Sari la conținut

Service moto in Constanta


dami3n
 Share

Service-ul de care ati fost cel mai multumit din Constanta .  

198 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Unde pot echilibra cu simt de raspundere rotile la moto sau macar fata?Acum sa vedem cine are cu ce se lauda in Constanta.

 

 

Ooooooffffff. Iar va certati .......

 

Emylyo, am inteles ca te pricepi cat de cat, de ce nu incerci singur sa iti echilibrezi rotile ??? E o procedura foarte simpla si nu iti trebuie cine stie ce aparatura sofisticata. Uita-te in orice manual de service mai serios si te invata aia acolo cum sa faci, sau contra cost (o bere sau un suc) te invat eu cum sa o faci.

 

Dar stiti ce nu inteleg eu ??? De ce echilibrati rotile la motor ?? Exista o vorba : oamenii se tem de ceea ce nu inteleg. Documentati-va putin si o sa vedeti ce "efecte extraordinare" are aceasta operatiune la rotile de motoare. Nu zic mai multe, dar io zic ca in afara jentilor deformate usor, restul este fix o mare frectie. Si acum sa fim seriosi, odata deformata janta ......

 

Pentru mai multe explicatii si eventualo dezbatere, hai sa facem un topic cu tema asta si mai discutam subiectul.

 

Enjoy the ride.

 

PS.

 

Eu am cu motocicleta actuala 43000 km facuti de mine de la 0 km. Nu am echilibrat niciodata jantele, si credeti-ma ca nu tremura, sau vibreaza sau mai stiu io ce dreacu ar putea sa mai faca la nici o viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

subscriu la cele zise de fizzer

 

rotile de la motocicleta nu se echilibreaza daca:

-pui cacicuri noi si scumpe (varf de gama, sau ma rog pe acolo)

- nu sunt strambe jentile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ana eu zic sa mai citesti odata tot topicul sa vezi ce a zis omul si sa te abtii de la comentarii inutile pe viitor, in fond de ce esti asa de inversunata? a criticat service-ul tau? si-a exprimat vreo nemultumire despre serviciile tale? NU! deci...

eu zic, asfalt uscat la toata lumea.

 

Da intradevar am facut un comentariu inutil... pana la urma trebuia sa stau in banca mea.

Stiam ca isi deschide service si m`a mirat faptul ca nu o face la el, apoi am fost cat se poate de on. Nu`l cunosc pe emylyo asa ca n`am nici un motiv sa fiu rautacioasa. Daca l`a deranjat raspunsul meu imi cer scuze fata de el.

Nu`s purtator de cuvant Motozone, nu`s inversunata, n`am service, nu`s blonda.

Pastreaza`ti si tu comentariile inutile vis a vis de mine, te rog. N`am facut nici o remarca la adresa ta si a nimanui de fapt.

 

On: Orice problema legata de motocicleta consider ca trebuie rezolvata la reprezentanta

Parerea mea.

Honda rulz

 

vorba lui mirci: atentie, forumistii exista in trafic

Asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu fiecare zi in plus incep sa cred ca e mai sanatos sa arunc pc-ul pe fereastra pentru ca te lovesti de fel de fel de specimene,dar imi amintesc ca prin el am mai cunoscut si oameni care merita tot respectul.Prin urmare am hotarat sa nu mai fac service la motoare si sa-i las pe altii care fac acest lucru si traiesc din asta,dar sa imi fac service pe cat posibil la motorul meu.Ai dreptate domnul meu-sunt un retardat care si-a luat moto sa stea cu el pe la terase si sa plimbe gagici,si-a luat moto sa se pe el ca are busa.De astazi nu voi mai folosi forumul decat la sectiunea celor cu hayabuse si a celor de vanzare-cumparare.Mentionez ca in urma controalelor medicale periodice am iesit bine mai ales la psihologic,dar exceptie face glicemia si asta cred ca nu din cauza ca trebuie sa inghit ineptiile unora si altora.Deja ma simt mai bine ca in aroganta mea de acum nu voi mai baga in seama motociclisti de ocazie...

