Sari la conținut

Intilnirea posesorilor de Yamaha Virago!


axicos
 Share

Postări Recomandate

Bai! Ce naiba facem?

Ne mai vedem si noi odata?

 

Pai... sa vedem... Sa dezbatem un pic problema.. Nah, cand poate fiecare, de-astea... :P

 

P.S.: Daca ploaia s-ar opri.. poate la mine-n cartier n-ar mai fi inundatie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 691
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai... sa vedem... Sa dezbatem un pic problema.. Nah, cand poate fiecare, de-astea... :P

 

P.S.: Daca ploaia s-ar opri.. poate la mine-n cartier n-ar mai fi inundatie...

Si a foooooooost odaaaaata soareeeeeeeeee.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi, pe la autogara Filaret am trecut eu cu Violeta printr-o ditamai baltoaca. Nu aveam ce face, era cat ambele benzi de lata, se facuse o veritabila balta. Mai nasol a fost ca am prins rosu la semafor si a trebuit sa ma murez un pic in apa aia infecta, care ajungea cel putin pana aproape de glezna. E o placere Bucurestiul, zau (apropos, P-ta Constitutiei e gatuita, vreo doua benzi cred sunt inchise, pregatiri asidue pentru concert).

 

Excursionati pe undeva maine poimaine?

 

axicos, te rog sa pui traseul modificat pentru saptamana viitoare, cand ai ragaz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Pana la urma, se mai intalnesc viragistii?

 

Cei care au venit s-au "intalnit". Invitatii au fost, viragisti am tot vazut in trafic, dar se pare ca posesorii de virago sunt o specie solitara, care nu se strang in stoluri mari.

 

Dar uite asa s-a nascut (nu facut) ICG. /index.php?showtopic=510968

 

P.S. Mersi ca tinem thread-ul asta in top. Poate mai vede un viragist, doi, 100.000 si o sa fie o intalnire maaaaaare a viragistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au venit s-au "intalnit". Invitatii au fost, viragisti am tot vazut in trafic, dar se pare ca posesorii de virago sunt o specie solitara, care nu se strang in stoluri mari.

 

Dar uite asa s-a nascut (nu facut) ICG. /index.php?showtopic=510968

 

P.S. Mersi ca tinem thread-ul asta in top. Poate mai vede un viragist, doi, 100.000 si o sa fie o intalnire maaaaaare a viragistilor.

 

Pai nu vrei tu sa dai primele informatii referitoare la 14-15 august? Poate se mai lipeste vreun viragist. Sau viragista, nah.

Si pe topicul alalalt, multumesc. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cei care au venit s-au "intalnit". Invitatii au fost, viragisti am tot vazut in trafic, dar se pare ca posesorii de virago sunt o specie solitara, care nu se strang in stoluri mari.

 

Dar uite asa s-a nascut (nu facut) ICG. /index.php?showtopic=510968

 

P.S. Mersi ca tinem thread-ul asta in top. Poate mai vede un viragist, doi, 100.000 si o sa fie o intalnire maaaaaare a viragistilor.

 

Asta am remarcat si eu, da' putem incerca sa ne unim stolurile macar o data :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi! Tot am urmarit topicul asta, dar niciodata inca nu am reusit sa ma conformez si sa participsi eu :) ! Am observat ca pe 14-15 august vreti sa faci intalnirea, eu pe 14 merg pana la Zalau la niste prieteni motociclisti si pe 15 la Iron Maiden la Cluj, in concluzie o ratez si pe asta. Eu va doresc asfalt uscat si sper ca la urmatoarea sa particip si eu. Numa bine si toate bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun,

 

Atunci cum vi se pare 21-22 August, ca sa se potriveasca "orarului" pentru a doua excursie Virago & Co de anul trecut?

 

Sa spuneti cine vrea ca sa vedem pe unde o sa umblam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii aia acolo vorbesc de blonde si de baute, nici vorba de intalniri de viragisti ;)

Pana una-alta, hai duminica asta pe Transalpina, trag speranta c-o fi uscata dupa atata canicula.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii aia acolo vorbesc de blonde si de baute, nici vorba de intalniri de viragisti :P

Pana una-alta, hai duminica asta pe Transalpina, trag speranta c-o fi uscata dupa atata canicula.

 

Care blonde, care baute? Sunt blonde si baute? ;)

 

Duminica eu lucrez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...