Sari la conținut

HD - Intrunirea de la Viena


JustMe_DF
 Share

Postări Recomandate

Sa fie adevarat?! Cum oare a reusit? Stie cineva ?

 

Si ne mai miram ca motociclismul este praf la noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru un motociclist nu cred sa existe cuvantul "nu pot" :unsure: iar rezultatul e un HD pe o roata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru un motociclist nu cred sa existe cuvantul "nu pot" :unsure: iar rezultatul e un HD pe o roata!

 

 

Lasand la o parte ca pentru unii nu exista in vocabular nu pot, harley nu este facut pentru asa ceva !

 

Nu pot crede ca le-a trecut asa ceva prin minte...HD pe o roata ! Si cu toate astea am vazut... :cheers:

Si facand asa ceva, demonstrand ca se poate, nu le ridica unora adrenalina in asa fel incat sa incerce si la noi?

In curand o sa vedem la noi asa ceva?

 

Pe strada am vazut de toate pe o roata ... mai putin HD ...

 

Sper din toata inima sa nu vedem pe nimeni nici macar incercand, deoarece in opinia mea este impotriva a orice inseamna Harley Davidson pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper din toata inima sa nu vedem pe nimeni nici macar incercand, deoarece in opinia mea este impotriva a orice inseamna Harley Davidson pentru mine.

 

vezi ca choperistii adevarati, mai ales aia din Frisco, dupa ce terminau de chopperit o mobra, unul din teste era datu' pe-o roata, si de cele mai multe ori, in trafic, bagau wheelie printre masini.

 

si ca sa-ti invart cutitul in rana... uite-l pe Jason Pullen

 

 

 

misto :unsure:

Editat de ..IcemaN..
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IcemaN ai dreptate ... lumea este in miscare si.. pe o roata tot in miscare se numeste...

 

Da... pentru mine HD sta excelent pe 2 roti, ca sa salt una :unsure:

 

Probabil ca ajungi intr-o astfel de stare de disperare in care corpul iti cere adrenalina... si daca ai numai HD ... ce sa faci.. te dai si pe o roata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da,motoarele sint de serie,nu,nu e nevoie de imbunatatiri....asa cum se poate ridica simson-ul si ij-ul si nepra pe o roata,de ce nu ar putea si HD....ai nevoie doar de indeminare si curaj.got it?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa dai dragstaru' pe-o roata vezi ca nu prea merge... iti cam tre' mobra pe lant sau curea.

 

Vezi ca e un nene care da goldwingu' pe o roata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motoarele sunt de serie sau sunt imbunatatite pentru aceste performante?

 

:) ...Da, l-am vazut in live anul trecut cum le-a ridicat pe o roata, printre care si Electra Glide. Rrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmm si suss era namila. M-am uitat foarte atent la transmisie si nu mi s-a parut nimic suspect. Asta inseamna ca trebuia sa fie moto normal de serie. Echilibrul e totul. Mi-au iesit ochii ca la broasca cind am vazut cum arata un Electra Glide pe dedesupt, fara sa ma aplec.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa dai dragstaru' pe-o roata vezi ca nu prea merge... iti cam tre' mobra pe lant sau curea.

 

 

Nu vreau sa ridic dragstaru` pe o roata... dar multumesc de sfat.. :P

 

 

 

:) ...Da, l-am vazut in live anul trecut cum le-a ridicat pe o roata, printre care si Electra Glide. Rrrrrrrrruuuuuuuuuuummmmmmmm si suss era namila. M-am uitat foarte atent la transmisie si nu mi s-a parut nimic suspect. Asta inseamna ca trebuia sa fie moto normal de serie. Echilibrul e totul. Mi-au iesit ochii ca la broasca cind am vazut cum arata un Electra Glide pe dedesupt, fara sa ma aplec.....

 

 

Intre timp am vazut filmuletele pe care mi le-au dat baietii... deci este posibil si se face acest lucru de foarte mult timp; numai eu nu am vazut ... :cheers:

 

La inceputuri, am incercat sa ridic "Mobra" (ca marca Mobra Turist ) pe o roata dar era foarte usoara centru greutate un pic mai sus, dar cand am dat Ij-ul jos din sufragerie nici prin cap nu mi-a mai trecut sa-l salt pe o roata... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...