 

Cauciucurile pe care le-am pus noi anul trecut le-am echilibrat la Misu cu un dispozitiv mecanic.Ma interesa ceva computerizat.Motocicleta nu a avut incidente nasoale,jantle sunt ok,caucioaca fata este Pilot power,dar mie imi place sa tin cont de orice detaliu.Nu vreau ca la mers sa simt seva ciudat,vibratie sau altceva de acest gen.Initial am zis ca nu le echilibrez,dar un amic si-a schimbat acum o saptamana caucioaca pe un sv1000s si a zis ca necesita echilibrare-e drept ca motorul lui a vazut cateva santuri in ultimii ani.O sa pun singur cauciucul si voi rula putin cu el si daca necesita echibrare voi merge la Motozone sa vedem daca intre timp au mai invatat ce inseamna PR si mod de a-ti atrage clientii.Adica le voi da o sansa sa creasca in ochii mei de retardat.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Cu fiecare zi in plus incep sa cred ca e mai sanatos sa arunc pc-ul pe fereastra pentru ca te lovesti de fel de fel de specimene,dar imi amintesc ca prin el am mai cunoscut si oameni care merita tot respectul.Prin urmare am hotarat sa nu mai fac service la motoare si sa-i las pe altii care fac acest lucru si traiesc din asta,dar sa imi fac service pe cat posibil la motorul meu.Ai dreptate domnul meu-sunt un retardat care si-a luat moto sa stea cu el pe la terase si sa plimbe gagici,si-a luat moto sa se pe el ca are busa.De astazi nu voi mai folosi forumul decat la sectiunea celor cu hayabuse si a celor de vanzare-cumparare.Mentionez ca in urma controalelor medicale periodice am iesit bine mai ales la psihologic,dar exceptie face glicemia si asta cred ca nu din cauza ca trebuie sa inghit ineptiile unora si altora.Deja ma simt mai bine ca in aroganta mea de acum nu voi mai baga in seama motociclisti de ocazie...

 

Cauciucurile pe care le-am pus noi anul trecut le-am echilibrat la Misu cu un dispozitiv mecanic.Ma interesa ceva computerizat.Motocicleta nu a avut incidente nasoale,jantle sunt ok,caucioaca fata este Pilot power,dar mie imi place sa tin cont de orice detaliu.Nu vreau ca la mers sa simt seva ciudat,vibratie sau altceva de acest gen.Initial am zis ca nu le echilibrez,dar un amic si-a schimbat acum o saptamana caucioaca pe un sv1000s si a zis ca necesita echilibrare-e drept ca motorul lui a vazut cateva santuri in ultimii ani.O sa pun singur cauciucul si voi rula putin cu el si daca necesita echibrare voi merge la Motozone sa vedem daca intre timp au mai invatat ce inseamna PR si mod de a-ti atrage clientii.Adica le voi da o sansa sa creasca in ochii mei de retardat.

 

Intre timp ne-am luat inca 3 elevatoare, presa hidraulica de 20T, si altele printre care si echilibrator electronic magnetic racing, deci te asteptam :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus caucioaca singur,dar nu am putut sa o testez decat pe la terasele din zona.Trebuie s ao scot un pic si la sosea si vin sa o echilibrez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am fost pe la hobbymoto aku vreo luna.la inceput,totul ok.am intrebat daca ar fi interesant un buy-back.mi s-a raspuns ca daca nu e un motor servisat de ei nu se accepta.ok,am zis eu.dar in primavara aveau un motor de prin bihor,parca,la buy-back.ma rog,cica ii stiau istoricul.iar ok.dar cand a vazut omul ca nu cumpar nimica,s-a intors cu spatele si a plecat in service.fara un cuvant.am mai intrebat ceva dar am vorbit singur ca tv-ul.asta e.nu mai calc pe acolo niciodata.bafta si numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asemenea atitudine intalnesti des la noi aproape in orice inseamna prestari servicii.se bazeaza probabil pe faptul ca ai nevoie de ei si nu ai prea multe optiuni in a alege.personajele care te privesc de sus,cu un aer superior si zgarciti la vorba cred ca asta e smecherie.ca daca este amabil si acorda un minim de atentie clientului(chiar daca nu-l poate ajuta) miroase a fraier.dupa parerea mea nu sunt fraieri ci doar incapabili.lipsiti de inteligenta.de ce dracu' trebuie sa te porti ca un dobitoc daca din asta iti castigi existenta??!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Dati-mi voie sa ma prezint : Dragomir Antoniu, responsabil de relatiile cu clientii si vanzarile din cadrul SC HOBBYMOTO SRL. Am ales aceasta forma de prezentare, pentru ca vad cat de simplu este sa aduci reprosuri din spatele tastaturii, ascunsi dupa un nick-name.

