumoase este voi.

 

de pasti se mai face ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mai aveti motociclisti in oras? :) :)

2-3 da' buni ..

Mesaj completat

sau au mai ramas cativa si acuma ati iesit ca Ghioceii. ptiuuu doamne ce frumoase este voi.

da' stiam ca esti analfabet, nu trebuia sa mai postezi.

Mesaj completat

de pasti se mai face ceva?

da, am propus sa te punem capra !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2-3 da' buni ..

da, am propus sa te punem capra !

buni la ce? plimbare de duminica in limita a 100Km?

 

da vrei sa ma :) pe la spate sau sa ma :) cand stau capra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar bagati in seama motociclistii virtuali?? Asta ar trebui sa se pedepseasca. :)

 

 

De Paste bineinteles ca se organizeaza megapetrecere, de ce intrebi, vrei sa ne ajuti cu ceva?

 

Ai face bine sa nu mai intri pe topicul de Tg. Neamt, daca nu ai respect fata de cei care scriu aici si daca nu inveti sa te exprimi si sa scrii corect. Ne murdaresti cu mizeriile tale analfabete. Mai multe am sa iti spun personal.

 

 

" DRIVE FAST, BUT DRIVE SAFE! "

vad ca tu ai ce ai cu mine si tot cu amenintari ai ramas la adresa mea si aerul superior? pe topicul targu neamt am sa intru de cate ori vreau atata timp cat este un topic public tuturor "forumistilor" sau motociclistilor virtuali cum zici tu. nu uita ca momentan si tu scrii pe forum si nu ai motor. deci esti un motociclist virtual.

 

de Pasti daca era va ajutam cum am facuto si anu trecut, ca nu cred ca am dat niciodata inapoi de la asta de cate ori mati interbat de bani. iar respect fata de cei care scriu aici am sa il am atunci cand am sa il primesc si de scris imi cer scuze daca nu intelegeti scrisul mai metaforic.

 

in final va urez asfalt uscat si tastare placuta.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ceva personal cu tine din momentul in care ti-ai facut un scop din denigrarea clubului si a membrilor. In ce ma priveste, sa mi te adresezi la persoana a treia . Si daca mai mananci rahat o singura data, ti-o iei peste bot de nu te vezi. Cat despre intratul pe forum, am sa am eu grija sa fii banat pe 9999 ani de acum incolo, pina ai sa inveti respectul si limba romana. Scurt

nu are rost sa ne certam aici nici unde ne vom intalni daca ne vom intalni. iar cu amenintarile astea te rog sa incetezi ca nu sunt bune nici in viata personala nici pe forum in plus eu nu team jicnit si ici nu team amenintat, cat de denigrarea clubului si a membrilor nu as crede asta. cred ca daca ar citi cineva din afara clubului conflictul dintre noi siar schimba parerea despre club. eu ce am avut de zis la adresa unor membri am ziso, dar nu la adresa clubului. iar de banat pe forum nu e o problema, se poate intra fara cont sau de pe un alt cont fantoma. respectul si limba romana leam invatat destul de bine la scoala cat am facut. de folosit, le folosesc cu cine consider ca le merita nu cu cine le cere.

 

o sa incerc sanu iti mai dau Reply ca nu are rost sa ma cert aiurea pe niste chestii care is greu de scos la capat.

 

bafta la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu are rost sa ne certam aici nici unde ne vom intalni daca ne vom intalni. iar cu amenintarile astea te rog sa incetezi ca nu sunt bune nici in viata personala nici pe forum in plus eu nu team jicnit si ici nu team amenintat, cat de denigrarea clubului si a membrilor nu as crede asta. cred ca daca ar citi cineva din afara clubului conflictul dintre noi siar schimba parerea despre club. eu ce am avut de zis la adresa unor membri am ziso, dar nu la adresa clubului. iar de banat pe forum nu e o problema, se poate intra fara cont sau de pe un alt cont fantoma. respectul si limba romana leam invatat destul de bine la scoala cat am facut. de folosit, le folosesc cu cine consider ca le merita nu cu cine le cere.

 

o sa incerc sanu iti mai dau Reply ca nu are rost sa ma cert aiurea pe niste chestii care is greu de scos la capat.

 

bafta la toata lumea.

 

 

vad ca din nou sa lasat plictiseala peste "porcarie la Basta" :laugh: .Asculta bai MosneGutza vezi ca intreci toate limitele :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca din nou sa lasat plictiseala peste "porcarie la Basta" :laugh: .Asculta bai MosneGutza vezi ca intreci toate limitele :bounce:

studiaza bine toata disputa si vei intelege de unde a inceput si de la ce. restu nu mai zic nimic ca nu are rost.

