Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vin eu in locul lui... ;)

..sau eu?...daca ramine valabila oferta cu benzina!... ;)

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..sau eu?...daca ramine valabila oferta cu benzina!... ;)

:P

Se pot inscrie mai multi pe lista? ;) :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ha-ha

Cred ca am zambit

 

Ia bagati-va voi mintile in cap si benzina in rezervoare si veniti w.e. urmator intr-o plimbare lejera pe transfagarasan

Plecam sambata dimineata la 8 si ne intoacem duminica seara la 18

Nimic deosebit, o iesire de aerisit creierul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi facem o iesire - sambata si duminica , pe Transalpina .

Sambata plecam din Sibiu spre Transalpina , si ne casam unde ne-o placea mai mult , duminica mai bobinam ,si revenim acasa .

DRUMUL VA FI MAJORITATEA SOFT ENDURO .

 

/index.php?...0&start=240

 

Cine doreste ni-se alature , este asteptat cu mare placere .....................

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrem sa facem o excursie cu plecare in 5 - 6 septembrie , in Muntenegru , pe malul marii .

Cazare foarte ieftina gen , 13 euro pe noapte , si peisaje superbe .

Acum studiem si noi , traseul , ocazii de cazare , obiective turistice .......un tarif maxim de cheltuit pe 7 zile , cu tot cu drum / motocicleta = 500 - 600 euro .Vom revenii cu detalii .

 

Cine vrea sa vina cu noi , este binevenit , ATEPTAM pareri sugestii , etc

 

Giv , daca ne poti sugera niste trasee , ceva obiective , sa ne dai niste informatii , poate vii si tu .........am vrea sa mergem prin Serbia .

 

 

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe data de 12 august .excursie(concediu)...;ar-hd.(intrunire),duminica dimineata plecare de la hd catre transfagarasan-balea lac...si de acolo mai vedem in functie de buget.,posibil mare sau mai stabilim pe traseu.cine mai vrea e bine venit.,

cazare cort.

 

lau ,pety si eu pana acum..

 

aradmareaneagra.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu GSXR-ul si VT-ul pe transalpina ? :)

Da :P

Unde nu ii asfalt ii drumul pregatit pentru asfaltare, batatorit! Pana ajung ei acolo se mai lucra :D

Si cei cu vitezane pot sa o i-a pe Tg. Jiu si sa se intalneasca in Deva ... daca nu vor sa se scuture putin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasal ca pety o stabilit traseul de unul singur,mai vedem pe unde ce si cum,stabilim inpreuna ...

hei nam zis neaparat traseu asta veniti si voi cu idei nu stam si tacem ca in mormint si in ultimu moment cind plecam atunci ne scarpinam oare pe unde sa merem pe ce traseu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu GSXR-ul si VT-ul pe transalpina ? :)

 

dar ce are? :) te legi de Gixxere?te legi de mine :D

 

 

eu m-as duce pe transfagarasan dinspre curtea de arges ca sa ies pe la sibiu -cluj-oradea-arad...la mare ma duc in 3 aug pana in 9aug si mi de ajuns..

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.facebook.com/group.php?gid=1354...114151441930316

...cine mai vine?

Editat de GIV 32
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun mosu si lui prunc,la fel! Cati plecati in final?

Multumesc, mosu

Prietenul tot prieten... :)

 

Plecam mai multi, dar nu in aceeasi zi sau aceeasi ora

Maine dimi voi fi eu cu juniorul, si probabil si Titi aka vest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, mosu

Prietenul tot prieten... :)

 

Plecam mai multi, dar nu in aceeasi zi sau aceeasi ora

Maine dimi voi fi eu cu juniorul, si probabil si Titi aka vest

 

 

Drumuri bune sa aveti.Poate ne vedem vineri pe la Cheile Bicazului.De betele alea am uitat sa intreb :) Imi cer mii de scuze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica la Caransebes e etapa de motociclism. Care se baga? Plecarea, ora 8 de la statia de benzina iesire Aradul nou.

Pe langa etapa de motociclism viteza va mai avea loc si un concurs de oldtimere. Citez de pe topicul de TM:

 

"QUOTE (violetbiker @ Jul 28 2010, 03:45 PM)

Curse de oldtimere in acest weekend!

 

Cursele vor avea loc pe aeroportul din Caransebes dupa urmatorul program:

 

Sambata 31.07.2010:la orele 11.00 va avea loc verificarea tehnica si dupa masa vor avea loc antrenamentele.

Duminica 01.08.2010:va avea loc etapa a Campionatului National de Viteza iar in incheiere Cupa Oldtimer cu participanti din Romania si Serbia. Detalii despre orele de desfasurare in curand.

 

In atentia celor care vor sa se inscrie la cursa de oldtimere.Nu este nevoie de licenta de curse si nici de asigurare.Taxa de participare este de 20 de euro."

 

Cei de la Timisoara stiu mai multe.

Mesaj completat

Pe langa etapa de motociclism viteza va mai avea loc si un concurs de oldtimere. Citez de pe topicul de TM:

 

"QUOTE (violetbiker @ Jul 28 2010, 03:45 PM)

Curse de oldtimere in acest weekend!

 

Cursele vor avea loc pe aeroportul din Caransebes dupa urmatorul program:

 

Sambata 31.07.2010:la orele 11.00 va avea loc verificarea tehnica si dupa masa vor avea loc antrenamentele.

Duminica 01.08.2010:va avea loc etapa a Campionatului National de Viteza iar in incheiere Cupa Oldtimer cu participanti din Romania si Serbia. Detalii despre orele de desfasurare in curand.

 

In atentia celor care vor sa se inscrie la cursa de oldtimere.Nu este nevoie de licenta de curse si nici de asigurare.Taxa de participare este de 20 de euro."

 

Cei de la Timisoara stiu mai multe.

 

Am primit programul si se pare ca duminica cursele de oldtimere vor fi intercalate cu cele de viteza:

Mesaj completat

Pe langa etapa de motociclism viteza va mai avea loc si un concurs de oldtimere. Citez de pe topicul de TM:

 

"QUOTE (violetbiker @ Jul 28 2010, 03:45 PM)

Curse de oldtimere in acest weekend!

 

Cursele vor avea loc pe aeroportul din Caransebes dupa urmatorul program:

 

Sambata 31.07.2010:la orele 11.00 va avea loc verificarea tehnica si dupa masa vor avea loc antrenamentele.

Duminica 01.08.2010:va avea loc etapa a Campionatului National de Viteza iar in incheiere Cupa Oldtimer cu participanti din Romania si Serbia. Detalii despre orele de desfasurare in curand.

 

In atentia celor care vor sa se inscrie la cursa de oldtimere.Nu este nevoie de licenta de curse si nici de asigurare.Taxa de participare este de 20 de euro."

 

Cei de la Timisoara stiu mai multe.

 

Am primit programul si se pare ca duminica cursele de oldtimere vor fi intercalate cu cele de viteza:

Mesaj completat

Am primit programul si se pare ca duminica cursele de oldtimere vor fi intercalate cu cele de viteza:

program_cni_viteza_et_1_caransebes.doc

post-52779-1280410807_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...