 

Incep prin a-mi cere scuze fata de BUTCHERS daca lucrurile s-au intamplat asa cum spune el. Posibil, dar nu prea cred, intru-cat eu sunt singura persoana care ma ocup de partea de vanzari. De service se ocupa fratele meu, Dragomir Alexandru, a.k.a. Pepe, dar e putin de vorba sa fi dicutat cu el daca ai intrebat de buy-back. Spun ca este putin probabil, pentru ca cei care ma cunosc, stiu ca desi rabdarea nu este punctul meu forte (deh, sunt si eu om cu defecte) NICIODATA nu am lasat un client sau un potential client cu ochii in soare. Si asta pot confirma toti cei care au stat de vorba cu mine. Sau poate am eu o parere prea buna despre mine :angryfire: . Daca gresesc, va rog sa imi spuneti ca nu ma supar.

 

Al doilea punct pe care vreau sa il "ating" este vis-a-vis de motocicleta de BIHOR de care vorbeai. Poate ai gresit pravalia, pentru ca eu nu am avut niciodata la vanzare vreo mototcicleta din alt judet decat CONSTANTA sau TULCEA. Si ma repet : NICIODATA. Toate motoarele pe care le am la vanzare sunt si pe site, numerele de inmatriculare sunt pe ele, eu spun intotdeauna si cine este proprietarul, tocmai ca sa va aratam cat de transparenti suntem in aceste intermedieri. Deci eu zic sa te mai gandesti.

 

Al treilea punct : jadeu69, nu inteleg de ce trebuie sa jignesti pe cineva atata timp cat cred (atentie, am spus "cred") ca nu stii despre ce este vorba. Poti sa iti exprimi nemultumirile si altfel decat sa jignesti pe cei din bransa. (nu stiu exact la cine te refereai, dar ii stiu cam pe toti care se ocupa serios de acest bussines si nu cred ca merita vreunul jigniri). Incercam fiecare asa cum putem si cum ne pricepem sa oferim servicii de calitate clientilor, iar daca exista nemultumiri, acestea se pot exprima foarte simplu : apeleaza la altcineva. Vreau sa cred ca suntem mai civilizati decat parem.

 

Si parerea mea este cand mai faceti acuzatii, prezentati-va, ca sa stim si noi, cei din bransa daca intr-adevar este asa. pentru ca sa putem verifica si eventual sa ne imbunatatim serviciile.

 

Va multumesc pentru rabadare.

 

 

Enjoy the ride.

 

PS.

 

Spune-mi si mie numele celui cu care ai stat de vorba, ca sa pot verifica si eu mai departe. Pentru ca daca te-ai prezentat, banuiesc ca ti s-a raspuns la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.ma numesc dan,am 37 de ani,sunt profesor.deci nu ma ascund dupa taste ca pustanii de 15 ani.nu stiu cu cine am vorbit la voi.am dat buna ziua,mi s-a raspuns,am continuat dialogul pana la punctul de care am povestit.am un gsxr din 2002 si l-as fi schimbat cu ceva mai nou.asta era intentia mea.restul a fost cum am povestit.o zi buna.referitor la moto din afara judetului,nu stiu sigur ce nr avea.stiu doar ca era din alt judet,data de cineva la buy-back.poate m-am inselat si era din tulcea.dar asta era o paranteza.inca o data o zi buna si sper sa nu ma lase motorul...

