Sari la conținut

Un Chopper De Politie...


mishu_canishu
 Share

Postări Recomandate

super misto motorul......inchipuie-ti asa ceva la Politia Romana :moto:)

 

 

pai........cu o astfel de moto mi-ar place sa fiu politai la divizia moto voi nu ati vrea hai mina sus sa nu ziceti ca sint egoist. :laugh:

 

 

foarte fain motorul dar.....nu,nu as vrea sa fiu politai la ei/noi.....

 

ps:ia uitati-va ce fete au!hahahahahaha

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte fain motorul dar.....nu,nu as vrea sa fiu politai la ei/noi.....

 

ps:ia uitati-va ce fete au!hahahahahaha

B.

 

normal black

se uita ca b...o....i...ii la parta noua .cred ca asa motoare au vazut numai la telvizor ;)

nici nu stiu daca ar putea sa mearga politaii pe asa un animal mai ales cei din romania

va salut

marius :finger:

Editat de red_snake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se uita ca b...o....i...ii la parta noua .cred ca asa motoare au vazut numai la telvizor :10:

nici nu stiu daca ar putea sa mearga politaii pe asa un animal mai ales cei din romania

va salut

marius :finger:

 

Ai dreptate, ăÂştia ai noÂştri sunt niÂşte dobitocii desăvârÂşiți, habar nu au cu ce se manancă chopperele. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum asa? nu erau mandrii posesori ai chopperelor alea cu un par de 1 metru cu girofar in varf? Chung Li, sau asa ceva, cele cu sigla Martin Motors...

E drept ca nu ar putea fi puse nici macar pe aceeasi pagina cel de care se vb aici cu chinezismele noastre :finger:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@skywalker: lupalb e ironic ca de obicei cand se discuta despre politzishti!!! :finger: sa traieshti lupule, eshti singuru politzist pe care-l cunosc, asha ca am o parere buna despre ei ;) :10: :10:

 

oricum, politzaii americani sunt invatzatzi sa mearga in patrulare pe harley!!!! asha ca pana la chopper nu a fost decat un mic pas!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Chiar eshti politzai si vrei sa creezi o diversiune fiinduti rusine de meseria pe care o ai?? sau e o insulta ?

 

cunosc un politai care stie cat de cat cu ce se mananca un chopper asculta muzica rock si are cat. A in permis, dar desigur e o exceptie.

 

Atunci stii doua exceptii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...