Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cine vrea sa vina la Tismana la intalnirea veteranilor e binevenit.Plec Vineri,in jurul orei 11.Tismana e dupa Herculane,spre Baia de Arama.Cazare la camera hotel 40 lei de persoana ptr 1 pat.Camera cu 2 paturi.Mai este o optiune la manastire,curat ,frumos cu 10 lei patul pe noapte.Se lasa cu chef si plimbari prin zona.Costuri minime,atmosfera maxima.Dati PM sau lasati mesaj aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In week asta iar am luat-o la roata...Ar-Sebes-Transalpina-Novaci-Tg Jiu-tras pe dreapta la Tismana la motoveterani unde era Kato-Herculane-Anina(inainte de Anina nu tre' ratat Eftimie Murgu unde sunt celebrele mori de apa-foarte faine si rustice)-Resita-Voiteg-Tm-Ar.Tura reusita.Transalpina e in lucru continuu, camioane :(, praf, asfalt in prostie :blink:,au aparut deja primii grataragii, chiar si bagaboante :D (vazut una bucata aproape de Obarsie,isi astepta probabil camionu' intr-un praf de nedescris, zici k erai in desert :D ), drumu' e in mare parte finisat, adik bagat lama pe el.Putine locuri au ramas neatinse,inspre Ranca.

post-22150-1252931957_thumb.jpg

post-22150-1252931978_thumb.jpg

post-22150-1252932027_thumb.jpg

post-22150-1252932077_thumb.jpg

post-22150-1252932094_thumb.jpg

post-22150-1252932134_thumb.jpg

post-22150-1252932166_thumb.jpg

post-22150-1252932197_thumb.jpg

post-22150-1252932223_thumb.jpg

post-22150-1252932501_thumb.jpg

Editat de CuCun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică, 20 septembrie, dacă nu plouă, plec Arad - Timisoara - Voiteg - ReÂşița - Lugoj (DN 58A) - Făget - SăvârÂşin - Arad

Map24 zice că sunt 344 km

Oricum, la ce prognoză meteo se vede, sunt cam sceptic, dar cine Âştie, poate am noroc

Posibila plecare va avea loc la 08:30 de la McDonalds

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminică, 20 septembrie, dacă nu plouă, plec Arad - Timisoara - Voiteg - ReÂşița - Lugoj (DN 58A) - Făget - SăvârÂşin - Arad

Map24 zice că sunt 344 km

Oricum, la ce prognoză meteo se vede, sunt cam sceptic, dar cine Âştie, poate am noroc

Posibila plecare va avea loc la 08:30 de la McDonalds

Eu viiiiiiiiiiiiiiiiiiin, ca pasagera dar (atentie Kato!!!!!) .. in costum de piele... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu duc catusele

Bă obsedatule, vii?

 

S-ar putea să mă răzgândesc în legătură cu traseul

NiÂşte clujeni merg la Muntele Găina

Nu-i musai să ducem Âşi noi domniÂşoarele până sus, ci e o idee de traseu

Arad - Ineu - Vârfurile - Brad - roata pe la ArieÂşeni - Vârfurile - Arad

Mi-e dor, nu am fost de anul trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa facem si un topic cu discutii despre sex ,asta ca sa nu mai deviati de la subiect :D

Aici se vorbesc de toate,clar? Nu stiu daca vin,ramane sa vad cum stau cu bugetul.Raspunsul il dau sambata seara.Pana la Arieseni nu prea am chef de mers.Pana la Varfuri si pe Gaina,mai merge.Am citit de Clujenii aia care vin la o frigare pe munte.Vorbim si vom vedea sambata.Care se mai baga?Pe Hondita cine o ia in spate? :)

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tre sa facem si un topic cu discutii despre sex ,asta ca sa nu mai deviati de la subiect :D

Asta nu-i discutie despre sex, tata-to se gandeste la siguranta mea, nu cumva sa pic de pe motor.. :P

 

Care se mai baga?Pe Hondita cine o ia in spate? :)

Hondita se descurca... si n-o sa raman acasa..clar.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu-i discutie despre sex, tata-to se gandeste la siguranta mea, nu cumva sa pic de pe motor.. :)

 

 

Hondita se descurca... si n-o sa raman acasa..clar.. :D

Cu ce si cu cine mergi? Ma gandesc ca te bagi in tura lui Korben sau o intinzi altundeva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce si cu cine mergi? Ma gandesc ca te bagi in tura lui Korben sau o intinzi altundeva?

Adormitule!

A zis ca vine si ea, deci vine in tura propusa de mine

Asa ca ia repede un credit pentru nevoi personale si hai

Ori pe varianta 1 (Resita) ori pe varianta 2 (Gaina)

Numa' sa te hotarasti

Altcineva?

Editat de Korben Dallas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adormitule!

A zis ca vine si ea, deci vine in tura propusa de mine

Asa ca ia repede un credit pentru nevoi personale si hai

Ori pe varianta 1 (Resita) ori pe varianta 2 (Gaina)

Numa' sa te hotarasti

Altcineva?

 

 

Daca mergeti pe varianta Gaina si urcati pe la Halmagiu m-as atasa si eu grupului vostru,daca se poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergeti pe varianta Gaina si urcati pe la Halmagiu m-as atasa si eu grupului vostru,daca se poate.

Salut

Se poate, dar eu am citit pe topicul clujenilor ca tu vrei sa o tai direct pe forestier, ceea ce e cam naspa pentru o CeBeRica si un TeDeeM

Oricum, daca nu mai vine nimeni, iau transalpul, ne intalnim la Halmagiu si o taiem pe forestier

 

Yessssss!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Se poate, dar eu am citit pe topicul clujenilor ca tu vrei sa o tai direct pe forestier, ceea ce e cam naspa pentru o CeBeRica si un TeDeeM

Oricum, daca nu mai vine nimeni, iau transalpul, ne intalnim la Halmagiu si o taiem pe forestier

 

Yessssss!

 

No apoi ramane sa ne vorbim aici.Poate il convingi si pe Luf sa scoata noua achizitie,desi stiu ca nu ii plac forestierele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...