Editat de butchers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.ma numesc dan,am 37 de ani,sunt profesor.deci nu ma ascund dupa taste ca pustanii de 15 ani.nu stiu cu cine am vorbit la voi.am dat buna ziua,mi s-a raspuns,am continuat dialogul pana la punctul de care am povestit.am un gsxr din 2002 si l-as fi schimbat cu ceva mai nou.asta era intentia mea.restul a fost cum am povestit.o zi buna.referitor la moto din afara judetului,nu stiu sigur ce nr avea.stiu doar ca era din alt judet,data de cineva la buy-back.poate m-am inselat si era din tulcea.dar asta era o paranteza.inca o data o zi buna si sper sa nu ma lase motorul...

 

 

S-a retinut remarca. Insa pe viitor, ai putea sa te prezinti inainte de o discutie, macar pentru a afla numele celui din fata ta, in situatia in care el nu s-a recomandat.

 

Iti doresc o zi excelenta si fii cu mai multa bagare de seama cand faci afirmatii de genul acesta, ca intre bihor si tulcea e diferenta mare rau de tot : BH si TL, si nu a-s vrea sa se interpreteze ca cine stie de prin ce vagauna a tarii aduc motoarele second-hand, dintr-o simpla neatentie a cuiva care posteaza pe un forum public.

 

 

 

Enjoy the ride.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am retinut si eu remarca.dar cand ma duc la un magazin nu ma prezint si nici nu-l intreb pe cel din fata mea cum il cheama... as face cunostinta cu 20 de oameni pe zi..referitor la bh sau tl nu mi se pare relevant.adica bihorul e o vagauna si au numai stifturi de motoare?nu cred.pot fi aduse si din Sighetul Marmatiei daca sunt ok.nu?o zi buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Dati-mi voie sa ma prezint : Dragomir Antoniu, responsabil de relatiile cu clientii si vanzarile din cadrul SC HOBBYMOTO SRL. Am ales aceasta forma de prezentare, pentru ca vad cat de simplu este sa aduci reprosuri din spatele tastaturii, ascunsi dupa un nick-name.

 

Incep prin a-mi cere scuze fata de BUTCHERS daca lucrurile s-au intamplat asa cum spune el. Posibil, dar nu prea cred, intru-cat eu sunt singura persoana care ma ocup de partea de vanzari. De service se ocupa fratele meu, Dragomir Alexandru, a.k.a. Pepe, dar e putin de vorba sa fi dicutat cu el daca ai intrebat de buy-back. Spun ca este putin probabil, pentru ca cei care ma cunosc, stiu ca desi rabdarea nu este punctul meu forte (deh, sunt si eu om cu defecte) NICIODATA nu am lasat un client sau un potential client cu ochii in soare. Si asta pot confirma toti cei care au stat de vorba cu mine. Sau poate am eu o parere prea buna despre mine :angryfire: . Daca gresesc, va rog sa imi spuneti ca nu ma supar.

 

Al doilea punct pe care vreau sa il "ating" este vis-a-vis de motocicleta de BIHOR de care vorbeai. Poate ai gresit pravalia, pentru ca eu nu am avut niciodata la vanzare vreo mototcicleta din alt judet decat CONSTANTA sau TULCEA. Si ma repet : NICIODATA. Toate motoarele pe care le am la vanzare sunt si pe site, numerele de inmatriculare sunt pe ele, eu spun intotdeauna si cine este proprietarul, tocmai ca sa va aratam cat de transparenti suntem in aceste intermedieri. Deci eu zic sa te mai gandesti.