 

bafta

Mesaj completat

si ce parere are voi bajetii despre motorectu meu? e intristatoer sunetu ala de Termignoni si ambreaju ala clantanitor.

 

va astept cu propuneri legate de traseiele pt Paste

 

salutari cu faza lunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

totdeauna zici ca eu nush ce. dar de fiecare data tu arunci cu C@C@T si tot tu te superi si ameninti cand iti dau replica. de invitat nu e problema, nu ma vei invita tu in niciun caz, ci altii cu care am vorbit. iar daca nu voi fi invitatat, nu e nicio problema ca mai sunt motociclisti care ma si mau invitat la traseie.

 

in rest salutari cu faru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hristos a inviat! pt toti motocicletistii mei.

va salut de pe plaiuri ducatiste, din bologna. azi am fost sa vad unde e fabrica ducati, dar asa cum ma asteptam, era inchis. o sa revin maine sa le vizitez muzeul si fabrica si daca am noroc, marti fac si un ''giro'' cateva ore cu un motor inchiriat, sa vad maine care sunt conditiile...

poze... le bag cand ajung acasa, is mai mari de 1 mega...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eny te asteptam cu poze. iar daca nu reusesti da click dreapta pe poza si apoi edit. cand iti apare poza de editat apasa Ctrl si S (Control Save) si ti le redimensioneaza.

 

pana la urma ai inchiriat 999 sau 749

 

cristi asfalt uscat pe tihuta si imi pare rau ca nu pot fi prezent din cauza drumurilor romanesti. over all bine ca nu am patit eu nimic si am scapat doar cu rotile.

 

cei drept va cam place jucaria mea :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor

nici azi nu am reusit sa ajung la muzeul ducati, era tot inchis. pt muzeul ducati e mai usor, dar pentru un tur al fabricii cica iti trebuie programare telefonica cu 7 zile inainte. dar maine cred ca ajung acolo inaintea angajatilor :P

cat de inchiriat, is tare cacaciosi astia... cica de paste au dat cam tot parcul moto, tot maine sa vad ce fac, ca azi nu mi-au mai raspuns la telefon.

dar cum de nu si-a scos moshnegutzu calul azi pana la tihuta?

bagati si voi poze, eu nu le pot baga de pe telefon.

Editat de cipenyrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ciprian .a fost o zi perfecta de motociclism pe tihuta ne-am intalnit cu multe grupuri de motoristi ,cat despre mosnegutu a avut nefericirea de a lua o groapa pe asfalt facandusi rotile varza.i s-au taiat si cauciucurile asa de tare a abordat-o.pacat!am incercat sa-l ajut da nu ai pe ce sa pui cauciucurile sunt prea afectate jantele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut eny, din pacate, datorita drumurilor noastre frumoase, am avut norocu sa iau o groapa sub forma de crater iar ca urmare am taiat 2cauciucuri, si am indoit jantele. fata am reusit azi sa ii pun cauciuc si nu e asa tare indoitura, dar spatele am alergat la Piatra si Falticeni, dar nu am gasit nimic. maine ajung la iasi poate gasesc acolo, iar daca nu va trebui sa le trimit la capitala la cineva. in cel mai nefericit caz, va fi vorba de vreo 500coco alta janta de luat.

 

sper sa le fac maine poate pe joi ma duc la RAR. mor de draci ca nu am fost pe Tihuta, dar va fi timp cand vin iarasi in vara sa le dam pe Transfagarasan.

 

Dar mii ciuda ca nu va fi gata de luat in Dk pt ca va trebui sa schimb si curelele.

 

dar e bine ca nu am patit eu nimic datorita amortizorului care si-a facut treaba destul de bine si repede.

 

asteptam detalii despre ce ai rezolvat la Ducati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

gospo felicitari pt noua achizitie sa o porti sanatos am auzit k ai si udat o deja :friends: :cheers:

dar purcede si u ceva poze sa vada si okiu meu si ceva detalii desprea dumneaei

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

si sa pun si yo ceva poze de la transilvania bikers party, ce sa zik o fo fain doar k ii straniu asa sa meri de unu singur la intrunire nu mai fac treaba asta niciodata :unsure:

post-45483-0-75215800-1306604059_thumb.jpg

post-45483-0-53066500-1306604082_thumb.jpg

post-45483-0-82397700-1306604100_thumb.jpg

post-45483-0-67988000-1306604120_thumb.jpg

post-45483-0-90779700-1306604137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...