Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Om trai si Om(neagu)vedea... :laugh:

da bre...da tre' sa ne rezervam locuri la coliba din timp, ca nu stim cum o fi vremea, dc vrem sa participam...ca la cort mie nu prea imi vine sa stau pe vremurile astea...da mai stii, poate pana at or fi vreo 20 de grade cum o fost si sapt asta... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da bre...da tre' sa ne rezervam locuri la coliba din timp, ca nu stim cum o fi vremea, dc vrem sa participam...ca la cort mie nu prea imi vine sa stau pe vremurile astea...da mai stii, poate pana at or fi vreo 20 de grade cum o fost si sapt asta... :crack:

Eu la cort...de 140 lei cat costa cazarea la camera 2 persoane ma scot toata tura cu tot cu pruncu dupa mine! Papa duc de acasa ,tu cu salar de injiner iti permiti! Sper sa-ti duci spray de lant,apa plata,servetele,hartie igienica,spray de vizor,etc... :laugh:

Mesaj completat

Visul multora dintre noi.Pana atunci ne uitam ce fac altii.... http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=480532

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
IURES!!!!!. :) :lol: :P .Chef deschidere de sezon organizat de Free Bikers Hunedoara.Detalii pe linck..

 

/index.php?...p;#entry2335943

 

Va asteptam :bounce:

 

 

RESPECT

Yeeeeeeeeeeeee! Vom face totul :) sa fim in numar cat mai mare de aradeni! Arad bikers grup se mobilizeaza.Multumim prietenilor ptr invitatie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti singura cu treaba asta.. Au gasit o data nepotrivita. :)

Ne vedem la Mako. :P

Da chiar ca ii nepotrivita,... am fost foarte trista cand am vazut data pusa de Achim.... dar Mako e prea aproape de inima mea... acolo am inceput "cariera" mea de motociclista si am mai multe motive pentru care trebuie sa ma duc.... promisiuni, datorii, alea.. alea.... cum am zis si pe topicul hunedoreniilor, sper ca ne intalnim in 28-30 mai la Cluj.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar ca ii nepotrivita,... am fost foarte trista cand am vazut data pusa de Achim.... dar Mako e prea aproape de inima mea... acolo am inceput "cariera" mea de motociclista si am mai multe motive pentru care trebuie sa ma duc.... promisiuni, datorii, alea.. alea.... cum am zis si pe topicul hunedoreniilor, sper ca ne intalnim in 28-30 mai la Cluj....

 

Ne pare rau ca nu poti sa vi,tu si cei care au altceva programat in acel wekend :) .Am ales aceea data de 15-16 Mai deoarece in 15 implinim un anisor de existenta ca Free Bikers hd.

Daca aveti nelamuri, va stam la dispozitie :bounce:

 

 

RESPECT :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Am o rugaminte p maine, ii ziua d nastere a unui motociclist, prieten al meu Victo Dobre(kawa zr7) si va rog sa ne adunam cat mai multi sa trecem sa il felicitam maine la ora 19:00 in fata stadionului UTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare

Am o rugaminte p maine, ii ziua d nastere a unui motociclist, prieten al meu Victo Dobre(kawa zr7) si va rog sa ne adunam cat mai multi sa trecem sa il felicitam maine la ora 19:00 in fata stadionului UTA

prezent hai si restu putina initiativa :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iesirea a fost un succes,toata lumea multumita.Dupa festivitate s-a lasat cu o iesire la Pecica dupa care cativa am ramas in intim la kebab.

