Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

M-ai o ai,as avea nevoie de ia la un Nipru,nu are electromotor deci cred ca ar mere,cum te pot gasi,daca e nevoie aduc una ,,moarta,,,pt schimb.

 

 

Imi cer scuze ca raspund cu intarziere, am fost plecat din oras.

 

Suna-ma la 0722934379 si poti sa vii sa o iei cand doresti. Locuiesc in zona Lipovei.

 

Nu-i nevoie sa aduci alta in schimb.

 

 

George

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 783
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu stau pe str Ecoului,e undeva pe langa gradinita din Calea Lipovei. 0722 603 871->numai ca de vineri nu voi mai putea circula nici cu moto nici cu masina.Motiv:mi-a fost suspendat permisu pe o perioada de 30 de zile pt neacordarea de prioritate la niste pietoni care nu erau pe sensul meu de mers.Am trecut la 3 metri de ei,nu era nici un risc sa calc pe vreunul.Asta e,o luna stau pe tusha,dar ma reintorc si o sa fiu prezent anul acesta daca mai vine Moushul la Timisoara cu Motocicleta :D .

Lui Domn` Sorin ii doresc tot binele din lume;m-a ajutat foarte mult (in domeniu moto) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motiv:mi-a fost suspendat permisu pe o perioada de 30 de zile pt neacordarea de prioritate la niste pietoni care nu erau pe sensul meu de mers.Am trecut la 3 metri de ei,nu era nici un risc sa calc pe vreunul.

 

 

OUG 195/2002 art. 135 litera h :

 

" Art. 135. – Conducătorul de vehicul este obligat să acorde prioritate de trecere Âşi în următoarele situații:

 

...

 

h) pietonului care traversează drumul public, prin loc special amenajat, marcat Âşi semnalizat corespunzător ori la culoarea verde a semaforului destinat lui, atunci când acesta se află pe sensul de mers al vehiculului. "

 

 

Daca e asa cum spui tu, permisul ti-a fost suspendat ILEGAL si daca nu ai facut contestatie in termenul legal, ii poti da in judecata.

 

 

Ai toate sansele sa castigi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OUG 195/2002 art. 135 litera h :

 

" Art. 135. – Conducătorul de vehicul este obligat să acorde prioritate de trecere Âşi în următoarele situații:

 

...

 

h) pietonului care traversează drumul public, prin loc special amenajat, marcat Âşi semnalizat corespunzător ori la culoarea verde a semaforului destinat lui, atunci când acesta se află pe sensul de mers al vehiculului. "

 

 

Daca e asa cum spui tu, permisul ti-a fost suspendat ILEGAL si daca nu ai facut contestatie in termenul legal, ii poti da in judecata.

 

 

Ai toate sansele sa castigi.

 

Bai , conasule , ia vezi tu , pe ce topic dai lectii de legislatie ! Asa , doar de curiozitate ! AVeti chef de discutii , fa-ti timp si intalneste omul , da-i c.... ala de baterie si gata ! Servus !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , conasule , ia vezi tu , pe ce topic dai lectii de legislatie ! Asa , doar de curiozitate ! AVeti chef de discutii , fa-ti timp si intalneste omul , da-i c.... ala de baterie si gata ! Servus !

 

 

Te bagi peste tot in seama, ca o musca in lapte!

 

 

P.S. Ca sa fiu " on topic" : iti multumesc pentru "warn"-ul primit din cauza ta, te voi cauta si sa fii sigur ca-ti voi DONA ceva dragut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te bagi peste tot in seama, ca o musca in lapte!

 

 

P.S. Ca sa fiu " on topic" : iti multumesc pentru "warn"-ul primit din cauza ta, te voi cauta si sa fii sigur ca-ti voi DONA ceva dragut!

 

Old-ule ce rau te-ai facut....Pe Sorin nu-l mai iubesti...pe astia ii sperii pe aici...Husfraba frate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca unui/unei motociclist(e) ii sta bine cu un pisicutz care sa il/o astepte acasa :laugh:.

 

Toto, motanelul negru cu blana semilunga isi cauta stapan.

Are aproape 2 luni, este deparazitat intern si extern, are carnet de sanatate.

Este foarte afectuos, jucaus si sociabil cu alte pisici.

Pufosul va deveni un motan absolut superb.

 

Asigur transportul in Timis si judetzele vecine.

