Sari la conținut

Tg Neamt


ktalinn
 Share

Postări Recomandate

cu sponsorizarea ramane de vazut, k o venit cvara ii cald afara si s o stricat casu :drink: ,

da tot am vrut sa intreb si am uitat, oare are cineva in plan ca pe luna august sa facem o plimbare mai lunga in haita? k tare frunos ar fi sa merem :moto: , amu stiu k ii greu ku programu fiecaruia dar na ar fi bn sa vorbim din timp dak ar fi sa facem ceva :drink: Numa Bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

lasa ma ca va uitati la a mea :))

 

 

si eu as fi vrut sa merg, da oricum cand vin acasa trag o fuga.

 

in rest ce mai e pe la noi? intruniri pe unde ati mai fost si care se baga la predeal luna viitoare? ca e posibil sa merg si eu. acu depinde cand vin acasa si cat imi ia sa il inmatriculez si sa ii scimbcurelele la motor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi baietzi de la tg neamtz :peace: nu mai zic nimic?

 

 

de acum incolo baietii de la tg neamt vor zice mai multe.

in aceasta seara a fost sedinta la club unde s-au discutat detalii pt organizarea petrecerii marca ''soimii nemteni 2011''.

vom reveni cu detalii, vom face si topicuri speciale pe aceasta tema. detalii si pe facebook.

salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shi baietzi de la tg neamtz :peace: nu mai zic nimic?

ba da, am facut o liniuta cu balu de la central pana in fata spitalului, zgomot mare de am ridicat tot publicul in picioare, :lol: sa mai atragem si noi atentia celorlalti asupra faptului ca n'a murit de tot motociclismul in tg neamt :sick:

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da si a luat si balu motoreta??

si ba enake yo nu am facebook si din kate stiam yo detalii despre motorete si treburi din astea se fac aci pi motociclism nu pi facebook, k pana la urma ma intereseaza sa stiu ce ati mai discutat, nu sa vad poze ku tine in kostumu de baie pi facebook :crack: PS: am glumit cu costumu de baie :moto:

BAFTA :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da si a luat si balu motoreta??

si ba enake yo nu am facebook si din kate stiam yo detalii despre motorete si treburi din astea se fac aci pi motociclism nu pi facebook, k pana la urma ma intereseaza sa stiu ce ati mai discutat, nu sa vad poze ku tine in kostumu de baie pi facebook :crack: PS: am glumit cu costumu de baie :moto:

BAFTA :ok:

 

 

ha ha ha mitrut... nostim...

bineinteles ca principala sursa de informatii va fi forumul, dar vom folosi si facebook-ul.

si in cazul tau cred ca vei afla detaliile direct de la noi, te vom tine la curent cu toate realizarile si mai ales cu nevoile...

salutare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum adica wa iti rozi genunchii? nu mai ai sliderele de la mine? app. daca vrei am combinezonu Teknic ala vechi al meu care mia ramas mic mie, cred ca iti vine tie misu. daca e vb si til dau cu tot cu protectii full. cred ca pt iesirile de duminica si cand iesi pe selena iti e ok.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Amu na ce vrai se mai intampla, nu esti primu care o cazut pi selena :bounce: ii bn ca nu ai patit u nimic orgaliu si fiarele se repara :peace:

apoi mitrut nu cumva ai gasit si tu ceva p-in iarba de la selena? :laugh: io asa stiu .acum m-am repezit si eu .oricum am ridicat mobra si dai iar .e o experienta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...