Sari la conținut

Diseara La Arc


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Bah.. baieti, aseara am ajuns si eu pe la ARC dar din pacate n-am recunoscut pe nimeni din pozele postate pe forum ! Am incercat eu sa ma bag in seama dar nu prea am avut succes ! Asa ca am luat un loc la masa si am admirat motoarele cam o ora dupa care m-am suit pe HONDA (CIVIC) si am plecat acasa mai intaratat sa-mi iau motor ! Oricum o sa mai trec si miercurea viitoare, chiar daca nu gasesc pe nimeni de pe forum, ramane placerea de a admira motoarele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca tu trebuie sa te bagi in seama.Ce s-ar intampla daca ma duceam la fiecare trecator(este un loc public) si il intrebam daca este nou pe acolo.Incet, incet te vei acomoda cu atmosfera si va fi mai usor.Din pacate miercurea eu sunt plecat din Bucuresti (obligatie de serviciu).Anul asta nu am ajuns decat de 2 ori la arc (concediul sa traiasca).Dobrescu este de fiecare data la arc.Va asteptam sa va "bagati in seama".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca am alta fata :angry: cat de recenta vrei poza :) De obicei noi avem niste tricouri,sepci inscriptionate cu pro-bike.te rog sa intrebi cine este x,y,z si te vor conduce oamenii. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag si eu in topicul asta dar sper ca administratorul o sa inteleaga;eu am sa vin in ro vineri seara si vreau sa stiu daca cineva din bucresti a organizat pt sâmbata o iesire pe undeva.sau unde pot sa dau de voi vineri seara sau sâmbata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost plecat din Bucuresti, asa ca am absentat.

Tremelo, in weekend se merge la Tg. Mures la intalnire sau la mare. Pro-bike o sa fie la mare intrucat o sa aparem in emisiunea d-rei Radulescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok ! Am inteles ca tu nu vii miercurea viitoare, dar pe 13 ne vedem acolo !

IN FIECARE MIERCURI SUNT PLECAT (DELEGATIE) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...