Vrem poze pt cei care au facut.Revin si eu maine cu ce am facut eu,desi nu sunt cele mai bune posibile(poze facute pe telefon)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica care se baga la o tura la Moneasa. Traseul va fi Arad-Ch. Cris-Ineu-Sebis-Moneasa-Ineu-Siria-Arad. In comuna Sintea Mare vom merge cu ceva cadouri la o familie cu probleme. La Moneasa vom baga o ciorba sau cativa mici.Cei din Arad Bikers care vin (se stiu) ii rog sa nu mai posteze degeaba. Toti cei care sunt amatori de iesire pot veni la ora 11 la iesirea din Gradiste,benzinaria de pe stanga,cea cu tersa. Cine mai vrea sa intre cu o mica sponsorizare la cadouri este rugat sa vina la ora 10 ca sa mergem la Metro sa luam cateceva. Multumim si va asteptam caci dupa iarna asta asa lunga trebuie sa recuperam kilometrii.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica care se baga la o tura la Moneasa. Traseul va fi Arad-Ch. Cris-Ineu-Sebis-Moneasa-Ineu-Siria-Arad. In comuna Sintea Mare vom merge cu ceva cadouri la o familie cu probleme. La Moneasa vom baga o ciorba sau cativa mici.Cei din Arad Bikers care vin (se stiu) ii rog sa nu mai posteze degeaba. Toti cei care sunt amatori de iesire pot veni la ora 11 la iesirea din Gradiste,benzinaria de pe stanga,cea cu tersa. Cine mai vrea sa intre cu o mica sponsorizare la cadouri este rugat sa vina la ora 10 ca sa mergem la Metro sa luam cateceva. Multumim si va asteptam caci dupa iarna asta asa lunga trebuie sa recuperam kilometrii.

 

Salutare,

Deci daca va fi sa vin, pun o conditie : MUSAI BEM CAFEAUA TOATA TRUPA IN INEU la mama mea, care locuieste pe principala de Sicula - Ineu-Bocsig (fara absolut nici o deviatie)-fiind totodata si centura Ineu-ului.

Propun si chiar o intalnire cu comunitatea moto locala care nu-i deloc de neglijat (cca 30 de membrii ) si care intentioneaza sa intre pe ong non-profit cat de curand, plus alte surprize f placute pe care promit sa vi le dezvalui cat de curand - live.

.....asta cu riscul ca anulam Moneasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Deci daca va fi sa vin, pun o conditie : MUSAI BEM CAFEAUA TOATA TRUPA IN INEU la mama mea, care locuieste pe principala de Sicula - Ineu-Bocsig (fara absolut nici o deviatie)-fiind totodata si centura Ineu-ului.

Propun si chiar o intalnire cu comunitatea moto locala care nu-i deloc de neglijat (cca 30 de membrii ) si care intentioneaza sa intre pe ong non-profit cat de curand, plus alte surprize f placute pe care promit sa vi le dezvalui cat de curand - live.

.....asta cu riscul ca anulam Moneasa

Se poate Papi si asa. Sustin initiativa. Macar ne vom cunoaste intre noi,mai ales cu cei din judet. Desi stiu pe cativa ne vedem cam rar. Am citit si eu pe forumul lor despre ce vor sa faca,ne-o iau inainte baietii.Succes le doresc. Numai sa ne aciuim la vre-un local,o ciorba,o pizza,ceva...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa ca mosule pe duminica vreau sa iesi si tu la o incalzire, chiar daca nu vii pana la Moneasa macar fa o bucla cu intoarcere la Ineu.

iaca oi veni, ca oricum voiam sa ies undeva

la 11 sunt la Petrom Gradiste

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mnah..eu am fost ieri pana la Ineu...acolo am serviciul si am fost in plimbare pana la colegi...am ajuns la 7 seara inapoi in arad..si a fost cam rece dupa ce a apus soarele...abia am astepta sa ajung acasa :drink:

IN rest foarte fain..vreme super.drum ..asa cum il stim insa acceptabil(pe la siria am fost)

 

ps...stiu si eu de initiativa bikerilor din ineu privind ong ul dar si surpriza care o doresc ai da viata :wink:))

 

f fain.....in ineu predominanti sunt enduristi...

 

HAI LA INVARTIT ROATA (de maine ploua cred)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca raman acasa... :drink:

Nu ai tu norocul asta :D

 

Mesaj completat

Incerc sa ajung si eu la intalnirea de la Ineu... Daca nu ne vedem, distractie sa aveti!

Ai vazut ca daca vrei, poti? :wink:

 

Cateva POZE de la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am incheiat sezonul impreuna asa ca era normal sa-l si incepem iimpreuna! All in all, a fost o iesire frumoasa, mutlumim! Sa ne auzim cu bine!

Tu crezi in basmele astea cu inchidera sezonului si deschiderea sezonului? :drink:

Daca poti circula, circuli, daca nu, nu

E simplu :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...