 

Al treilea punct : jadeu69, nu inteleg de ce trebuie sa jignesti pe cineva atata timp cat cred (atentie, am spus "cred") ca nu stii despre ce este vorba. Poti sa iti exprimi nemultumirile si altfel decat sa jignesti pe cei din bransa. (nu stiu exact la cine te refereai, dar ii stiu cam pe toti care se ocupa serios de acest bussines si nu cred ca merita vreunul jigniri). Incercam fiecare asa cum putem si cum ne pricepem sa oferim servicii de calitate clientilor, iar daca exista nemultumiri, acestea se pot exprima foarte simplu : apeleaza la altcineva. Vreau sa cred ca suntem mai civilizati decat parem.

 

Si parerea mea este cand mai faceti acuzatii, prezentati-va, ca sa stim si noi, cei din bransa daca intr-adevar este asa. pentru ca sa putem verifica si eventual sa ne imbunatatim serviciile.

 

Va multumesc pentru rabadare.

 

 

Enjoy the ride.

 

PS.

 

Spune-mi si mie numele celui cu care ai stat de vorba, ca sa pot verifica si eu mai departe. Pentru ca daca te-ai prezentat, banuiesc ca ti s-a raspuns la fel.

 

 

mda,fizzer,stiu ce vrei sa spui.dar te rog sa fii atent si sa vezi CLAR ca nu am fost deloc SUBIECTIV.a fost doar o mica rabufnire vis-a-vis de atitudinea nepotrivita pe care o intalnesti foarte des.nu te-ai enervat niciodata pe banii tai?nu am venit niciodata la voi(ptr ca nu a fost nevoie)deci nu va cunosc si nu pot sa va judec.daca cineva a inteles altceva din ce am scris eu mai sus il poftesc sa mai citeasca o data si sa-mi spuna unde e subiectivismul.mult succes si scuze daca am fost prea dur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost pe la hobbymoto aku vreo luna.la inceput,totul ok.am intrebat daca ar fi interesant un buy-back.mi s-a raspuns ca daca nu e un motor servisat de ei nu se accepta.ok,am zis eu.dar in primavara aveau un motor de prin bihor,parca,la buy-back.ma rog,cica ii stiau istoricul.iar ok.dar cand a vazut omul ca nu cumpar nimica,s-a intors cu spatele si a plecat in service.fara un cuvant.am mai intrebat ceva dar am vorbit singur ca tv-ul.asta e.nu mai calc pe acolo niciodata.bafta si numai bine.

 

Parca aici era vorba de "service"-urile moto din Constanta si calitatea (sau lipsa) serviciilor oferite de ele. Ce treaba are sistemul "buy back"?

 

Si chiar si asa, de cand te poti supara (ca magarul pe sat) ca "cineva" nu e interesat sa'ti (cumpere) schimbe motorul cu unul mai nou sau ca o face preferential? (BH vs TL vs... XXX).

 

Se pare ca unii "profesori" ar trebui sa ia niste lectii de "maturitate" de la elevii lor...

 

Ride Safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai pierdut in amanunte.am zis ca a fost totul ok pana s-a intors cu spatele si a plecat fara o vorba.vezi ca ai pm de la mine.bafta.

 

Hai sa n'o mai lungim aiurea de dragul polemicii... ai spus'o singur "la inceput,totul ok ... cand a vazut omul ca nu cumpar nimica,s-a intors cu spatele si a plecat in service".

 

Nu cumparai nimic, nu vindeai nimic (sau cel putin ceva care sa'l intereseze), nu aveai nevoie de service... acum pe bune, ce'ai fi vrut sa faca? Sa stea cu tine si sa'ti spuna bancuri?

 

Ride Safe!

 

 

P.S. Vezi ca ti'am raspuns la PM. Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intamplarea face ca si eu lucrez in prestari servicii.si schimb zilnic cateva cuvinte cu aprox.100 de oameni.O SUTA!si timp de patru ore sunt la dispozitia lor.cel mai greu e sa lucrezi cu oamenii si va spun sincer ca de multe ori imi vine sa o iau razna :angry: .stresul este mare dar nu ma pot lasa coplesit.in fond si la urma urmei raspund de viata lor.se intampla des ca 4-5 sa imi puna intrebari in acelasi timp.atunci fac glume cu ei,le zambesc,le spun sa ma ia incet sa nu ma pierd.si eu le refuz de multe ori cererile :cheers: .nu le intorc spatele,nu ii ignor,nu ii reped.la final eu am de castigat.cand dau de mine data viitoare au zambetul pe buze.iar pentru mine este satisfactie profesionala.si atat.si nu-mi creste salariul facand asta.

