Sari la conținut

Prima intalnire de amploare a posesorilor Honda Dominator - 2009!


Dominator72
 Share

Postări Recomandate

p.s. - pt bucuresteni - cine cand pleaca?

 

(sry pt post dublu dar se pare ca face figuri la Edit)

In principiu, suntem cativa care am pleca de vineri dupa-amiaza.

 

Cu ocazia asta propun: ne intalnim sambata pe la Arc, la o ora rezonabila sa stam de vorba si sa punem tara la cale? (valabil, in principiu, tot pentru cei din Bucuresti, chiar daca nu sunt bucuresteni :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 491
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu oricum nu am treaba 'aia' sambata :cheers:

 

 

Eu unul propun o ora de plecare pentru vineri, in jur de 6-7 seara. Adica ne intalnim la 6 si un pic si plecam pana in 7 seara. Sunt multi km si oricum vom ajunge doar cat sa punem cortul, da' io zic k merita decat sa pierdem juma de sambata.

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu oricum nu am treaba 'aia' sambata :cheers:

 

 

Eu unul propun o ora de plecare pentru vineri, in jur de 6-7 seara. Adica ne intalnim la 6 si un pic si plecam pana in 7 seara. Sunt multi km si oricum vom ajunge doar cat sa punem cortul, da' io zic k merita decat sa pierdem juma de sambata.

 

 

6-7 e cam tarziu, un 3 juma' 4 ar fi mai in regula ...

 

p.s. - pt bucuresteni - cine cand pleaca?

 

(sry pt post dublu dar se pare ca face figuri la Edit)

 

 

up !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si sa mergem pe noapte? ...pe mine nu ma incanta ideea... cred ca o sa apar pe sambata mai bine.

Intr-adevar, nu e o idee buna sa mergem noaptea. Eu prefer sa folosesc cat mai mult lumina zilei si doar in cazuri exceptionale sa circul si noaptea.

 

Pe de alta parte, trebuie sa mai avem timp si de ceva cumparaturi (de-ale gurii, de-ale gatului :cheers: ) ca s-avem cu ne-nvrednici in jurul focului.

 

Stiu ca multi suntem cu program de munca vineri, dar poate reusim sa scapam cu cateva ore mai devreme, sa putem pleca la cel tarziu ora 15:00, maxim 15:30. Cel putin asta e propunerea mea. Eventual, cei care nu pot asa devreme... vin mai tarziu, evident :banana:

 

Referitor la intalnirea prealabila (organizatorica), sunteti de acord sa fie duminica, la ora 17:00 la Arc? (de acolo putem merge la o terasa in apropiere)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, duminica eu pot veni, dar stabilim in functie de majoritate bine-inteles!

Asta ma gandeam si eu, eu una nu suport sa merg noaptea, mai ales daca facem si traseu de offroad, plus ca tre sa "puneti" corturile, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul propun o ora de plecare pentru vineri, in jur de 6-7 seara. Adica ne intalnim la 6 si un pic si plecam pana in 7 seara.
Nici sa nu te gindesti. Ajungeti pe la 1noaptea.
Referitor la intalnirea prealabila (organizatorica), sunteti de acord sa fie duminica, la ora 17:00 la Arc? (de acolo putem merge la o terasa in apropiere)
Nu faceti intilniri serioase la bodega.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu oricum nu am treaba 'aia' sambata :banana:

 

 

Eu unul propun o ora de plecare pentru vineri, in jur de 6-7 seara. Adica ne intalnim la 6 si un pic si plecam pana in 7 seara. Sunt multi km si oricum vom ajunge doar cat sa punem cortul, da' io zic k merita decat sa pierdem juma de sambata.

 

eee... nu toata lumea are HID/xenon pentru mersul de noapte :lol: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi bine sa plecat cel tarziu la ora 16 sa fiti iesiti din bucuresti. 4 ore drumul si sa mai pierdem jumate de ora pana plecam cu tot ce ne trebuie. in jum de ora sa ajungem la un loc de pus cortul, cred ca mai tai din distanta pt vineri si campam 15 km mai la vale ca sa avem timp sa descarcam si lemnele care le aduceti din bucuresti pt foc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa N-X-R, schimba locatia poate o ratacim pe "tradatoare".

(ea stie ca glumesc)

Numa sa-mi zici unde va mutati ca sa nu va ratez eu. :cheers:. Dupa cum ziceam, eu o sa vin cel mai probabil simbata dupa prinz. Sa vad cum e traficul. Sa lasi un nr de tel te rog si sa te asiguri ca aveti semnal pe pajiste.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inafara de lemne, cu ce sa mai venim in padure? E cazul de ceva 'efecte speciale' impotriva ursilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vrut sa trec cu masina paraiasul si am ramas acolo si a intrat apa pana la volan inauntru. ala nu e paraias domnu. lasa ca iti arat eu ca are ''paraiasul'' 2 m adancime in unele locuri. dar incercam sa ne bagam cu motoretele prin el , macar daca ramanem abia se racesc bine.

 

pt cei care vin mai tarziu, al doilea sau al treilea pluton, o sa am grija ca sa nu treaca cumva de noi s a nu ne observe. pun niste sarma ghimpata in drum in aval de noi si calculez cat timp mai poate merge motoreta pana sa nu dea cu jeanta in piatra. asa ne gasiti mai usor

 

 

:cheers:

glumeam nu?

 

Inafara de lemne, cu ce sa mai venim in padure? E cazul de ceva 'efecte speciale' impotriva ursilor?

 

 

pai aduceti niste ursi de la brasov ca-s mai indrazneti cei de acolo. sunt din aia umflati cu E-uri si de asta au tupeu.

 

 

nu sunt ursi in perioada asta. au plecat la mare dupa zmeura si afine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai aduceti niste ursi de la brasov ca-s mai indrazneti cei de acolo. sunt din aia umflati cu E-uri si de asta au tupeu.

Perfect, oricum treceam pe acolo. Sper sa nu-i placa prea mult TransFagaraseanul si sa sara de pe motor inainte sa ajung cu el la intilnirea dominatoristilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A N U N T (pentru Dominatorii din Bucuresti)

 

Inalnirea organizatorica prelimianra va avea loc SAMBATA, 20 iunie 2009, la ora 18:00 la Arcul de Triumf.

 

Cine se anunta?

Ce-i pe ordinea de zi? Daca-i numa de drum, eu zic pas. Daca trebuie sa discutam despre lemnele de foc, VIN. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A N U N T (pentru Dominatorii din Bucuresti)

 

Inalnirea organizatorica prelimianra va avea loc SAMBATA, 20 iunie 2009, la ora 18:00 la Arcul de Triumf.

 

Cine se anunta?

 

eu + husband venim :cheers:

Daca se modifica ceva, pls anuntati-ne si pe noi telefonic (internetul nu ne merge acasa) --> Raven, Serban voi aveti nr noastre de tel. merci'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serban voi aveti nr noastre de tel. merci'

Nu cred ca trebuia sa afle tot forumul :banana: Mai ales acuma ca esti maritata. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...