Sari la conținut

Hyosung


Alin BCTR
 Share

Postări Recomandate

Noua mea motocicleta, ieri am adus`o acasa si azi am reusit sa ii fac cateva poze.

Sincer sunt foarte incantat de ea in ciuda vorbelor rele pe care le`am auzit. Motocicleta este pur si simplu extraordinara datorita faptului ca este mare (are cadru de 650) si face fata oricarei motociclete de 125 prin faptul ca are 2 Cilindrii (V2).

Cu putin noroc maine ii voi lua numerele, si voi iesi cu ea pe strada. Numai bine,si asfalt uscat :bounce:

 

P.S. - Eram putin botos pentru ca abia ma trezisem. :D

post-39767-1244972116_thumb.jpg

post-39767-1244972134_thumb.jpg

post-39767-1244972155_thumb.jpg

post-39767-1244972175_thumb.jpg

post-39767-1244972228_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo ma ! S-o stapanesti sanatos :bounce:

 

Te asteptam in Pokemonii Forjatori Racing Crew :D

 

PS : Zvastic e un fatalau :D

PS2 : Si pierre :P

PS3 : Si Andrew

Editat de Thug-R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa o stapanesti sanatos ... km multi si incidente lipsa

 

"asta e d`aia chinezeasca nu?"=))=))=))

 

Taci ma :-w

 

cat te-a costat ?

 

 

sa o stapanesti sanatos

 

ea costa 3808 euroi, dar a fost discountul mare undeva la 1800 euro. :baubau:

 

Bossulake ..da cam in ce bani merge asa ?:P

 

taci ma si tu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

sa ne pui o poza cu ea dupa 5000 km,daca se poate si cu motorul desfacut sa vada si altii ce ramana din el.. sa nu dea banii aiurea.

in numele celor ce s-ar putea intepa asemeni tie,ti-as fi profund recunoscator daca ai tine cont de rugamintile mele[noastre].

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa ne pui o poza cu ea dupa 5000 km,daca se poate si cu motorul desfacut sa vada si altii ce ramana din el.. sa nu dea banii aiurea.

in numele celor ce s-ar putea intepa asemeni tie,ti-as fi profund recunoscator daca ai tine cont de rugamintile mele[noastre].

bafta

Pot pune eu niste poze daca vrei, dar al meu are 8000 de km din pacate... plus ca nu s-a rupt in 2 motorul inca sa am ce-ti arata:( imi pare rau ca nu ma incadrez in conditiile tale.

Imi lasi impresia ca vorbesti in necunostiinta de cauza, prietene.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa ai si motocicleta Ding Bao, daca o intretii te tine suficient de mult. Am un prieten care are tot un Hyosung, dar de 250 si ultima oara cand am vorbit cu el era trecut de 20000 de km fara sa fi schimbat nimic inafara de consumabile la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e frumoasa dar mi se pare prea mare pentru motorul ei. daca ar fi sa imi iau un 125, mi-as lua un sachs mad ass care cantareste cam 100 de kg. gtr-ul tau cred ca e un pic mai greu decat sv-ul meu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

baieteii lu' tata,am si am avut prieteni care au scule d'astea de 38, 'io sincer nus curios de ciong ponguri,si le-am demonstrat ca un motor din anii 80 e mai fiabil implicit mai rezistent decat creatiile unor ingineri infometati! da'ce nu face omu pt o boaba de orez!

cica de ceva timp un ciong pong ii face mari probleme unui desmosedici rr,si urmatorul long way around se va face tot cu ciong pong nu cu rahaturi de 1200gs.. :D

fara sa fiu ironic.. un ciong pong n-ar tine la mine nici 2 zile daca i-as aplica tratamentul aplicat unei japoneze sau chiar unei itailiene!

in fine,have fun!

 

ps.unele din semnatura mea au papat omorala d'au ajuns acolo.

Editat de kraz-trial
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...