Sari la conținut

Motocicleta rupta in doua


anndreii
 Share

Postări Recomandate

ce commenturi mai omule, cat respect au altii pt motociclisti... le doresc tot ce ne doresc ei noua, nimic mai mult

 

sanatate riderului si recuperare rapida.... numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi iau monstertruck...si vreau sa vad cum mai comenteaza aia de au spus ca nu l-au vazut pe motociclist...care ar mai fi scuza in cazul asta?! Pai daca nu l-au vazut inseamna ca trebuie sa faca un control oftalmologic! Chiar, eu asa as face, daca declara ca "nu l-am vazut", i-as duce la control si daca vede bine, l-am bagat la parnaie pt ca inseamna ca a vrut sa dea peste el, daca nu vede bine, tot la parnaie pt ca nu si-a facut regulat examenele medicale...gandesc asa ca sa fiu in concordanta de idei cu unii care spun ca "nu l-am vazut"...

 

P.S. Ma enerveaza la culme scuza asta... :bounce:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi iau monstertruck...si vreau sa vad cum mai comenteaza aia de au spus ca nu l-au vazut pe motociclist...care ar mai fi scuza in cazul asta?! Pai daca nu l-au vazut inseamna ca trebuie sa faca un control oftalmologic! Chiar, eu asa as face, daca declara ca "nu l-am vazut", i-as duce la control si daca vede bine, l-am bagat la parnaie pt ca inseamna ca a vrut sa dea peste el, daca nu vede bine, tot la parnaie pt ca nu si-a facut regulat examenele medicale...gandesc asa ca sa fiu in concordanta de idei cu unii care spun ca "nu l-am vazut"...

 

P.S. Ma enerveaza la culme scuza asta... :bounce:(

 

in totdeauna la scuza "nu l-am vazut" se mai adauga si "avea viteza foarte mare", luni seara am avut eu accident si aveam in jur de 40-50 de km la ora inainte de impact si se coboara femeia soferului din masina... in fine a venit ambulanta mi-a dus pasagerul care a fost ranit si mi se apuca aia...da de ce veneati asa tare, ca ce viteza mare aveai si de alea.... deci si prin urmare, unii oameni sunt chiar PATETITICI...

 

in fine... numai bine riderului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, cunosc sentimentu. Varianta mai practica ar fi un ARO (cu rollcage eventual).

 

 

Multa sanatate bikerului...

 

Am incercat eu treaba asta cu o dacie din 89 vai mama ei...sa vezi cum fug de tine :D....deci nu tine. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...sanatate riderului.

Cum zicea mai sus si @faur, m-am saturat sa aud cele 2 motive; nu l-am vazut si avea viteza mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate motociclistului.

Facand abstractie de "bine a patit" , "asa ii trebuie" si "sa moara toti" - comentarii care elucideaza misterul nivelului de civilizatie din Romania, problema e ca mai sunt o groaza de comentarii de genul "de ce a depasit prin dreapta?" ---> adica:

 

Comentariu de la : mihai , 14.06.2009, 09:41

ce prosti sunteti

Raspuns | Semnalare

in primul rand, motociclistii sunt mult mai oameni ca cocalarii care scriu aicea si vb aiurea despre ei, motociclistii din romania sunt o COMUNITATE care se respecta si se ajuta intre ei, fata de restul lumii...

 

si mai PROSTILOR, daca motociclistul se deplasa pe banda 1 cu viteza mai mare ca cel de pe banda 2, AIA SE NUMESTE DEPASIRE ????

 

ce prosti sunteti, ma jur... si cel care ai spus ca spera ca a murit, iti doresc numai ce-i doresti tu lui si ce le doresti motociclistilor...

 

RESPECT CELORLALTI... numai bine

Comentariu de la : VLAD , 14.06.2009, 10:47

hahahhahha

Raspuns | Semnalare

auzi ma soferu pacii ce esti da ce se cheama cand treci ep langa o masina pe partea dreapte.............se numeste cumva nedepasire?

Comentariu de la : Anonim , 15.06.2009, 08:55

tu vb serios ?!

Raspuns | Semnalare

Se numeste devansare si se numeste ca se circula pe mai multe benzi. Ai AUZIT DE MAI MULTE BENZI ?! Alea ce se ocupa in ordine, de la marginea drumului catre ax. Adica aia ce merg incet stau pe banda 1 (prima, margine) si apoi tot asa pana la ultima banda de pe mijloc. NU ca romanii de merg tot pe mijlocul drumului indiferent de situatie. Fugi cauta legislatia si mai citeste pe acolo...

 

COPNCLUZII:

1. cel ce a scris asta nu stie ca devansarea pe mai multe benzi NU e depasire.

2. in conditiile in care moto era pe banda 2 iar auto pe banda 1 ... de ce se face referire la depasire pe dreapta ?! pai deoarece IMBECILUL care a postat numeroteaza benzile incepand cu banda de langa ax. Adica invers si total aiurea !!! Ce pretentii sa ai de la astia frate ?! Tara lui papura voda... multi au mai luat permisul de dragul dorului...

Editat de CMYK
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai copii facuti din dragoste pentru ajutor social sunt cei care comenteaza aiurea acolo. Pur si simplu nu mai bagati in seama toti prostii. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...