Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

mai lipseste un scris pe vesta "Politia rutiera"

Nu râde

Într-adevăr, nu e foarte estetică, dar noaptea e foarte bună, dacă mai e Âşi ceață, aÂşa cum am prins azi de la Nădlac la Arad, e ca o baliză ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cristi, asta nu-i o scuza,.. si eu am costum de piele si nu mi-a fost frig,.. sincer m-am invatat minte cand veneam acasa de la HD :) ...

Cucun, tu sa taci,.. tre sa te cheme omu' personal si nici atunci nu vii :)

Alex: Hondaaa ii Honda ...

Pe Kato lasati-l in pace.. Korben,.... Kato nu aude ca are dopuri, ti-a zis de mai multe ori... :D restu.. nah.. apartine de personalitatea lui.. da asa il iubim nu... ? :)

celorlalti sa le para rau ca nu au venit... dar sper sa mai avem ocazie.. data viitoare putem sa mergem si la Gyula la bai termale.. am auzit ca-i fain... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristi, asta nu-i o scuza,.. si eu am costum de piele si nu mi-a fost frig,.. sincer m-am invatat minte cand veneam acasa de la HD

Cucun, tu sa taci,.. tre sa te cheme omu' personal si nici atunci nu vii

Alex: Hondaaa ii Honda ...

celorlalti sa le para rau ca nu au venit... dar sper sa mai avem ocazie.. data viitoare putem sa mergem si la Gyula la bai termale.. am auzit ca-i fain... ;)

Da asa e, dar daca imi puneam si eu toate hainele din casa ca tine :) atunci cine mai conducea, ca ai vazut ce mobilitate de astronaut ai avut cu atatea haine, parca erai teleghidata :D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da asa e, dar daca imi puneam si eu toate hainele din casa ca tine :) atunci cine mai conducea, ca ai vazut ce mobilitate de astronaut ai avut cu atatea haine, parca erai teleghidata

Maa.. nici chiar asa :D ,.. stai linistit ca de puteam cu mana, conduceam eu... si in orice caz tre sa am grija de rinichi +si de ovare ;) stii ii mai complicat la fete...

dar sub geaca ta mai incapea linistit un pulover in plus...

Auzi, dar si in drum spre arad ti-a fost frig..? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maa.. nici chiar asa :) ,.. stai linistit ca de puteam cu mana, conduceam eu... si in orice caz tre sa am grija de rinichi +si de ovare ;) stii ii mai complicat la fete...

dar sub geaca ta mai incapea linistit un pulover in plus...

Auzi, dar si in drum spre arad ti-a fost frig..? :)

Scurt si la obiect:NU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;)...mei, dar ce a-ti facut de v-ati incalzit pe drum inapoi???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde frast le gasesti, ma?

Uaiii, ce ma manca palma! :D

:D Sunt om informat! Eu zic ca merita,nu cheltuim o avere si vom vedea noua fata a drumului Tm-Lugoj...cum ziceai,sezonu se incheie cand vrem noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Sunt om informat! Eu zic ca merita,nu cheltuim o avere si vom vedea noua fata a drumului Tm-Lugoj...cum ziceai,sezonu se incheie cand vrem noi.

adevarat,foarte adevarat,si stati linistiti ca ma-m invatat un pic ,sub 120 no las catre cicir ,cand mergi zilnic te obijnuesti si cu frigul .,doar gheata ma va opri sa nu merg pe motor.numai bine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sure........ :D

...."shore" sau "of course".... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...