Sari la conținut

Planuri De Excursii...iesiri Organizate...plimbari De Duminica


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La Predeal merge cineva de pe aici :S

 

Daca vor fi ceva parale,poate eu,dar vineri dupa ora 15. Pana atunci un reportaj de la intrunirea veteranilor de la Slanic Prahova.Pacat ca doar eu am reprezentat pe cei mai in varsta motociclisti din Arad...poate la Brasov in septembrie ma v-a insoti cineva!

post-23049-1246998308_thumb.jpg

post-23049-1246998348_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vor fi ceva parale,poate eu,dar vineri dupa ora 15. Pana atunci un reportaj de la intrunirea veteranilor de la Slanic Prahova.Pacat ca doar eu am reprezentat pe cei mai in varsta motociclisti din Arad...poate la Brasov in septembrie ma v-a insoti cineva!

Kato deci pana la urma mergi sau...? ca sa stiu ca daca mergi te astept si vin cu tine, daca nu plec de dimineata cu Gim... eu sper sa vii :D hai Katoooooo :blink: dau o bere :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu merg.Oricum timpul se anunta rau,ploaie.Luati-va echipamentul de ploaie asadar.Distractie si aduceti poze de la muzeul Honda. http://weather.yahoo.com/Brasov-Romania/RO...ast.html?unit=c

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Week-endul acesta se da o iesire la Moneasa de 2 zile ( pleacam sambata si venim duminica ), ideea e sa mergem sa vizitam ( din nou majoritatea ) cariera, si cateva pesteri, ma rog... macar una, si sa ne balacim la baile Moneasa, apoi frigem ceva sus pe deal si ne cazam la cort noaptea. Viteza la drum va fi in medie 100km/h, primim in mod special transalpisti :laugh: . Pana acum suntem : eu, Kato, Makaveli si paul89. Care mai doreste sa vina sa se anunte :laugh:

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Week-endul acesta se da o iesire la Moneasa de 2 zile ( pleacam sambata si venim duminica ), ideea e sa mergem sa vizitam ( din nou majoritatea ) cariera, si cateva pesteri, ma rog... macar una, si sa ne balacim la baile Moneasa, apoi frigem ceva sus pe deal si ne cazam la cort noaptea. Viteza la drum va fi in medie 100km/h, primim in mod special transalpisti :D . Pana acum suntem : eu, Kato, Makaveli si paul89. Care mai doreste sa vina sa se anunte :lol:

cu atat mai multi cu atat mai bine :D :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Week-endul acesta se da o iesire la Moneasa de 2 zile ( pleacam sambata si venim duminica ), ideea e sa mergem sa vizitam ( din nou majoritatea ) cariera, si cateva pesteri, ma rog... macar una, si sa ne balacim la baile Moneasa, apoi frigem ceva sus pe deal si ne cazam la cort noaptea. Viteza la drum va fi in medie 100km/h, primim in mod special transalpisti :lol: . Pana acum suntem : eu, Kato, Makaveli si paul89. Care mai doreste sa vina sa se anunte :laugh:

transalpisti...mai ales kato cu al lui... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alternativa la topicul cu gradinita de copii!

Fii mai explicit, ca eu inteleg din asta ca noi nu am indeplini anumite criterii pentru a posta pe acest topic, respectiv acest forum, criterii de varsta bineinteles, imi cer scuze daca nu am citit atent regulamentul forumului in care presupui ca ar exista o rubrica referitoare la varsta si studiile minime necesare pentru a ne incadra in acest "minunat" forum. Numai bine !

Editat de swartelf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fii mai explicit, ca eu inteleg din asta ca noi nu am indeplini anumite criterii pentru a posta pe acest topic, respectiv acest forum, criterii de varsta bineinteles, imi cer scuze daca nu am citit atent regulamentul forumului in care presupui ca ar exista o rubrica referitoare la varsta si studiile minime necesare pentru a ne incadra in acest "minunat" forum. Numai bine !

:laugh:

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un mare procent din cei care posteaza pe sectiunea arad nu au nici motor,nici permis categoria A...nici o treaba cu motocicletele dar scriu cu atata avant si daruire incat mai ca te conving ca le-a crescut al treilea c oi!

Aici depinde la cine te referi, daca te referi la Makaveli, de acord, inca nu are permis sau motor, dar asta nu il impiedica sa posteze, pentru ca si el iese cu noi calare pe motor chiar daca nu el este pilotul, daca te referi la mine sau la Paul, trebuie doar sa te uiti unpic mai jos de poza de la avatar si exact cu motocicletele alea ne poti vedea si pe sosele. De restul de pe forum, nu comentez ca nu-i cunosc pe toti, poate ai dreptate. Asfalt Uscat!

 

http://www.peninsula.ro/

 

se baga cineva?

 

24-26 iulie

sunt curios cat e biletul :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citez de pe saitul lor:

"Organizatorii Festivalului CokeLive Peninsula prelungesc cu Âşase zile perioada de achiziționare a biletelor în avans, locațiile de vânzare fiind cele menționate pe site-ul www.peninsula.ro, la meniul ?bilete?. Cei care încă nu au reuÂşit să îÂşi cumpere biletele săptămânale, la prețul de 199 lei Âşi pe cele de o zi, la prețul de 80 de lei, vor avea ocazia să le procure la acelaÂşi preț până în data de 19 iulie."

dupa 19 iulie e 240 lei saptamanalu' si 100 lei pe zi.

Editat de branconier
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...