Sari la conținut

BUELL XB9SX Citycross.....soldo72


soldo72
 Share

Postări Recomandate

va multumesc mult....

 

.....investitia fara manopera peste 16 mii de euro ...

pentru cine este interesat ...este de vanzare...si pretul este cu mult sub investitie. asa este cand ai terminat un proiect si ai de gand sa incepi cu altul... imi puteti scrie mail pe soldo72@gmx.de

in rest asfalt uscat tuturor si sper sa ne vedem pe drumurile superbe din tara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totul facut doar de mine...fara ajutor semnific....

 

poti daca ai filme si pasiunea .....

 

Frumos ! Inseamna ca merita sa citesc povestea in revista.

Stiu ce inseamna munca asta, si eu mi-am modificat scuterul de la avatar/profil. A aparut tot cu ajutorul celor de la MotoLife in Scooter Magazine.

Daca nu sunt prea bagaret, la ce proiect te-ai gandit in continuare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ! Inseamna ca merita sa citesc povestea in revista.

Stiu ce inseamna munca asta, si eu mi-am modificat scuterul de la avatar/profil. A aparut tot cu ajutorul celor de la MotoLife in Scooter Magazine.

Daca nu sunt prea bagaret, la ce proiect te-ai gandit in continuare ?

 

 

in continuare va urma tot un Bell dar vreau sa ma bag si la motorul sau...ceva mai monstros.....cu cauciucul pe spate de ca 240....si mai mare..

 

nu stiu inca exact cum si ce dar vom vedea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in continuare va urma tot un Buell dar vreau sa ma bag si la motorul sau...ceva mai monstros.....cu cauciucul pe spate de ca 240....si mai mare..

 

nu stiu inca exact cum si ce dar vom vedea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

absolut ultimul pret 9500 de euro....time is cash..

 

bravo frate, mie imi place Buell-ul asa cum este in original dar tu ai facut treaba buna, pacat ca trebuie sa il vinzi, eu m-am atasat enorm de acest motor si intentionez sa il pastrez chiar daca voi achizitiona un alt motor, bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo frate, mie imi place Buell-ul asa cum este in original dar tu ai facut treaba buna, pacat ca trebuie sa il vinzi, eu m-am atasat enorm de acest motor si intentionez sa il pastrez chiar daca voi achizitiona un alt motor, bafta multa!

 

 

salut....si mie imi merge la fel ca si tie...senzatile pe el sunt atat de tari incat il iubesc. nu cum arata ci cum o frige....combinatia motor, frane si cum sta lipit pe asfalt este f reusita. sunt f impresionat de marca asta...

adresa mea de email ...soldo72@gmx.de......poate ne combinam la o iesire inpreuna

 

mersi mult si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, dar nu mai devreme de inceputul lui august, eu tocmai am fost intr-o excursie in Alpi, /index.php?showtopic=390785 si acum sunt un pic cam ocupat, in august intentionez sa ies la o scurta plimbare de 2 zile (in weekend) prin muntii nostri (drumuri asfaltate) ramane sa discutam si daca iti convine traseul poate ne vedem, bafta multa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...