 

Ma repet:nu ii cunosc pe cei de la hobbymoto deci personal nu pot sa le aduc nici un repros.frecventez doar un singur service in constanta unde am ajuns intamplator.n-am sarit in sus de bucurie cand am plecat de la ei ultima oara dar au facut tot ce au putut si au avut o atitudine ok.m-au taxat zambind.

 

E adevarat ca si eu ca client sunt cateodata pisalog si capiez greu cand mi se explica ceva ce ma depaseste,dar daca nu am fost tratat cu flit,revin in acelasi loc.

 

ALL THE BEST AND RIDE SAFE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ca sa fim si noi in pas cu nevoile motociclistilor din Constanta, incepand de azi avem si noi un aparat de echilibrat roti de motociclete.

 

Si ca sa facem cinste pentru dotare, pentru toti cei care isi cumpara gume de la noi, sau si-au cumparat in perioada recenta si nu le-au echilibrat inca (si simt nevoia sa o faca ;) ) pretul montajului gumelor si a echilibrarii ambelor roti va fi de doar 50 ron. Promotia este valabila pana la sfarsitul lunii August.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Desi cam vechi ultimul post si neavand unde sa postez in alta parte imi dau si eu cu impresiile.

Am fost si sunt clientul celor de la hobbymoto si pot spune ca-s multumit. De cateva luni mi-am luat motor si ei mi-au procurat disc frana (a fost mai greu pt ca aveam nevoie de disc cu orificii pt senzorul abs si rotation specific), m-au ajutat cu transportul la si de la rar pt omologare (prima inmatriculare in romania), alte mici piese pt prins carenele, curatat-uns-ajustat lant (eu l-am intins prea mult si-mi salta fundul de pe sa la denivelari), suport geanta (topcase) si alte sfaturi. Una peste alta domnii Toni, Alex si tatal lor (sper sa nu gresesc aici) m-au ajutat foarte mult si sunt foarte amabili si-i recomand cu caldura.

 

Off-topic: stie cineva unde s-a mutat magazinul honda de pe tomis?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desi cam vechi ultimul post si neavand unde sa postez in alta parte imi dau si eu cu impresiile.

Am fost si sunt clientul celor de la hobbymoto si pot spune ca-s multumit. De cateva luni mi-am luat motor si ei mi-au procurat disc frana (a fost mai greu pt ca aveam nevoie de disc cu orificii pt senzorul abs si rotation specific), m-au ajutat cu transportul la si de la rar pt omologare (prima inmatriculare in romania), alte mici piese pt prins carenele, curatat-uns-ajustat lant (eu l-am intins prea mult si-mi salta fundul de pe sa la denivelari), suport geanta (topcase) si alte sfaturi. Una peste alta domnii Toni, Alex si tatal lor (sper sa nu gresesc aici) m-au ajutat foarte mult si sunt foarte amabili si-i recomand cu caldura.

 

Off-topic: stie cineva unde s-a mutat magazinul honda de pe tomis?

 

Nu s-a mutat... S-a desfiintat.

 

 

La Bucuresti mai gasesti unul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu s-a mutat... S-a desfiintat.

 

 

La Bucuresti mai gasesti unul.

 

Multumesc pt info. Banuiesc ca criza o' fost de vina. Cred ca Yamaha, de pe mircea, ar trebui laudati c-au rezistat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru Honda, servisul si comenzile se fac la noi in Mamaia vizavi de hotelul Picadilli pe malul lacului.

 

"noi" ... cine daca nu-i cu banat. banuiesc ca aveti si un nume. nefrecventand mamaia nu cunosc mai nimic pe acolo, cu atat mai mult hotelurile.

multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...