Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai merg de la aproape orice sportiva/naked..(cred) doar chestia pe care tii piciorul, nu tot ansamblul. aftermarket..doar chestiile alea..costa vreo 2 mil, cel putin.

Editat de adrian9292
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Și-a luat cineva hyosung cu prețul ăsta fenomenal de 2.2K ? :bounce:

 

Si-a luat alynush,dar ce conteaza suma?Suma asta e ca e criza,inainte era 3800 parca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ce adaos comercial exista ? un rs 125 nu face mai mult de 2500-3000 nou .. dar isi baga si ala de la reprezenta niste bani ..

 

Gandeste-te ca toate motoarele de 125 au un buget de maxim 2000 de euro, dar gandeste-te... transport, taxe,vama, TVA, cumva trebuie sa isi scoata si eu banii. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

transport ?? e mic .. 100E per motor max .. vama ? la aprilia rs nu exista de exemplu .. yamaha .. stiu ei sa le trimita facra sa dea vama stai linistit .. tva ? pai .. ala ti-l pune aia de la reprezentata ...

de exemplu .. un logan care iese de la pitesti cu 4 000 ajunge la dealer la proprietar cu 7500 .. 3500 ii ia dealerul pentru garantie cica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si-a luat alynush,dar ce conteaza suma?Suma asta e ca e criza,inainte era 3800 parca...

 

Pai foarte conteaza...cand esti "underage" cu banii e mai greu(Dar nu imposibil) cand nu vor sa-ti sponsorizeze parintii jucaria periculoasa cu care sa-ti rupi gatul.(they say) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
transport ?? e mic .. 100E per motor max .. vama ? la aprilia rs nu exista de exemplu .. yamaha .. stiu ei sa le trimita facra sa dea vama stai linistit .. tva ? pai .. ala ti-l pune aia de la reprezentata ...

de exemplu .. un logan care iese de la pitesti cu 4 000 ajunge la dealer la proprietar cu 7500 .. 3500 ii ia dealerul pentru garantie cica

 

Cum sa puna TVA de la reprezentanta? Tva este 19% din valoarea produsului si acesti 19% ajung la bugetul de stat!Poate pun ei valoarea produsului nu TVA :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și-a luat cineva hyosung cu prețul ăsta fenomenal de 2.2K ? :lol:

 

si eu tot la 2200 l'am luat...si mi se pare cel mai coret pretz...adica e pretzu la care l'au achizitzionat ei din coreea...+ un adaos de 200 ei l'au luat cu 2000 daca nu ma insel..scrie in factura originala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca si-au pus doar 200 adaos...

 

 

Gandeste-te ca ei au mai platit si transportu si toate taxele astea ca sa il aduca in tara...

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU
Nu cred ca si-au pus doar 200 adaos...

 

 

Gandeste-te ca ei au mai platit si transportu si toate taxele astea ca sa il aduca in tara...

 

Nu exagera acum. 1.849 sunt banii care ii iau ei nu 2200.Si nu cred ca ei castiga ceva.Ei le au la reducere acum ca nu le cumpara nimeni cu 3800.Acum nu cred ca mai scot nimic.Doar nu spuneti ca le-a luat cu 1000 e de acolo 200 scot ei si restu transport si ce mai e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plm eu nu inteleg de ce va agitati atat. Nu inteleg de ce m-as agita sa aflu sau sa incerc sa imi dau cu parerea cat a costat motocicleta mea la poarta fabrici...atat timp cat eu am luat`o Sh sau noua.

 

Daca iti convine pretul cumperi si gata...avansu poate fi si de 300%, nu ii interzice nimeni atat timp cat afiseaza asta si cat nu iti baga cineva mana in buzunar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-i ma ..ca incearca si ei sa faca ceva din topicu asta..dar se alege prafu .

 

nu te mai baga unde nu iti fierbe oala, si in plus... vezi ca esti offtopic.

 

dnd.

Mesaj completat

Nu exagera acum. 1.849 sunt banii care ii iau ei nu 2200.Si nu cred ca ei castiga ceva.Ei le au la reducere acum ca nu le cumpara nimeni cu 3800.Acum nu cred ca mai scot nimic.Doar nu spuneti ca le-a luat cu 1000 e de acolo 200 scot ei si restu transport si ce mai e...

 

ba, taci ma... nu te mai baga unde nu iti fierbe oala, si nu iti mai da cu parerea. Invata poate iei permisu din a 3-a incercare si vedeti de RS`u tau.

Mesaj completat

Daca iti convine pretul cumperi si gata...avansu poate fi si de 300%, nu ii interzice nimeni atat timp cat afiseaza asta si cat nu iti baga cineva mana in buzunar.

 

Asta asa este. Cine vrea sa scape mai ieftin o face, cine nu, nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare reisare , pana acum ceva timp , tu erai cel care te bagai in seama pe orice topic , si dintr`o data ai devenit asa "matur" , ma bag unde vreau eu , e un forum deschis unde iti poti exprima parerea.. sau imi stergi contu ? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar o dati in diverse..

ot: are cineva idee cum as putea monta niste crash pads?ca nu exista suport special pt asta pe motoreta. cunoaste cineva vreun mecanic ce stie si niste fizica pt a`mi putea spune daca bascula si cadrul o sa reziste la un impact mai puternic avand crash pads pe ele? o sa le fac la o strungarie..pe dimensiunile necesare. pe spate as putea pune de ax..in suruburile acelea..dar pe fata n`am idee..tre` sa ma uit mai bine.plus ca pe spate trebuie destul de lung crash`ul ca e toba p.lii pusa aiurea..si prea mare..si cu ocazia asta..care are vreo toba de vanzare aftermarket sau homemade?:lol:) mai mica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare reisare , pana acum ceva timp , tu erai cel care te bagai in seama pe orice topic , si dintr`o data ai devenit asa "matur" , ma bag unde vreau eu , e un forum deschis unde iti poti exprima parerea.. sau imi stergi contu ? :lol:

 

da coae, eu m`am maturizat... fata de altii. :)

 

Cu atitudinea asta o sa devi un RATAT.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o lua ca pe un raspuns, dar decat ca tine sa ma plang la prieteni "a, ce mi`a facut ala aseara, si ce mi`a zis... ca el nu sta cu noi.etc" ... asta ma face si mai bun decat tine. :lol:

 

P.s - si inca ceva, eu nu`mi vorbesc prietenii pe la spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar o dati in diverse..

ot: are cineva idee cum as putea monta niste crash pads?ca nu exista suport special pt asta pe motoreta. cunoaste cineva vreun mecanic ce stie si niste fizica pt a`mi putea spune daca bascula si cadrul o sa reziste la un impact mai puternic avand crash pads pe ele? o sa le fac la o strungarie..pe dimensiunile necesare. pe spate as putea pune de ax..in suruburile acelea..dar pe fata n`am idee..tre` sa ma uit mai bine.plus ca pe spate trebuie destul de lung crash`ul ca e toba p.lii pusa aiurea..si prea mare..si cu ocazia asta..care are vreo toba de vanzare aftermarket sau homemade?:lol:) mai mica..

 

crash pad poti gasi la magazinu de accesori de la metrou de la romana...au speciale pt hyosung costa parca in jur de 400-450 ROn..cu astea nu trb sa fc nici o gaura in carena ca sa le montezi:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...