Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Pai fa ceva, agita-te

Pentru poze iti recomand sa-ti faci cont pe Google si sa folosesti Picasa si Picasa Web Albums

Ai 1 GB la dispozitie si merge foarte bine

Picasa e un utilitar foarte destept" pentru gestionarea imaginilor, si desigur e free

am conturi pe google vreo 4 , faza e ca nu vreau sa pun pe 1000 siteuri pozele , mai bine astept 2-3 zile pana isi revine mypictures

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

video de ieri de la Timisoara-Lugoj etc sarmale stiti voi :crack: o sa revin si cu pozele deocamdata e o problema cu serveru lu mafiotii aia de la mypictures

 

intrati si pe ARAD BIKERS acuma inca mai lucrez la el da eu zic ca e destul de bun ,aveti si chat

mahhhhh....stima...ff fain...+melodia e de NOTA 10, chiar, cine canta?

imi pare rau ca n-am putut sa va asist :(

see'ya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imd vine video de azi. pt poze dati add: tupac_makaveli2103 ca nu merge mypictures sa le pun

Mesaj completat

http://aradbikers.blogspot.com/ mai multe despre iesirea de azi pun doar video aici

mah rolly...la mine pin sat te dai pe'o roata... :crack::...griji.... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mahhhhh....stima...ff fain...+melodia e de NOTA 10, chiar, cine canta?

imi pare rau ca n-am putut sa va asist :crack:

see'ya

 

Le are pruncu,ha? Trebuie sa-l tinem pe langa noi si sa-l educam.La anu poate si pe 2 roti ,singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina tura si faine filmulete :crack: .

Si noi ne-am strans gasca faina astazi pt Alba Iulia

A fost si fostul Hornet a lui rookie (VL- STF) :(

Editat de Dacul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva poze si de la mine. Din fata Primariei ( adica din lateralul ei :( )

 

post-26086-1259700479_thumb.jpg post-26086-1259700520_thumb.jpg post-26086-1259700542_thumb.jpg

 

post-26086-1259700595_thumb.jpg post-26086-1259700626_thumb.jpg post-26086-1259700666_thumb.jpg

 

post-26086-1259700699_thumb.jpg post-26086-1259700722_thumb.jpg

 

mah rolly...la mine pin sat te dai pe'o roata...griji

Aha , o cam trecut pe banda cealalta de unde venea TIR-u ... :crack: Riscanta treaba :D

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha , o cam trecut pe banda cealalta de unde venea TIR-u ... :crack: Riscanta treaba :(

 

pai daca nu e drumu drept in satu` ala :)

Mesaj completat

mah rolly...la mine pin sat te dai pe'o roata... ...griji....

 

am pile pe acolo prin sat men :)

unu ovi daca il sti, ala mic de respira greu :D):P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le are pruncu,ha? Trebuie sa-l tinem pe langa noi si sa-l educam.La anu poate si pe 2 roti ,singur.

OffTopic

cumpara-i un Suzuki :finger: :)....sau un CBR F2

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OffTopic

cumpara-i un Suzuki :finger: :) ....sau un CBR F2

Tu, ciocu mic.Cum vrei sa pun un incepator pe una de 600 esti nebun?In primul rand e ilegal(noi respectam cat de cat legea) si in al doi-lea rand tin la copilul meu.In rest am dat raspunsul dincolo.Subiect incheiat!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu, ciocu mic.Cum vrei sa pun un incepator pe una de 600 esti nebun?In primul rand e ilegal(noi respectam cat de cat legea) si in al doi-lea rand tin la copilul meu.In rest am dat raspunsul dincolo.Subiect incheiat!

Scuza-ma de offtopic, si Transalpul e de 600, si e foarte bun pt incepator, te iarta, nu se smulge de sub tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuza-ma de offtopic, si Transalpul e de 600, si e foarte bun pt incepator, te iarta, nu se smulge de sub tine
Da,dar nu o vitezana de peste 600. Si daca e sa o luam asa Alex cu Transalpul trece peste unele articole din lege ca sa zicem asa,dar cine mai verifica asta?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,dar nu o vitezana de peste 600. Si daca e sa o luam asa Alex cu Transalpul trece peste unele articole din lege ca sa zicem asa,dar cine mai verifica asta?

