Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@Malasorte

Esti din Buc. ? Daca da, atunci de ce te certi cu toti ? E nasol sa te plimbi mereu singur :rolleyes:

 

Sau mai bine zis...pana iei A-ul.

Editat de Danyr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba cand intram eu pe forumu asta tu nu stiai ca exista A1 ma...sunt oameni mai vechi care tine care stiu ce stiu , nu mai vorbi din auzite , vezi ca Bucurestiu e mic prietene.

da mah bravo atotstiutorule am zis eu nu sunt ..... si daca e mic ce ???

 

Noh bine...ne-am certat ne-am impacat ,mai stiu io ce,lasati topicul sa fie ce trebuia sa fie.Da,eu am naked-ul.

si care trage mai bine al tau nakedul sau carenata ?? la hyosung zic . bafta

 

@Malasorte

Esti din Buc. ? Daca da, atunci de ce te certi cu toti ? E nasol sa te plimbi mereu singur :rolleyes:

 

Sau mai bine zis...pana iei A-ul.

da sunt din bucuresti si sincer sa fiu nu m-am certat cu nimeni eu , ei au sarit pe mine la o afirmatie a mea cum ca , cbr 125 bate hyosungul gt 125 r si stai linistit k nu ma plimb singur oricum avand in vedere ca luna viitoare imi iau permisu. am prieteni cu care sa ma plimb nu stau in pana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da sunt din bucuresti si sincer sa fiu nu m-am certat cu nimeni eu , ei au sarit pe mine la o afirmatie a mea cum ca , cbr 125 bate hyosungul gt 125 r si stai linistit k nu ma plimb singur oricum avand in vedere ca luna viitoare imi iau permisu. am prieteni cu care sa ma plimb nu stau in pana.

 

tre sa fi dus cu capu' sa nu realizezi ca cbr-ul bate hyosung la TOATE capitolele....doh! De obicei nu imi plac astia fara permis si moto care posteaza da' daca am ajuns sa comparam honda cu hyosung atunci e grav!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba mai termina , si lasa ciocu' mic ...

ma ameninti cumva?? lasa-l tu

 

tre sa fi dus cu capu' sa nu realizezi ca cbr-ul bate hyosung la TOATE capitolele....doh! De obicei nu imi plac astia fara permis si moto care posteaza da' daca am ajuns sa comparam honda cu hyosung atunci e grav!

pai eu ce am zis fratele meu , am zis k cbr 125 il face pe hyosung si au sarit astia pe mine ca nuu domne ca sa vezi ....... ca sa nu vorbesc din auzite si alte aberatii dastea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma nene ai mers si pe alta motoreta de 125(inafara de CBR) de o tot ti in sus cu CBR-u?Cum compari tu un motor cu un singur cilindru si cu 2 supape cu un motor cu 2 cilindri si 8 supape?

Cbr 125 e motocicleta pt. fete sau pt cei scunzi,no offence la posesori

Editat de *adytza*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma nene ai mers si pe alta motoreta de 125(inafara de CBR) de o tot ti in sus cu CBR-u?Cum compari tu un motor cu un singur cilindru si cu 2 supape cu un motor cu 2 cilindri si 8 supape?

Cbr 125 e motocicleta pt. fete sau pt cei scunzi,no offence la posesori

dap yamaha ybr 125 aprilia rs 50 si cbr 125 si oricum asta tragea cel mai bine avand in vedere ca rs era 50 daca era 125 nu aveam ce zice. si nas zice k e pt fete cbrul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap yamaha ybr 125 aprilia rs 50 si cbr 125 si oricum asta tragea cel mai bine avand in vedere ca rs era 50 daca era 125 nu aveam ce zice. si nas zice k e pt fete cbrul.

cbr-ul trage cel mai prost de la 125 exceptand xt-ul care are doar 10 cai frumosi.

daca ar fi sa aleg dintre Hyosung si cbr as lua Hyosungul, cbr e prea subtire si se manevreaza ca o bicicleta.

