Sari la conținut

motorrad days 2009 3-4-5


pompiliu
 Share

Postări Recomandate

asa e, mai e foarte putin, mai ales pentru noi

 

marti ne punem cele 6 roti in miscare :disappointed:

 

 

 

Drum bun si sa ne vedem cu bine acolo. Si noi ne punem in miscare miercuri dimineata, dar sintem mai modesti avem numai doua roti .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am retinut la hotel Friedenshohe in Oberammergau de joi pana duminica.

Voi pleca miercuri pe 1. 07 din Buc cu escala seara la Arad. Joi Arad - Oberammergau.

Dorule, poate o zi sa va insotesc. Trebue sa ma intorc in Ro marti - miercuri.

 

Pompi, Ninel, am notat telefoanele, ne vedem vineri.

Vlad cu echipa, sper sa va vad sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am retinut la hotel Friedenshohe in Oberammergau de joi pana duminica.

Voi pleca miercuri pe 1. 07 din Buc cu escala seara la Arad. Joi Arad - Oberammergau.

Dorule, poate o zi sa va insotesc. Trebue sa ma intorc in Ro marti - miercuri.

 

Pompi, Ninel, am notat telefoanele, ne vedem vineri.

Vlad cu echipa, sper sa va vad sambata.

 

ok perfect, iti trimit tel meu prin pm. poate ne vedem vineri seara la masa si o bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec din Arad joi dupamasa pe la 4-5, cu escala pe langa Linz.Probabil ajung la Garmisch vineri in jurul pranzului.

 

cei care treceti prin arad , daca aveti nevoie de ceva aveti nr meu de telefon in semnatura.

 

sa ne vedem cu bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asemenea tuturor, noi plecam maine la 6 din buc. atentie alte post e in oberammergau nu in garmisch, la 12km de garmisch. e si autobuz daca nu veniti cu motoarele, direct de acolo de la show.

va atasez si harta dar e la km 0, fix in centru.

post-818-1246469734_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor drum bun voi fi prezent si eu la terasa cu minuni eu plec maine la 17 dupa munca via garmisch fara escala va salut si sa ne vedem cu bine Pompi :D si daca mai esti la calculator dami nr de telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea a ajuns cu bine acasa?

Din pacate telefonul meu a luat-o razna de la prea multa ploaie si nu am reusit sa iau legatura cu nici unul dintre voi desi mi-am notat cateva numere de telefon postate aici. Eu am fost singur, noroc ca acolo m-am lipit de cativa baieti din CJ, SM si BM. Pe drum tot singur si la dus si la intors dar a fost super.

Asta e....poate la anul. :laugh:

Editat de akkimo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut garmisch 2009 e istorie dar cine a fost acolo are ideie ce inseamna pentru nemti bmw si cum se organizeaza o asemenea intrunire bravo lor ploaia anul asta si-a facut de cap pacat ca nu am avut timp mai mult sa mai fi stat salutare tuturor celor cu care mam gasit sa va dea bunul dumnezeu tot ce va doriti numai de bine cu stima si respect Pompi :laugh: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost minunat . Cu toata ploaia care a fost nu ne-a deranjat prea mult si ne-am simtit excelent intr-o organizare de nota zece. Salutare la toti cu care ne-am intilnit : Pompi, Roxana , Constantin , Doru , Alex.

 

Drumul de dus si de intors l-am facut prin Alpi unde drumul si peisajele au fost splendide. Vor venii si pozele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si noi, o parte dintre participantii la Tura in Alpi, la Garmisch sambata dupa-amiaza.

Din pacate ne-a plouat mult si bine in cele 2h cat am stat acolo, am plecat pe ploaie in directia MĂźnchen iar la cativa km, dupa ce am iesit din Garmisch, soare si frumos.

Am apucat sa ne intalnim cu dl. Constantin si sa luam masa cu Pompi si Gabi.

 

post-9546-1246953892_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Din păcate nu am reusit sa ma intilnesc cu nici unul din voi. Am si trimis mesaj la doua numere dar nu am primit nici un raspuns. Asta este! M-am simtit f. bine chiar daca am fost singur, pardon cu citeva mii de prieteni alaturi. Am fost pe Hochalpenstrasse si pe Grossglocknerstrasse. De vis! Am facut 3000km tura asta. Pacat ca am avut parte de multa ploaie. In rest cinste nemtilor.

post-20085-1246984154_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Din păcate nu am reusit sa ma intilnesc cu nici unul din voi. Am si trimis mesaj la doua numere dar nu am primit nici un raspuns. Asta este! M-am simtit f. bine chiar daca am fost singur, pardon cu citeva mii de prieteni alaturi. Am fost pe Hochalpenstrasse si pe Grossglocknerstrasse. De vis! Am facut 3000km tura asta. Pacat ca am avut parte de multa ploaie. In rest cinste nemtilor.

