Sari la conținut

plimbaricaaaaaa


Drama
 Share

Postări Recomandate

foarte tare plimbarea din cate ilustreaza filmuletele.

viteza pare k

dar am si o remarca poate ca ar fi mai bine sa va atentionati cand va depasiti si sa nu va depasiti prin dreapta

de la sincai plecati?

pe 16 17 se intampla ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu e obligatoriu sa fie Sincai. S-a intamplat de acolo. Acu depinde pe unde iesi din Bucuresti...ca ne putem vedeam cam oriunde cred :eek:

N-am nici o idee pentru weekendul asta. Stiu doar ca nu mai vreau sa vrad Cheia...macar o saptamana.

post-18128-1242060700_thumb.jpg

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e obligatoriu sa fie Sincai. S-a intamplat de acolo. Acu depinde pe unde iesi din Bucuresti...ca ne putem vedeam cam oriunde cred :eek:

N-am nici o idee pentru weekendul asta. Stiu doar ca nu mai vreau sa vrad Cheia...macar o saptamana.

 

 

nu prea ai ce face intr-o zi plecand din bucurestiul asta cacacios; imi tot bat capul si degeaba; poate ceva in zona pitesti; sau un traseu de la giurgiu stanga - dreapta pe malul dunarii; mai e culoarul rucar-bran dar o sa ne cam rupa

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as baga la o tura dar sa nu fie doar pt o zi ca-i aiurea...te grabesti tot timpul si nu ai timp de-o tuica si de povesti seara.Putem sta si la cort sau pe la vreo pensiune ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-as baga la o tura dar sa nu fie doar pt o zi ca-i aiurea...te grabesti tot timpul si nu ai timp de-o tuica si de povesti seara.Putem sta si la cort sau pe la vreo pensiune ceva

 

e varianta ideala, si eu prefer o excursie de 2 zile, dar sa vedem cum stam cu timpul; e frumos seara cu cortul, la un foc si o secarica; eu am vb cu fratele meu si de un peste, undeva la dunare, e si asta o posibilitate; veniti cu idei concrete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza anterioara era "furata" de la o idee a lui @uzunu. (cu posibile variatii)

O tura de 3 zile.

La cort m-as baga si eu...ca si asa costa benzina...cu criza lu peste nu prea imi permit si pensiune momentan :eek:

La ture de o zi...cred ca doar la Veliko Tarnovo nu am fost...si o Dobrogea poate...in rest nu stiu unde m-as putea duce in jurul Bucurestiului.

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as baga un Veliko Tarnovo.

N-am fost niciodata si marimea portiilor la Tempo Pizza imi face cu ochiu.

Ar fi frumos sa mai mearga cineva care a fost...ca sa nu cotesc aiurea si sa ajung cine stie unde :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as baga un Veliko Tarnovo.

N-am fost niciodata si marimea portiilor la Tempo Pizza imi face cu ochiu.

Ar fi frumos sa mai mearga cineva care a fost...ca sa nu cotesc aiurea si sa ajung cine stie unde :eek:

N-ai unde sa te ratacesti. Dupa ce treci podu peste Dunare o tii drept si numai drept. In cel mai rau caz doar o sa-ti dai seama ca ai trecut de Veliko. :)

In plus, ia-ti o harta cu Bulgaria, se gasesc pe la benzinarii, si nu mai ai nici o problema, chiar daca o iei un pic aiurea.

Eu personal nu mai vreau sa mai ajung prin Veliko cateva luni bune. Deja am fost pe acolo de 3 ori de juma de an incoace. Ce sa mai zic ca numai la Tempo am mancat. Cand mai ajung acolo vreau sa mai incerc si alte restaurante. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Atunci ramane Veliko si Tempo Pizza.

Adunarea tot la Sincai la intrarea in parc.

De data asta poate plecam cel tarziu la 9:30 -10. La bulgari eu unu o sa merg mai usor (nu vreau amenzi ca si asa bugetul e redus).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Atunci ramane Veliko si Tempo Pizza.

Adunarea tot la Sincai la intrarea in parc.

De data asta poate plecam cel tarziu la 9:30 -10. La bulgari eu unu o sa merg mai usor (nu vreau amenzi ca si asa bugetul e redus).

 

Pana la urma se merge pentru o zi sau doua?Cu ce viteza de croaziera mergeti,ca eu unul nu am parbriz si ma umfla vantul una doua?Cine vine si cu ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O zi. Viteza de croaziera pe cat posibil cea legala .Eu unu prefer sa merg mai incet decat sa am de a face cu politisti jepcari.

Mergem, mancam...cascam ochii si revenim acasa.

Eu nu m-as baza pe lei. Am vazut la unele case de schimb si lei afisati...dar cred ca euro si leva raman de baza.

Plinul o sa il fac inainte de iesirea din Romania ca sa schimb bani doar pentru mancare si ceva euro marunt pentru eventuale intalniri cu politia.

Eu sunt singur - F650. Am extins invitatia si la sectiunea F650 din Coltul Enduristilor. Poate mai apare si de acolo ceva.

 

Later Edit : Doctor X , cardul cred ca o sa il am si eu la mine . E mai comod decat mersul la casa de schimb.

Editat de CosX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta ideea. Sa vedem cum stam cu timpul sambata.

Apropo de moneda folosita: de fiecare data cand am trecut pe la bulgari nu m-am complicat cu schimb valutar sau cu plati in euro; am folosit cardul si am scos frumos cate leva imi trebuiau de la bancomat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok. Atunci ramane Veliko si Tempo Pizza.

Adunarea tot la Sincai la intrarea in parc.

De data asta poate plecam cel tarziu la 9:30 -10. La bulgari eu unu o sa merg mai usor (nu vreau amenzi ca si asa bugetul e redus).

 

Am fost acum cateva saptamani la Bulgari si n-au fost probleme cu radarele...S-a mers cu o medie de 140 de kmh si am intalnit fix 2 radare pana in Veliko,amandoua arhisemnalizate :eek: La intrare in veliko,in tunel, e un radar permanent...Un pic de atentie nu strica nici la intrare-iesire din Ruse. In rest vant la pupa sa fie,e pacat de asfaltu ala rugos si f aderent sa va dati "cat mai mult in limita legii" :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io as vrea sa merg intr-acolo; n-am mai fost la veliko, am convins-o si pe prietena mea.... in sfarsit, sa mai vedem propuneri desi cei care nu vin nu s-au legat de locatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...