 

@Malasorta sau cum ti-e nick-ul, las-o mai moale ca daca te-ai dat pe 3 mobre nu esti atot-cunoscatorul motociclismului. mai ai de bagat kilometri pana sa ajungi sa iti dai cu parerea despre cum e una si cum e alta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata cu cearta.

 

Malasorte ti`am spus de atatea ori sa nu te mai iei in gura cu ei,numai injura, si sa numai faci atat off`topic.

 

@CostinALN - Nu te mai pune Costin la mintea lui ca mai mult te enerveaza si nu rezolvi nimic.

Si asta este valabil pentru toti.

 

P.S. Malasorte, tu ia permisul, ia`ti motorul si mai vorbim, pana atunci nu are rost sa mai postezi pe motociclism.ro.

Nu ma enerveaza ma pe mine mascariciu asta...

 

pai ma-ta nu era multumita de cbr cand o plimba tactu mah ??? si daca ne intalnim crezi k am vreo teama ?? ca ii stiu eu pe astia tari pe mess si altele asa ca pi-s singur pe tine si daca tot zici ca sa nu vorbesc din auzite din prieteni u de ce plm vorbesti de hyosungu prietenului tau ??ai avut tu ??

Deja te dai prea mult la glume...asa e sunt eu tare pe mess si altele...vorbim noi...vorbesc pentru ca vrea plm , pentru ca aveam cbr si aveam cu ce sa fac comparatia...si ptr ca ma p-s pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Naked-ul trage mai bine ca si R-ul,insa viteza maxima nu cred ca e aceeasi,R-ul aici avand avantajul carenelor.Insa ca ciclistica,manevrabilitate naked-ul(dupa mine) e mult mai bun.Pe zi ce trece ma tot bate gandul la motorul de gt 250 in cadru de 125,doar ca nu am gasit niciunde motor de pe 250.Pentru mine foarte bun,e bine sa incepi cu un motor slab,pentru ca asa poti fi atent mai mult in jur,nu doar concentrandu-te sa tii fata cat mai mult sus.In general sunt fan Honda(am avut un CR)dar CBR-ul nu-mi place,e mai mic ca un 50cc(am vazut unul real).Acum de voi depinde daca sunteti dispusi sa renuntati la acei 10 km/h+ pe care ii are Honda pentru o motocicleta mai masiva,mai frumoasa,una ce nu vibreaza asa tare,si totusi,e v2.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap yamaha ybr 125 aprilia rs 50 si cbr 125 si oricum asta tragea cel mai bine avand in vedere ca rs era 50 daca era 125 nu aveam ce zice. si nas zice k e pt fete cbrul.

 

 

ma scuzati cei cu hyosung ca ma bag.malasorte eu intuiesc ca tu ai mers cu ybr 125 si rs50 la scoala de soferi deci nu prea ai tu cum sa vezi chiar tot ce poate motoru. :rolleyes: (nu interpreta gresit eu nu ma iau de tine) succes cu examenul si achizitionarea cbr-ului mult dorit.:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa imi bag pwla daca nu incetati vin cu 5 masini de smecheri si ati belit mataranga. Vedeti fraierilor ca stau in Salajan si cunosc numai jmecheri si va taie sa moara fanii mei.

 

OnTopic: Mie imi place Hyosung ca are faru in fatza care seamana cu ala de la MV Agusta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cbr-ul trage cel mai prost de la 125 exceptand xt-ul care are doar 10 cai frumosi.

daca ar fi sa aleg dintre Hyosung si cbr as lua Hyosungul, cbr e prea subtire si se manevreaza ca o bicicleta.

 

@Malasorta sau cum ti-e nick-ul, las-o mai moale ca daca te-ai dat pe 3 mobre nu esti atot-cunoscatorul motociclismului. mai ai de bagat kilometri pana sa ajungi sa iti dai cu parerea despre cum e una si cum e alta.

dap chivule sunt de acord cu tine dar nu stiu de ce se baga ei aiure daca eu am spus ca cbr trage mai tare ca hyosung asta avand in vedere diferenta de greutate.