 

da...., am vazut mesajul tau exact cand am ajuns la garmisch dar cand am vrut sa te sun a "murit" mobilul cu totul. L-am avut in geanta de rezervor si a luat apa. cand ai fost pe grossglockner ca si eu am fost pe acolo vineri pe la pranz ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ma bucur mult ca va placut poate la anul vom fi din nou acolo ce poate fi mai frumos cand oamenilor le place va salut respect pentru drumu facut stiu ca na fost usor dar temerari inving salutari si numai de bine Pompi :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da...., am vazut mesajul tau exact cand am ajuns la garmisch dar cand am vrut sa te sun a "murit" mobilul cu totul. L-am avut in geanta de rezervor si a luat apa. cand ai fost pe grossglockner ca si eu am fost pe acolo vineri pe la pranz ?

 

Eu am ajuns in Garmisch abia vineri seara pe la 6. Sâmbătă dimineața am urcat pe Hohalpenstrasse si duminică pe Grossglocknerstr. Au fost două ture magnifice! Le recomand tuturor să le facă, atât pentru peisaj Âşi ptr. plăcerea de a hoinării cu motorul cât Âşi pentru a cunoaÂşte adevărata cultură moto europeană. Este fascinant să vezi cât respect reciproc există printre motocicliÂşti Âşi conservari, câte facilități au motocicliÂştii Âş.a.m.d..

post-20085-1247064954_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am intors sambata, pe 11, pe ploaia aia cumplita.

Oricum ne-a plouat peste tot, si la Garmisch si in Austria pe unde am mai stat. Dar tot suntem incantati, am avut suficient uscat si soare pentru plimbari.

Si pentru ca eu am nevoie de mai multe cuvinte ca sa ma exprim iar sotul meu de mai multe imagini cred ca ar fi mai bine sa fac un topic separat.

 

Va salut si mi-a facut placere sa ve reintalnesc / cunosc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut @pompiliu,va cazati intr-o anumita zona(care anume?). Vin si eu cu un amic,joi seara ajungem la Garmisch si ma gandeam ca este bine sa fim mai multi :laugh: ,conversam,etc...

 

salutare vreau nr tau de telefon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la toti cei care au fost si cu care ne-am intalnit :laugh: ...cam tarziu dar am fost ocupat...Pompi pana la urma am plecat duminica si am mers direct acasa fara oprire :lol: 1700 km in 19 h dar in rromania a fost groaznic traficul. post-9413-1247507603_thumb.jpg

 

numai bine si asfalt curat(uscat e imposibil in ultimul timp,sau sunt eu fara noroc :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am intors sambata, pe 11, pe ploaia aia cumplita.

Oricum ne-a plouat peste tot, si la Garmisch si in Austria pe unde am mai stat. Dar tot suntem incantati, am avut suficient uscat si soare pentru plimbari.

Si pentru ca eu am nevoie de mai multe cuvinte ca sa ma exprim iar sotul meu de mai multe imagini cred ca ar fi mai bine sa fac un topic separat.

 

Va salut si mi-a facut placere sa ve reintalnesc / cunosc!

 

sarumana bine ati revenit te rog dami adresa celor care fac prelatele alea pentru cort multumesc Pompi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am intors sambata, pe 11, pe ploaia aia cumplita.

Oricum ne-a plouat peste tot, si la Garmisch si in Austria pe unde am mai stat. Dar tot suntem incantati, am avut suficient uscat si soare pentru plimbari.

Si pentru ca eu am nevoie de mai multe cuvinte ca sa ma exprim iar sotul meu de mai multe imagini cred ca ar fi mai bine sa fac un topic separat.

 

Va salut si mi-a facut placere sa ve reintalnesc / cunosc!

Ne bucuram ca ne-am cunoscut si ca a-ti revenit cu bine si cu sufletul plin. Asteptam poze ,iar invitatia de a vizita si melagurile noastre ( Semenic ) ramine valabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...