Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine vine la invartit roata putin pana in Barzava pe la un 7 asa...

 

Ce Barzava ma, ca iti dau eu tie. Ai infiintat M.T. si l-ai parasit. Vina tu frumos pruncule la ora 8 la parcare Kaufland si mai ia initiativa pe acolo. Dupa aia mergem undeva la un ceaun. Iti zic unde, dar numai daca vii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kato teai apucat de recrutari?
:)

Puteai sa vii si tu. Si nu fac nicio recrutare :) . Imi place sa va vad cat mai multi, asta ca sa ne cunoastem unii pe altii. Nu vad nimic rau in asta. Dupa M.T. am fost invitati la Sandu la un ceaun. Si-a facut inaugurarea la spalatorie-vulcanizare. Sa fie intr-un ceas bun Sandule! Multumim si pe aceasta cale, a fost excelent ceaunul cu iepure. Numai bine!revenind la subiectul topicului: Care vine la Caransebes duminica, la concursul de moto? La ora 8 intalnirea la benzinarie iesire Ar. Nou

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kato teai apucat de recrutari?

 

scuze pentru off topic,dar am o intrebare?Ai fost cumva in 3 august la Cheia( dupapiatra-jud hunedoara?)..Am turnat bere pe mine,lungindu-mi gatul dupa bestia ta..frumos tunning.. :) :D

 

RESPECT :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intlanirea de la Biserica alba, Serbia...

Merge cineva maine?

Eu ma gandeam sa merg...dar ma si intorc sambat seara. Mai mult as face o tura de sambata... sa vad Biserica alba, ce se mai intampla la o intalnire din Serbia, bere la pachet...si la intoarcere sa trec si pe la castelul de la Vrsec.

...se accepta si pasagera :)

 

Se inscrie cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in 26iulie plec Arad-Sibiu-dn7c-Curtea de Arges-Pitesti-bucuresti-calarasi(se trece dunarea cu bac-ul)-baneasa-dobromir-negru voda-2mai.poate mai vrea cineva sa vina.cazare la cort.sugestii pt campare?campingul dracula de pe transfagarasan e ok?daca stie cineva....ms anticipat. :)

gata si asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine... Atunci vine si un aradenizat din Valcea :D si tin loc de cort pt trupa de soc Ovi Hovaru si Big Stan :baldy: ) si pt 2 lugojeni nah ;)
Cerem taxa de protectie. 2 beri de caciula ptr 3h de rezervare incepand cu ora sosirii noastre. Deci sa revenim:Locul de intalnire Petrom Micalaca ,inainte de sens. Decolarea la ora 9 trecute fix. Deci prezenta sa fie la 8,30 ptr a avea timp sa facem planul de mers, pauza de tigara, pisu si masaj la buci ptr cei mai putin antrenati. Si cafeaua de rigoare. Doamne ajuta!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cerem taxa de protectie. 2 beri de caciula ptr 3h de rezervare incepand cu ora sosirii noastre. Deci sa revenim:Locul de intalnire Petrom Micalaca ,inainte de sens. Decolarea la ora 9 trecute fix. Deci prezenta sa fie la 8,30 ptr a avea timp sa facem planul de mers, pauza de tigara, pisu si masaj la buci ptr cei mai putin antrenati. Si cafeaua de rigoare. Doamne ajuta!

parca am merge in alaska atatea planuri va faceti pt 200 km :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci care aradean mai vine la Nandru, langa Hunedoara de vineri la ora 8,30? Intalnirea la petrom ,iesire Micalaca.

Unde e Nandru?

Sa nu-mi spui ca in judetul Hunedoara ca te bat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca am merge in alaska atatea planuri va faceti pt 200 km :baldy:

Nu vad care e problema ta ;) . Fie si 100km , daca se merge 15 mobre trebuie vorbit, alea,alea :D . Nu se merge ca o gloata de mobristi rataciti. Clar? mai pupi tu ciuciu TA la Nandru daca nu dai 5 beri. Am zis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare colegii !! :baldy:

 

Va anunt ca Luni sau Marti (16-17 august) se pleaca (90 % deocamdata) pentru cateva zile cu motoarele (evident) pe Transfagarasan

 

sunt cateva motoare participante deocamdata . EU,Rares(jos pedala) Cristi (hornet) Fery (honda cbr 600 rosu) si inca 2-3 probabil.

VOm campa undeva in zona de munte LA CORT ;)

Mentionez ca vom avea si o masina care ne va insoti pe tot traseul pentru a ne transporta bagajele.

 

CIne e curios de aceasta iesire ma poate contacta pe mine (0726.32 31 31) sau Rares

 

Traseul inca nu este stabilit 100% si va fi in functie de preferintele noastre , a celor care vom bifa aceasta iesire.

 

Haideti la invartit roata la munte ( ca in arad cica va fi canicula de peste 40 de grade saptamana care vine)

 

see ya

Editat de JVC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare colegii !! :baldy:

 

Va anunt ca Luni sau Marti (16-17 august) se pleaca (90 % deocamdata) pentru cateva zile cu motoarele (evident) pe Transfagarasan

 

sunt cateva motoare participante deocamdata . EU,Rares(jos pedala) Cristi (hornet) Fery (honda cbr 600 rosu) si inca 2-3 probabil.

VOm campa undeva in zona de munte LA CORT ;)

Mentionez ca vom avea si o masina care ne va insoti pe tot traseul pentru a ne transporta bagajele.

 

CIne e curios de aceasta iesire ma poate contacta pe mine (0726.32 31 31) sau Rares

 

Traseul inca nu este stabilit 100% si va fi in functie de preferintele noastre , a celor care vom bifa aceasta iesire.

 

Haideti la invartit roata la munte ( ca in arad cica va fi canicula de peste 40 de grade saptamana care vine)

 

see ya

noi plecam duminica de la nandru,catre transfagarasan,ne vedem pe acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...