Hai, ma, cauta legea aia ca m-ai facut curios

Fara bascalie, serios

 

Nu de alta, dar chiar nu o respecta nimeni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ma, cauta legea aia ca m-ai facut curios

Fara bascalie, serios

 

Nu de alta, dar chiar nu o respecta nimeni :)

MAI LASATI LEGEA ,TOTI RISCA.,100KMH IN ORAS SATE,NU ARE ROST,CAT DESPRE MOTOCICLETE FIECARE CE II PLACE, http://www.codulrutier.ro/codul_rutier_dis..._generale_2.php

Editat de laumoto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, ma, cauta legea aia ca m-ai facut curios

Fara bascalie, serios

 

Nu de alta, dar chiar nu o respecta nimeni :)

 

 

Art. 38

1.Posesorul permisului de conducere pentru categoria A are dreptul sa conduca o motocicleta cu o putere care depaseste 25 kW sau un raport putere/greutate care depaseste 0, 16 kW/kg ori o motocicleta cu atas cu un raport putere/greutate care depaseste 0, 16 kW/kg, numai daca are o experienta de minimum 2 ani pe o motocicleta cu specificatii tehnice inferioare sau daca persoana are 21 de ani si promoveaza un test specific de cunostinte si comportament.

2.Posesorul unui permis de conducere valabil numai pentru categoria Tr are dreptul sa conduca si un ansamblu de vehicule format dintr-un tractor si una sau doua remorci.

3.Posesorul permisului de conducere valabil pentru una dintre categoriile B, C sau CE are dreptul sa conduca si vehicule din categoria Tr.

4.Posesorul unui permis de conducere valabil pentru categoriile D sau DE are dreptul sa conduca si vehicule din categoria Tb - troleibuz.

 

 

Deci are legatura si cu varsta care te mai salveaza.

Editat de tavy XT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Art. 38

1.Posesorul permisului de conducere pentru categoria A are dreptul sa conduca o motocicleta cu o putere care depaseste 25 kW sau un raport putere/greutate care depaseste 0, 16 kW/kg ori o motocicleta cu atas cu un raport putere/greutate care depaseste 0, 16 kW/kg, numai daca are o experienta de minimum 2 ani pe o motocicleta cu specificatii tehnice inferioare sau daca persoana are 21 de ani si promoveaza un test specific de cunostinte si comportament.

2.Posesorul unui permis de conducere valabil numai pentru categoria Tr are dreptul sa conduca si un ansamblu de vehicule format dintr-un tractor si una sau doua remorci.

3.Posesorul permisului de conducere valabil pentru una dintre categoriile B, C sau CE are dreptul sa conduca si vehicule din categoria Tr.

4.Posesorul unui permis de conducere valabil pentru categoriile D sau DE are dreptul sa conduca si vehicule din categoria Tb - troleibuz.

 

 

Deci are legatura si cu varsta care te mai salveaza.

mda.. deci eu cica, circul ilegal, sunt curios cand o sa ma opreasca si pe mine politia odata daca o sa ma intebe de chestia asta, ca din primavara nu m-a oprit nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca din primavara nu m-a oprit nimeni.

Numa din primavara ?:kick:

Pe mine de 2 ani si 40.000 km nu m-a oprit nimeni... :finger:

Pe Atti din 2005 si vreo 60.000 km nu l-a oprit nimeni :)

 

Deci , asteapta numa sa fi oprit :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda.. deci eu cica, circul ilegal, sunt curios cand o sa ma opreasca si pe mine politia odata daca o sa ma intebe de chestia asta, ca din primavara nu m-a oprit nimeni.

 

uite comparatie,tu primul motor transalp 600 cc Arad,unu(nu stiu cum il cheama) ii din Bucuresti,primul lui motor Hayabusa 1300 :) (anul asta si-o facut carnetul din cate am inteles )

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unu(nu stiu cum il cheama) ii din Bucuresti,primul lui motor Hayabusa 1300 :) (anul asta si-o facut carnetul din cate am inteles )

Tot timpu si peste tot sunt kamikaze si inconstienti... daca se gasesc 2-3 dinashtea, asta nu inseamnca ca asta ii modul firesc de a proceda.

Majoritatea care incep viata motociclistica pe motoare foarte puternice ( asta ii valabil si la masini ) o sa o simta pe pielea lor , din pacate ... majoritatea! Si nu cred ca asta ii un lucru cu, care ne putem lauda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...