 

Telefon: 0747445589

 

Picture233.jpg

 

Picture202.jpg

 

Picture277.jpg

 

Picture315.jpg

 

Picture317.jpg

 

Picture338.jpg

 

Picture325.jpg

 

Picture321.jpg

 

Picture333.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prin amabilitatea prietenului Luci Popovici se doneaza urmatoarele manuale de utilizare (nu de service):

 

- Ducati 916/748 (italiana, engleza, franceza, germana)

- Kawasaki ER-6n, ER-6n ABS (engleza, franceza, germana)

- Honda CBR1000RR Fire Blade (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CBF125M (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CBR125R/RW/RS (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda VT750C (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda XR125L (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CB500 (engleza, franceza, germana)

- Honda CBR600RR (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CB600F/A (italiana)

- Kawasaki Z750 (engleza, franceza, germana, italiana)

 

Manualele sunt la mine, deci nu trebuie sa va deplasati pana in Giarmata :laugh: PM sau 0722858466

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca unui/unei motociclist(e) ii sta bine cu un pisicutz care sa il/o astepte acasa :laugh:.

 

Toto, motanelul negru cu blana semilunga isi cauta stapan.

Are aproape 2 luni, este deparazitat intern si extern, are carnet de sanatate.

Este foarte afectuos, jucaus si sociabil cu alte pisici.

Pufosul va deveni un motan absolut superb.

 

Asigur transportul in Timis si judetzele vecine.

 

Telefon: 0747445589

 

 

Toto a fost adoptat, sper sa fie cu noroc. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Donez jacheta moto SPEAR cu protectii incluse, stare f.f. buna.

 

Culoare negru cu gri, nu-i mai fac poze.

 

Marimea e 4XL, dar eu port de obicei XXL sau 3XL si mi-e buna :). Apreciez deci ca se potriveste cuiva de minimum 1,85m.

 

Eu am capatat-o la randul meu, de la un prieten ce avea peste 2m (caruia oricum ii era putin mica :), dar nu gasise ceva mai mare si intre timp a renuntat la motociclism), insa n-am purtat-o niciodata. Si-acum numai ce am investit in ceva echipament moto nou si chiar nu mai am unde s-o tin.

Editat de Razv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez jacheta moto SPEAR cu protectii incluse, stare f.f. buna.

 

Culoare negru cu gri, nu-i mai fac poze.

 

Marimea e 4XL, dar eu port de obicei XXL sau 3XL si mi-e buna :). Apreciez deci ca se potriveste cuiva de minimum 1,85m.

 

Eu am capatat-o la randul meu, de la un prieten ce avea peste 2m (caruia oricum ii era putin mica :), dar nu gasise ceva mai mare si intre timp a renuntat la motociclism), insa n-am purtat-o niciodata. Si-acum numai ce am investit in ceva echipament moto nou si chiar nu mai am unde s-o tin.

[/quotDACA NU SA DAT A-SI DORI SA O INCERC.

MERSI

0745043587 SAU PM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alarma moto. Nu stiu ce marca e, cat de performanta sau cum se monteaza, dar e moka :D

 

Nu trimit colete, PM sau 0722858466

 

 

 

 

 

post-30-1291536926_thumb.jpgpost-30-1291536952_thumb.jpgpost-30-1291536970_thumb.jpg

Mesaj completat

Prin amabilitatea prietenului Luci Popovici se doneaza urmatoarele manuale de utilizare (nu de service):

 

- Ducati 916/748 (italiana, engleza, franceza, germana)

- Kawasaki ER-6n, ER-6n ABS (engleza, franceza, germana)

- Honda CBR1000RR Fire Blade (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CBF125M (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CBR125R/RW/RS (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda VT750C (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda XR125L (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CB500 (engleza, franceza, germana)

- Honda CBR600RR (franceza, germana, olandeza(?))

- Honda CB600F/A (italiana)

- Kawasaki Z750 (engleza, franceza, germana, italiana)

 

Manualele sunt la mine, deci nu trebuie sa va deplasati pana in Giarmata :) PM sau 0722858466

 

Chiar n-are nevoie nimeni?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alarma s-a dat la 5 minute dupa ce am postat. Nu am putut eu sa scriu imediat pe forum.

Mesaj completat

Capac pompa de frana. Provine de la o Yamaha Dragstar de 600, dar in mod sigur se potriveste la mai multe modele.

Are si garnitura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am in plus un monitor Sony Multiscan E220, in stare de functiune. Nu are cablu de alimentare, doar cel de semnal. Pentru detalii PM sau 0725.223.990.

 

img4100j.jpg

img4102zu.jpg

img4103qv.jpg

Mesaj completat

S-a dat!

 

Am in plus un monitor Sony Multiscan E220, in stare de functiune. Nu are cablu de alimentare, doar cel de semnal. Pentru detalii PM sau 0725.223.990.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...