Sari la conținut

Red Bull X-Fighters in Piata Constitutiei


NVS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu cred ca un pasionat ar trebuii sa lipsesca de la eveniment pt nimic in lume...

eu o sa fiu prezent!

ne vedem acolo :laugh:

Eu cred ca evenimentele astea ar trebui (de)sincronizate cu grija de evenimentele de rock. Bine, n-a fost in ziua de Manowar, dar oricum am aflat despre chestia asta la 2 luni dupa ce-mi cumparasem deja bilete si pentru Santana. Imi pare rau ca am lipsit, dar si daca as fi aflat in aceeasi zi cred ca tot Santana as fi ales, si desigur Manowar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca evenimentele astea ar trebui (de)sincronizate cu grija de evenimentele de rock. Bine, n-a fost in ziua de Manowar, dar oricum am aflat despre chestia asta la 2 luni dupa ce-mi cumparasem deja bilete si pentru Santana. Imi pare rau ca am lipsit, dar si daca as fi aflat in aceeasi zi cred ca tot Santana as fi ales, si desigur Manowar...

 

eu am vazut tot show-ul, am plecat la final direct spre Romexpo si am prins finalul de la Charlatans si bineinteles tot Santana (ma abtin de la ce gen de muzica abordeaza acum). Am pierdut Ting Tings, dar cu toate nu poti fi...

Oricum, daca m-ar pune cineva acum sa aleg intre x-fighters si Santana - la care sa fiu in acelasi timp, i-as alege clar pe primii, a fost absolut demential. in cazul lui Manowar, lucrurile s-ar complica f.tare, sper sa nu fiu in vreo situatie d-asta. Asteptam primul show x-fighters pe stadion , sa speram ca vor veni in curand. Problema e ca nu prea avem stadion deocamdata...dar se va gasi vreunul din cele existente probabil...oricum nu se vor strange 40.000 spectatori ca dincolo, cred ca nici un sfert...vezi cazul dirt-track, unde la Cardiff au fost zeci de mii de spectatori iar la Braila, la campionatul national, abia cateva sute, poate o mie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...