 

Nu ma enerveaza ma pe mine mascariciu asta...

 

 

Deja te dai prea mult la glume...asa e sunt eu tare pe mess si altele...vorbim noi...vorbesc pentru ca vrea plm , pentru ca aveam cbr si aveam cu ce sa fac comparatia...si ptr ca ma p-s pe tine.

bai fraiere ce p mea o arzi cu figuri ca vorbim noi si k p mea ?? unde p mea vorbim nu esti in stare sa te duci pana la colt sa iei 2 paini kand te trimite ma_ta si faci pe duru ?? daca u aveai un jaff de cbr nu inseamna ca toate sunt la fel sau poate era bun motoru dar erai u prea varza sa mergi pe el si ia-ti un pempers pe tine cand iti faci nevoile sa nu te bata ma_ta. bafta

 

ma scuzati cei cu hyosung ca ma bag.malasorte eu intuiesc ca tu ai mers cu ybr 125 si rs50 la scoala de soferi deci nu prea ai tu cum sa vezi chiar tot ce poate motoru. :rolleyes: (nu interpreta gresit eu nu ma iau de tine) succes cu examenul si achizitionarea cbr-ului mult dorit.:makeout:

doar cu ybr am mers la scoala cu cbr si rs am mers cu ale unor prieteni si sincer tragea tare cbr-ul si mersi pt urare :drink:

 

Sa imi bag pwla daca nu incetati vin cu 5 masini de smecheri si ati belit mataranga. Vedeti fraierilor ca stau in Salajan si cunosc numai jmecheri si va taie sa moara fanii mei.

 

OnTopic: Mie imi place Hyosung ca are faru in fatza care seamana cu ala de la MV Agusta :kiss:

si eu in chitila ( soseaua chitilei ) si eu cunosc sunt si neam daca e sa o iau asa bafta :P

 

Naked-ul trage mai bine ca si R-ul,insa viteza maxima nu cred ca e aceeasi,R-ul aici avand avantajul carenelor.Insa ca ciclistica,manevrabilitate naked-ul(dupa mine) e mult mai bun.Pe zi ce trece ma tot bate gandul la motorul de gt 250 in cadru de 125,doar ca nu am gasit niciunde motor de pe 250.Pentru mine foarte bun,e bine sa incepi cu un motor slab,pentru ca asa poti fi atent mai mult in jur,nu doar concentrandu-te sa tii fata cat mai mult sus.In general sunt fan Honda(am avut un CR)dar CBR-ul nu-mi place,e mai mic ca un 50cc(am vazut unul real).Acum de voi depinde daca sunteti dispusi sa renuntati la acei 10 km/h+ pe care ii are Honda pentru o motocicleta mai masiva,mai frumoasa,una ce nu vibreaza asa tare,si totusi,e v2.Numai bine

sincer si eu as alege hyosung ,dar nu am bani de nou si la mana a 2-a nu gasesc . cbr-uri sunt destule la mana a2-a. ma rog daca m-as straduii as putea sa imi iau unul nou dar nu are rost avand in vedere k la 18-20 vreau moto mai mare. oricum mi se pare foarte mare hyosung av vazut un baiat in oras cu unul negru carenat arata super zici k era gsx. bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: aveti grija ca vina malasorte la arc si ne bate pe toti ..

 

LE: vorba lui Trotinel : "Tare mi-as dori ca astia ca tine sa isi caute alt hobby"

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rolleyes: aveti grija ca vina malasorte la arc si ne bate pe toti ..

