Sari la conținut

Poze Cu motoretele noastre


claudiu_lover
 Share

Postări Recomandate

nu stiu daca exista un topic deja deschi cu acest titlu, nu prea am gasit...

sa ne face-m cunoscute motocicletele...

Sper sa nu fiu singurul pe acest topic :bigstar:

 

o sa incep eu cu cateva poze

 

din pacate GPZ-ul este avariat in urma unui accident, dar l-am pus si pe el ca imi este dor de el :)

post-23897-1240894908_thumb.jpg

post-23897-1240894947_thumb.jpg

post-23897-1240894961_thumb.jpg

post-23897-1240895068_thumb.jpg

post-23897-1240895137_thumb.jpg

post-23897-1240895228_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exista un topic asemanator

p.s.: frumos gsxr, sa-l stapanesti sanatos. nu sunt cel mai infocat fan al beculetelor, led-urilor si altor accesorii luminoase pe motor, dar fiecare cu gustul sau.

 

/index.php?...0&start=750

nu-am gasit, poate pt ca nu am cautat deajuns... multumesc lafel. asfalt uscat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca exista un topic deja deschi cu acest titlu, nu prea am gasit...

sa ne face-m cunoscute motocicletele...

Sper sa nu fiu singurul pe acest topic ;)

 

o sa incep eu cu cateva poze

 

din pacate GPZ-ul este avariat in urma unui accident, dar l-am pus si pe el ca imi este dor de el :D

 

 

Aia "neonata" este data drac.......frumoasa rau domne !!!! Sa o "neonesti" sanatos. Pune-i si unul rosu sa zica lumea ca este semafor ambulat :D Dar daca tie iti place nu ma pot opune, sa o stapanesti sanatos.

Editat de Florin -v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mamaaaa ce toba are cb'ul :D ai customizato oleak nu gluma....suna? am un prieten cu cb500 cu toba sport si mai putin de 7% nu i-a luat niciodata. acum a revenit la aia originala si nu mai sare consumul de 4,5 %

Editat de cristi cbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mamaaaa ce toba are cb'ul :baldy: ai customizato oleak nu gluma....suna? am un prieten cu cb500 cu toba sport si mai putin de 7% nu i-a luat niciodata. acum a revenit la aia originala si nu mai sare consumul de 4,5 %

 

suna super bestial , numa ca trebuie gandita un pic , nu stiu de ce i-o fi luat lui 7 la suta , mie nu mi-a luat niciodata atata , cel mai mult a consumat in jur de 6,3 dar si atunci din vina deplasarilor scurte pe timp racoros

 

de obicei consuma 5,2 - 5,8 in oras ca la drum in afara orasului imi ia mai putin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mamaaaa ce toba are cb'ul :baldy: ai customizato oleak nu gluma....suna? am un prieten cu cb500 cu toba sport si mai putin de 7% nu i-a luat niciodata. acum a revenit la aia originala si nu mai sare consumul de 4,5 %

 

eu am facut consumul si cu toba originala si cu asta si mi-a iesit mereu aproape la fel, diferenta de 100 -200 ml , cel putin prin oras in rest nu stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...