Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Hyosung


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 445
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

@paul_ktm intradevar pret foarte atractiv

 

125-urile mai ales 4t nu prea sunt recomandate incepatorilor, dar daca esti cu capul pe umeri te poti descurca :hug:

 

de unde plm scoateti intrebarile astea ? :cheers:

:cheers: Vreo problema?

 

 

@nino-nino imi poti spune te rog niste date despre ea si eventual un pret? :blink:

Editat de Sketch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,e miloasa si iarta multe,la fel ca oricare alt 4 timpi.Consum mic,3-4%(max),v-max 110(120 cand vrea ea),vreo 7500km,schimbat ulei+filtru la 6000(am dovezi :cheers:),ghidon Magura+inaltatoare,suport numar plus iluminare LED facut de mine,jet kit,filtru aer modificat.In rest e impecabil,un singur mic defect,o mica indoitura pe rezervor pe partea dreapta,ceva minor,se poate acoperi cu un sticker.Daca vrei sa vorbim : petrashu_1992 sau 0747411263 sa nu tot facem offtopic,ca doar au baietii de mai sus certuri de terminat.

Editat de paul_ktm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul e de 1300E.Apai nu am vrut sa scriu aici cu vanzari si d-astea,ca de-aia ii topicul ala VANZARI,da noah,daca m-a intrebat omu'.Imi cer scuze daca am deranjat pe cineva(probabil ca vroiati din nou sa va certati).De 50 de bani cu Hyosung-ul faci turu' Romaniei ma:)).Mai puneti si voi,posesori de Hyosung ceva poze cu ale voastre,ca am o gramada de poze cu Hyosung-uri de prin afara,da noah,sa vedem ce este prin Rromania.Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il cunosc de 3 ani juma...acu 3 ani juma abea invatai sa te stergi la nas :)

 

Acum 4 ani faceam cunostinta cu primu meu scuter, tu acum 4 ani dadeai mass`uri cu "Da-ti-mi si mie idei de id nou" . Cand o fii si tu in stare sa ma provoci cu dume pe care le coci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ani faceam cunostinta cu primu meu scuter, tu acum 4 ani dadeai mass`uri cu "Da-ti-mi si mie idei de id nou" . Cand o fii si tu in stare sa ma provoci cu dume pe care le coci?

=)) asta e nebunia lu thug :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...