Sari la conținut

"enduro Cu Scuterul"


Postări Recomandate

Plimbare la 60 Km/h "ce draq ,nu pot sa incarc filmuletu" Dragonu, Vamos, Caponord, Lup Singuratic, Catala la Sylvy Caldarusani, Snagov, Ciolpani.

 

Astept restul de poze.

post-3672-1141698974_thumb.jpg

post-3672-1141699035_thumb.jpg

post-3672-1141699091_thumb.jpg

post-3672-1141699159_thumb.jpg

post-3672-1141699208_thumb.jpg

post-3672-1141699253_thumb.jpg

post-3672-1141699283_thumb.jpg

post-3672-1141699316_thumb.jpg

post-3672-1141699375_thumb.jpg

post-3672-1141699399_thumb.jpg

post-3672-1141699427_thumb.jpg

post-3672-1141699456_thumb.jpg

post-3672-1141699501_thumb.jpg

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A uitat Dragonu sa il ia in trusa de scule... :baldy: :baldy:

:cheers:

 

Plimbare la 60 Km/h "ce draq ,nu pot sa incarc filmuletu" Dragonu, Vamos, Caponord, Lup Singuratic, Catala la Sylvy Caldarusani, Snagov, Ciolpani.

 

Astept restul de poze.

Super,felicitari !!! :D

Dar gratarul pe care ziceati ca il faceti,unde este ? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma baieti va tineti numai de plimbari. Oricum super pozele si frumos si Caponordul. Felicitari inca o data, vezi ce inseamna 2 roti daca le ai la momentul oportun. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ziceti ca se lucreaza la piscina aia, da? Nu de alta, dar noua mea prietena ar arata cel mai bine in costum de baie :baldy:

 

Venim, venim :cheers:

 

Stege :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ziceti ca se lucreaza la piscina aia, da? Nu de alta, dar noua mea prietena ar arata cel mai bine in costum de baie :D

 

Venim, venim :cheers:

Daca promiti ca in afara de prietena ta mai aduci si alte fete care sa arata bine in costum de baie, promit si eu ca ma apuc de ea "maine"!

Ce zici, merge????!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silvy mai ai nevoie de un frate :cheers: , ca eu sunt copilu strazii please take me!!!

Salut si sper sa venim la vara cu fetitele noastre in bikini sa ne faca un inot la piscina ta(motocicletele tata tu ce credeai).Salutare!!!!! :D :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca promiti ca in afara de prietena ta mai aduci si alte fete care sa arata bine in costum de baie, promit si eu ca ma apuc de ea "maine"!

Ce zici, merge????!!!!!!!!!!!!

 

Silviu te stiam baiat serios la casa ta. :cheers: Of, Of, mai, mai. Dar oricum se rezolva prob. Pina la urma si lacul e aproape nu trebuie neaparat piscina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plimbare la 60 Km/h "ce draq ,nu pot sa incarc filmuletu" Dragonu, Vamos, Caponord, Lup Singuratic, Catala la Sylvy Caldarusani, Snagov, Ciolpani.

 

 

 

mi se face ventilator inima in mine ca nu am pe ce mere :D

[de fapt aveam, ca mi-a propus Dragonu' un Hoinar, da' mi-era mila de ei ca-i lasam tare-n urma] :cheers:

asa ca imi pastrez nabadaile pana vin piesele lui Zuka din Japan, si-atunci sa te tii .... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa mosule ca data aviatoare luam niste pasarici sa ni se incalzeasca pistonul mai repede!

Am uitat : ieri seara m-a prins poleiul pe motor si ploaia -mi-a ingetat P... pe motor!!!!!! Asta seara intru la cura de-ncalzire ca nu se mai poate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silvy mai ai nevoie de un frate :cheers: , ca eu sunt copilu strazii please take me!!!

Salut si sper sa venim la vara cu fetitele noastre in bikini sa ne faca un inot la piscina ta(motocicletele tata tu ce credeai).Salutare!!!!! :D :baldy:

E........................ gandul meu '"zburase departe... foarte departe", dar pana la urma accept si varianta propusa de tine!

TOTUSI ...................... varianta ta as tin-o pe sosea, iar pe a mea la .... apa!!!!!!!!!!!!!1

 

Silviu te stiam baiat serios la casa ta. :baldy: Of, Of, mai, mai. Dar oricum se rezolva prob. Pina la urma si lacul e aproape nu trebuie neaparat piscina.

Inseamna ca pot sa ma bazez pe tine!!!!!!!!!!!!!!

Am auzit ca ai reusit sa vinzi motoru'.... ce vrei sa-ti cumperi???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca pot sa ma bazez pe tine!!!!!!!!!!!!!!

Am auzit ca ai reusit sa vinzi motoru'.... ce vrei sa-ti cumperi???

 

Pai tu ce zici, eu asa zic ca te poti baza. De vandut da l-am vandut unui tip super OK. Chiar ma bucur ca el a fost clientul si nu alcineva. Si de luat mi-am luat V-Strom, dar tot astept sa-mi faca actele o data. Ba in tara asta de (cuvant urat) hirtiile o sa ne ingroape intr-o buna zi.

 

Bafta si ne auzim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:daca bani nu estem sa iau de 350 sau de 600,ma dau cu 49 cmc.se poate si enduro mic?hihihi

 

[ :crack: multumiri pr dragonu care m-a luat din targ,pt vamos ,pt lupul singuratic si pt caponord ca au avut tupeu sa se lase fugariti de kilometrajul meu de 80 la ora.si iar multumiri dragonului pt ca m-a facut sa maerg cu 100,eu in fata si el in spatele meu impingandu-ma cu piciorul in stopul meu de malaguti f10

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:daca bani nu estem sa iau de 350 sau de 600,ma dau cu 49 cmc.se poate si enduro mic?hihihi

 

[ :crack: multumiri pr dragonu care m-a luat din targ,pt vamos ,pt lupul singuratic si pt caponord ca au avut tupeu sa se lase fugariti de kilometrajul meu de 80 la ora.si iar multumiri dragonului pt ca m-a facut sa maerg cu 100,eu in fata si el in spatele meu impingandu-ma cu piciorul in stopul meu de malaguti f10

 

Carlo mai updateaza si tu profilul sa stie lumea cu cine vorbeste. Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...