Sari la conținut

Intilnirea posesorilor de Yamaha Virago!


axicos
 Share

Postări Recomandate

Eu am vrut sa conving baietii sa mergem sambata la Mr. Moto, dar dupa prima tentativa timida esuata, am abandonat proiectul... :D

 

Clasa muncitoare, aveti liber pe 1? Poate sedintam si noi un pic. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 691
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu am vrut sa conving baietii sa mergem sambata la Mr. Moto, dar dupa prima tentativa timida esuata, am abandonat proiectul...

Clasa muncitoare, aveti liber pe 1? Poate sedintam si noi un pic.

Cine ti-a esuat tentativa? :D

Pe mine ma invitase tovarasul tiranspider la Mr. Moto care este si concurent, dar cum am liber si pe 30, o sa plec de maine pana la Gisele s-o mai cosmetizez putin.

Revin in Bucuresti pe 2 sau pe 3. Ma destrabalez, nu gluma.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Eu maine plec spre Valcea sa-l duc pe Breazu' la iernat. Pentru data de 1 inca n-am nici un plan, asa ca o sedinta n-ar strica.

Philip, daca n-ai program maine de plecare, te iau cu mine. Eu plec in jur de 10-10.30 inspre Valcea, iar un mic detur prin Curtea de Arges nu mi-ar strica. In principiu suntem decat doi, eu si cu Dana, eu pe Breazu', ea cu masina si mergem impreuna. Daca te coafeaza oricare din variante... da un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Eu maine plec spre Valcea sa-l duc pe Breazu' la iernat. Pentru data de 1 inca n-am nici un plan, asa ca o sedinta n-ar strica.

Philip, daca n-ai program maine de plecare, te iau cu mine. Eu plec in jur de 10-10.30 inspre Valcea, iar un mic detur prin Curtea de Arges nu mi-ar strica. In principiu suntem decat doi, eu si cu Dana, eu pe Breazu', ea cu masina si mergem impreuna. Daca te coafeaza oricare din variante... da un semn.

Maestro, multumesc mult, dar plec pe la un 4 ca mai am de rezolvat niscai treburi.

Cu tine calare oricum nu aveam cum sa merg... casca zace deja langa trotineta :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ati bulversat. Ne vedem pe 1 care e marti, sau luni, care e 30? Sau pe 3-4 dupa ce se intoarce Philip? :crack:

 

Hopa, tocmai mi-am dat seama ca pe 4 nu pot eu.

 

Nici nu va intreb de locatie, ca mi-e ca ma bulversez si mai tare :(

 

Toate ca toate... dar RAAAADU! mai exista? Domnule csdexter, ma-ngrijorezi. Da si tu un semn de viata, intra pe mess, ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac bine, ma duc aproape in fiecare zi cu calu' la munca (nu ma dau batut in fata "sfarsitului de sezon") dar nu prea reusesc sa ma rup seara pentru intalnire ...

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varza? Cu carne? :kali:

Fu' ceva?

Sper ca nu ati planuit nimic we-ul asta ca iar sunt plecat. :finger:

Nu ma dati dezertor, dar deh... sfinti, mosi, cadouri & stuff.... FTS!

:)

pacatosuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iti dau ca manastirea in cappppppppppppp

 

 

 

 

 

pozeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacatosuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee iti dau ca manastirea in cappppppppppppp

Neneeeaaaaa, iartaaaaa-maaaa!

Am uitat cu desavarsire atunci sa te mai sun, dar le-am lasat la fratimiu pe calculator.

O sa vorbesc cu el sa le puna pe un cd si sa ti le dea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Varza? Cu carne? :kali:

Fu' ceva?

Sper ca nu ati planuit nimic we-ul asta ca iar sunt plecat. :finger:

Nu ma dati dezertor, dar deh... sfinti, mosi, cadouri & stuff.... FTS!

:)

 

Se pare ca exista un soi de juramant al tacerii... sau o timiditate excesiva care se manifesta prin lipsa de posturi.. sau o conspiratie guvernamentala.. sau o gaura neagra care inghite motociclisti si informatii..

 

The truth is out there...

 

(Cand bem saptamana viitoare?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

SaK, oricare dintre variante este buna...

 

Pai eu as propune saptamana viitoare pe luni? Daca nu eu pot oricand intre maine si joi. So, restul cand sunt disponibili?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi facem doua. Una pana joi si una dupa joi. :)

 

Subscriu. Mai ales la aia pana joi. Aia dupa joi e mai cu probleme pentru mine. Vineri, sambata, duminica exist prin alte parti. Poate luni. Sau cum decide majoritatea. :finger:

 

Va cheama pe vreunul Nicolae? Avem vreo Nicoleta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SaK> apreciez ingrijorarea, fac bine :-) De fapt, de bine ce o duc in domeniul personal n-am mai intrat nici pe Y!M si n-am mai postat si pe aici. (si nu, nu e nici 1% ironie in ce am zis). Pur si simplu, cum se spune pe la noi in IT: "I got myself a live"!

 

Revenind la problema presanta, cea a sedintei, am vorbit la telefon cu axicos azi de dimineata si el propunea ceva gen maine (marti) seara. Am sa urmaresc topicul indeaproape si incerc sa ma lipesc si eu de voi cand va intalniti.

 

O zi excelenta,

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Pai dupa cum spunea si Dex as propune ca maine seara la ora 20:00 sa ne intalnim pentru a dezbate problemele forului si a discuta despre idei, spuma din halba si ciolanul cu fasole.

 

Astfel va rog sa va dati cu parerea cat mai repede cine si cum poate pentru a face rezervarea corespunzatoare.

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

Pai dupa cum spunea si Dex as propune ca maine seara la ora 20:00 sa ne intalnim pentru a dezbate problemele forului si a discuta despre idei, spuma din halba si ciolanul cu fasole.

 

Astfel va rog sa va dati cu parerea cat mai repede cine si cum poate pentru a face rezervarea corespunzatoare.

 

:angry:

 

mhm

 

(adica da)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de promptitudine.

 

Pai lista curenta:

Cosmin, Irina, Razvan - sigur

Dex, posibilitate... sper eu covarsitoare :(

Sa vedem ce zice Philip, Liviu si Silviu

 

Pentru locatie ma gandeam sa revenim la origini, deocamdata, pentru a fi mai centrali si sa ne bazam pe traditia ciolanului si a halbei de 1L. Astfel voi face rezervare pentru ora 19:30 la Curtea berarilor.

 

Sa ne vedem cu bine, avand in vedere ca trebuie sa dau niste beri "din partea casei".

 

:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap.

 

Ramane ca la ora 20:00 sa ne vedem la Curtea Berarilor. Sigur vor fi acolo: Irina, Razvan, Cosmin, Laura. Posibil: Silviu si Dexter, mai ramane sa aud de la Catalin si Liviu.

 

See ya there!

 

Corectura: Catalin a confirmat ca vine!

 

:angry:

Editat de axicos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...