Sari la conținut

Honda Fireblade


DragoStefan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

IO nu dau tepe, doar intep :P, hmmm, fireblade....am vrut sa imi iau un 954 da nu mi-a iesit cu lizingu....oricum era un compromis :D, nu ma atrage mai nimic de la honda....in teste cam iese mereu in urma la gixxer si r1.....numa pe batrana zx9 o bate...cel putin asa am citit eu.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Bhairava am o vaga impresie ca te cunosc.....mercedes bot de cal si

nick-ul asta le-am intalnit in Baba Novac pe reteaua aia de acolo unde eram si eu... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea balama, am citit un test facut de Superbike intre r1 2003, gixxeru de 1000, mult prea slavita ta 954 si deja invechita ( ptr ei) zx9......acuma ca or fi dat aia de la yamaha sa iasa r1 pe primu loc nu stie nimeni.....dar dupa r1 a iesit la masuratori absolut neglijabile gixxeru, dupa aia la distante ceva mai mari 954....si zx9 a facut pana la teste :D....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, ne stim, dupa caini te-am recunoscut :lol:

ce mai fac ? :lol:

tu ce mai zici ?

:D Traiesc cu speranta si numar cele 29 de zile care mi-au mai ramas sa achit 3000 de cocarzi pt. motoru ala pe care il visez si ziua...oricum nu e cine stie ce scula da va fi poate primul meu motor. Oricum am de gand sa fac pe dreaq in 4 ca sa-l am :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai baieti!

Am tot citit comentariile voastre despre acest motor,dar cati din-tre voi ati condus aceasta motocicleta? Ca sa nu intreb cati ati pilotat aceasta motocicleta?

Eu am una,ce e drept mai veche(1999)si vreau sa va spun ca o cunosc destul de bine(imi curge prin vene)si i-am spart de doua ori motorul...

Astept replici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba dragostefane, daca tot iti place asa mutl fribladu, de ce ai la avatar un gixxer? hahahah

Lasa ma omu' in pace ca de-abia a inceput sa scrie normal si nu cool style :P :D

Inca putin si se dezmeticeste total...

Off-road master:Bravo, i am glad for you..asteptam sa ne dai mai multe detalii despre motoreta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intradevar numai cine a mers cu asa ceva stie ce inseamna fireblade iar in legatura cu testele acelea vreau sa spun ca dintre toate are cea mai buna frana CLAR si am uitat ceva este HONDA fratilor mercedesul motoarelor iar cu puterea mai intrebati si pe cei care au sau au avut asa ceva sa dea cu parerea pt ca asa e frumos si logic dar intre R1 2003 si 954 va spun eu ca honda il papa din toate punctele de vedere si chiar am facut test cu mircea pt ca el are acum un 954 si eu eram cu R1 2003 si vreau sa spun ca honda face ceea ce ceri adica efectiv raspunde la orice ceri de la acest motor nu a dat niciodata semn ca nu mai poate ca si R1 si am uitat sa precizez ceva eu pe R1 am toba complecta leovince superbike iar mircea are doar capat akrapovic si e bomba pe langa R1.in acel test e clar ca la frane a castigat honda iar la restul nu stiu daca se pierde bineinteles ca suziul de 1000 e net superior peste toate si e clar si de ce are power si ciclista si tot ce vrei dar la frane ia batut pe toti honda oare de ce?si are si ciclista beton adica nu am simtit niciodata sa se opuna asa cum face R1 si multe altele(cutia,pozitia,acceleratia,.........).sincer nu am fost fan honda niciodata dar de cand am avut si eu sincer nu l as schimba pe 2 r1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cox intrebare, ca cu totii stiti ca nu prea ma pricep la forum...

ce vrei sa spui prin de ce ai la avatar un gixxer????

Avatarul e "poza" aia de sub numele tau in care ai un Gixxer si tu ai zis ca motoreta ta favorita e Fireblade-ul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...