 

LE: vorba lui Trotinel : "Tare mi-as dori ca astia ca tine sa isi caute alt hobby"

glume de motociclist :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai fraiere ce p mea o arzi cu figuri ca vorbim noi si k p mea ?? unde p mea vorbim nu esti in stare sa te duci pana la colt sa iei 2 paini kand te trimite ma_ta si faci pe duru ?? daca u aveai un jaff de cbr nu inseamna ca toate sunt la fel sau poate era bun motoru dar erai u prea varza sa mergi pe el si ia-ti un pempers pe tine cand iti faci nevoile sa nu te bata ma_ta. bafta

Esti prea penibil...dai drumu la gradinita...asa texte ce ai in tine...

 

 

Si jaf daca era...eu am avut , tu n-ai nimic esti vai steaua ta...

Astept sa iti vad moaca cand o sa o dai din colt in colt cand o sa ne vedem pe la arc.

 

Eu ziceam @ caterinca ba tristule.

Lasa`l ma ca si el se crede pui de interlop acum...aiurea esti ii strici combinatiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si jaf daca era...eu am avut , tu n-ai nimic esti vai steaua ta...

 

@ MALASORTE - Bai Malasorte, aici are dreptate, ti`am spus de prea multe ori si nu numai eu, termina`te... nu esti mare motociclist, nici eu nu sunt,dar vedeti de treaba ta, nu te mai lua in gura cu ei, ca dupaia tot tu o sa regreti mai mult.

Editat de Alynush
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alynush: Nu stii daca numai la Timisoara se vand?Pe harta lor am vazut ca la Timisoara ,dar poate stii daca nu au si in Arad punct de vanzare.Nu de alta dar este cam incomod sa merg pana la Timisoara la revizii sau chiar la garantie(sa nu fie cazul :) )

 

OffTopic:Fratilor nu va mai certati ,si asa pe drum dam de fel si fel de soferi si nu avem ce face,macar noi ca santem o comunitate sa fim mai uniti. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Alynush: Nu stii daca numai la Timisoara se vand?Pe harta lor am vazut ca la Timisoara ,dar poate stii daca nu au si in Arad punct de vanzare.Nu de alta dar este cam incomod sa merg pana la Timisoara la revizii sau chiar la garantie(sa nu fie cazul :) )

 

Pai habar nu am, eu am luat`o din Bucuresti B`dul Nicolae Titulescu 95 - 105. Si am inteles ca la revizie trebuie sa ma duc pe DN1 dupa Metro. Oricum vezi si tu cum te descurci. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti prea penibil...dai drumu la gradinita...asa texte ce ai in tine...

 

 

Si jaf daca era...eu am avut , tu n-ai nimic esti vai steaua ta...

Astept sa iti vad moaca cand o sa o dai din colt in colt cand o sa ne vedem pe la arc.

 

 

Lasa`l ma ca si el se crede pui de interlop acum...aiurea esti ii strici combinatiile.

vai ce texte , vai de p*** ta te mai sterge mama ta la fund ?? de nu ma inebunesti ca o sa ne vedem ca nu mai stiu ce . altceva mai sti si tu ??

 

@ MALASORTE - Bai Malasorte, aici are dreptate, ti`am spus de prea multe ori si nu numai eu, termina`te... nu esti mare motociclist, nici eu nu sunt,dar vedeti de treaba ta, nu te mai lua in gura cu ei, ca dupaia tot tu o sa regreti mai mult.

pai ce vrei ma , imi pare bine ca recunoaste ca era jaf da nu imi zice el ca nu trage cbr-ul ca a avut el , daca al lui era jaff cum a si recunoscut nu inseamna ca toate sunt la fel.

 

@Alynush: Nu stii daca numai la Timisoara se vand?Pe harta lor am vazut ca la Timisoara ,dar poate stii daca nu au si in Arad punct de vanzare.Nu de alta dar este cam incomod sa merg pana la Timisoara la revizii sau chiar la garantie(sa nu fie cazul :) )

 

OffTopic:Fratilor nu va mai certati ,si asa pe drum dam de fel si fel de soferi si nu avem ce face,macar noi ca santem o comunitate sa fim mai uniti. :)

nai cu cine . bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...