Sari la conținut

Bucuresti-urziceni-ploiesti-bucuresti 11.03.06


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 75
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma si miram de unde ne-am cunoaste !

Nu-i nimic ca a tradat enduro, avem loc si pt enduristi in group( deja suntem cativa, decat 2 suntem in poze ) , e adevarat insa ca daca mergem in grup - facem decat asfalt pt a putea merge cu totii ! Weekend-ul ce urmeaza vreau sa mai organizam o iesire ( daca vremea tine cu noi ), cu cat suntem mai multi cu atat mai bine !

 

bafta multa si ne vedem pe motoare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar serios de data asta poate ne strangem weekendul viitor vreo 20 de motoare nu conteaza stilul ca oricum nu depasim 120 km/h. Ne auzim pe sfirsit de saptamina si poate tine inca o data vremea cu noi. :blbl:

 

Fericitilor!

Acu vad si eu motoreta lui Cristi, bravo tradatorule, frumoasa plasticata :crack:

 

Dar de ce zici despre Cristi ca e tradator. Omul e inca endurist in sufletul lui, asta nu inseamna in viata sa nu-ti satisfaci toate placerile. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem , mergem sambata sau duminica cand o fii mai frumos oricum daca depasim 120 cum am facut si de data asta punem dupa frana pana la 50 :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergem , mergem sambata sau duminica cand o fii mai frumos oricum daca depasim 120 cum am facut si de data asta punem dupa frana pana la 50 :crack:

 

Usurel, usurel, ca doar nu ne grabeste nimeni. Oricum ideea este de plimbare, nu de alergat. Admiram peisajul, floricelele de pe cimpii, fetitzele in fustitze, etc

Deci ramine pt. sfarsitul de sapt. daca o fi soare afara. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te stiu pe tine, Crisiti- chelu care a tradat enduro de curand si si-a luat onda.

:crack: Ce raspuns.... Bravo !!! E Honda nu onda....

Editat de horiabt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si de ce am dat atatia bani pe pilot power mai Pretorian si as? ca sa le tocesc la 80 la ora... uite cum face... mergem ori cu 100 ori cu 150 ca sa nu mai stau intre viteze cu rsv-ul :blbl: :crack: :crack: Eu vineri + sambata + duminica lucrez asa ca nu o sa pot veni... pup ya all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma imbrac eu in fusta... si promit ca nu ma epilez... cine imi face plinul la mobra pt asta? 20 l x 33400 = 670.000 lei ca sa vedeti niste buci :crack: avem amatori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ar gandi toti ca tine.........

 

Ma naude la ce tot bati tu apropo?

 

deci cu 120 ca tu nu o sa fii ca sa stai intre viteze ...as25 fete in fustitze pe magheru poate nu pe camp :crack:

 

nu te ma-i lua de de omul asta, are motorul in rodaj, asta-i motivul ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci cu 120 ca tu nu o sa fii ca sa stai intre viteze ...as25 fete in fustitze pe magheru poate nu pe camp :crack:

 

Dar de ce nu si pe cimp. Vorba cintecului tarancutza, tarancutza ce fustitza mini ai (remix). Oricum trebuie sa inceapa insamintzarea de primavara si daca fetele nu mai ajung acasa de la discoteca. Deci concluzie fete in mini pe cimp.

 

nu te ma-i lua de de omul asta, are motorul in rodaj, asta-i motivul ,

 

Salutare Dragoane. Da sunt in rodaj, dar ramin totusi la parerea mea ca pt. o plimbare este OK viteza de 120km.

 

Bafta si ne auzim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hahaha acum la 9:20 cand citeam posturile am zis sa vad cum e afara ....si vad zapadaaaaa :crack: ...nu cred ca se va face prea frumos pana sambata

 

dexter vrei sa iti fac un credit pt benzina aia ?? traiasca ratele doar cu buletinu :crack:

Editat de ariciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oriunde , oricand si pe oricat cu tine verzuliule :crack:

 

later edit : vad ca am 10 % warn de ieri sau azi vreau sa stiu si yo motivu ...ii cunosc personal pe toti de aici si daia am avut unele glume cu ei ...ca pt offtopic nu se face asa ceva

Editat de ariciu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...