Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

citez de pe saitul lor:

"Organizatorii Festivalului CokeLive Peninsula prelungesc cu Âşase zile perioada de achiziționare a biletelor în avans, locațiile de vânzare fiind cele menționate pe site-ul www.peninsula.ro, la meniul ?bilete?. Cei care încă nu au reuÂşit să îÂşi cumpere biletele săptămânale, la prețul de 199 lei Âşi pe cele de o zi, la prețul de 80 de lei, vor avea ocazia să le procure la acelaÂşi preț până în data de 19 iulie."

dupa 19 iulie e 240 lei saptamanalu' si 100 lei pe zi.

:laugh: masiv, la cate trupe vin tre sa scoata si ei banii de undeva desi numai Prodigy si Tiesto merita vazuti, merci de info :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

un mare procent din cei care posteaza pe sectiunea arad nu au nici motor,nici permis categoria A...nici o treaba cu motocicletele dar scriu cu atata avant si daruire incat mai ca te conving ca le-a crescut al treilea c oi!

 

Tommy,trebuie sa ne gandim si la viitorii mobristi.Alaturi de noi se formeaza cei ce vin dupa noi,nu?Familiarizarea cu marea ,,colectivitate" a noastra e necesara,atat pe forum cat si ca pasager.Vad ca voi v-a simtiti bine pe forumul vostru ,,local".Acolo nu sunt copii care posteaza,Entuziasmul la care te referi vizavi de cei avizati cred ca e normal si noi am fost entuziasmati la randul nostru cand am iesit prima oara pe o motocicleta atat ca pasager cat si ca pilot.Sange tanar deci...intelege si tu si aproba ca atare. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un mare procent din cei care posteaza pe sectiunea arad nu au nici motor,nici permis categoria A...nici o treaba cu motocicletele dar scriu cu atata avant si daruire incat mai ca te conving ca le-a crescut al treilea c oi!

draga tommy , credema pe cuvant ca pe mine ma intereseaza mai mult persoanele cu care ies nu neaparat ca nu am motocicleta sau carnet, toate vin la timpul lor iar cand o sa am destui bani sa fac si scoala si sa imi cumpar o motocicleta te asigur ca o voi face si in plus de asta sunt mandru ca am un tata motociclist (kato) ca am ce invata de la el. toate cele bune si sa auzim de bine :laugh:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă bucur că scrieți scurt Âşi la obiect

Sper că nu vă veți supăra dacă deviez puțin pentru a-mi exprima Âşi eu frustrările:

Traseul meu de duminică va fi Arad - Deva - Brad - Vârfurile - Ineu - ChiÂşineu CriÂş - Arad

Cred ca o plecare la ora 8:00 e suficient de decentă

Asta e încălzirea pentru tura din 31 iulie - 2 august

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mă bucur că scrieți scurt Âşi la obiect

Sper că nu vă veți supăra dacă deviez puțin pentru a-mi exprima Âşi eu frustrările:

Traseul meu de duminică va fi Arad - Deva - Brad - Vârfurile - Ineu - ChiÂşineu CriÂş - Arad

Cred ca o plecare la ora 8:00 e suficient de decentă

Asta e încălzirea pentru tura din 31 iulie - 2 august

da ce planuri ai pt 31 iul-2 aug...? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce planuri ai pt 31 iul-2 aug...? :bounce:

Intrunirea transalpiÂştilor la ObârÂşia Lotrului - TransfăgărăÂşan - Âşi probabil BraÂşov

ÂŞi desigur, înapoi acasă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrunirea transalpiÂştilor la ObârÂşia Lotrului - TransfăgărăÂşan - Âşi probabil BraÂşov

ÂŞi desigur, înapoi acasă

ahaaaaaaa.... :bounce: ...faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba hai ma si tu duminica, ce dracu faci...nu mai soma hai si tu la plimbare...

La el e veÂşnica problemă cu trezitul la ore mai mici sau egal cu 10 :bounce:

 

Un detaliu important, pe care l-am omis in postul anterior: la ora 8:00 la Petrom Micalaca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La el e veÂşnica problemă cu trezitul la ore mai mici sau egal cu 10 :bounce:

 

Un detaliu important, pe care l-am omis in postul anterior: la ora 8:00 la Petrom Micalaca

OK, eu ma bag ca sunt amator de curse lungi, lumea stie :rock:, o sa mai vin si cu un pasager asa ca nu ma alerga prea tare, stiu ca numa ce te simti bine p noua jucarie si ca ii dai bice mai tare asa :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, eu ma bag ca sunt amator de curse lungi, lumea stie :rock:, o sa mai vin si cu un pasager asa ca nu ma alerga prea tare, stiu ca numa ce te simti bine p noua jucarie si ca ii dai bice mai tare asa :moto:

Pai nu dau prea multe bice ca vine si Marcel cu TA plus pasagera

Bine, acuma, stiind ca eu sunt mai retardat de felul meu, ma mai fura peisajul, mai raspund provocarilor bemevistilor manelisti, asa ca s-ar putea ca temerile tale sa fie un pic justificate

Numa' sa nu ploua, ca atunci tre' sa m'em mai incet :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Week-endul acesta se da o iesire la Moneasa de 2 zile ( pleacam sambata si venim duminica ), ideea e sa mergem sa vizitam ( din nou majoritatea ) cariera, si cateva pesteri, ma rog... macar una, si sa ne balacim la baile Moneasa, apoi frigem ceva sus pe deal si ne cazam la cort noaptea. Viteza la drum va fi in medie 100km/h, primim in mod special transalpisti :rock: . Pana acum suntem : eu, Kato, Makaveli si paul89. Care mai doreste sa vina sa se anunte :bounce:

Plecarea se face maine la ora 12, de la Petrom Micalaca, cine doreste sa vina, i-l asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea se face maine la ora 12, de la Petrom Micalaca, cine doreste sa vina, i-l asteptam.

 

" primim in mod special transalpisti "

 

mai adaug eu "primim in special vitezomani" :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La el e veÂşnica problemă cu trezitul la ore mai mici sau egal cu 10 :moto:

 

Un detaliu important, pe care l-am omis in postul anterior: la ora 8:00 la Petrom Micalaca

Din pacate nu mai pot sa merg, pt ca astazi miam pierdut portofelu cu toate actele TOATE :bounce:( permis p arad buletin pe valcea certificate la 2 motoare plus asigurarile certificat de nastere carduri 2 ing 2brd si 100lei, am ramas blocat in arad, ca nu mai am nici un act si nu pot face nimic nimic nici macar sa scot 10 lei de undeva ca nu am acte de identitate, dintre motoristii care sunteti pe la politie auziti ceva de acte de valcea sau ceva va rog dati un semn...bagmiaaaaaaaaaas picioru :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu mai pot sa merg, pt ca astazi miam pierdut portofelu cu toate actele TOATE :rock:( permis p arad buletin pe valcea certificate la 2 motoare plus asigurarile certificat de nastere carduri 2 ing 2brd si 100lei, am ramas blocat in arad, ca nu mai am nici un act si nu pot face nimic nimic nici macar sa scot 10 lei de undeva ca nu am acte de identitate, dintre motoristii care sunteti pe la politie auziti ceva de acte de valcea sau ceva va rog dati un semn...bagmiaaaaaaaaaas picioru :moto:

nasol moment, sa speram ca cineva le va gasi si le va duce la politie. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...