Sari la conținut

Intilnirea posesorilor de Yamaha Virago!


axicos
 Share

Postări Recomandate

Vineri dimineata... se uita omu sa vada unde merge lumea, de cine se poate lipi... bing... vede virago... seara se uita din nou, virago... dimineata inainte sa plece... da sa vada daca-i mai confirma cineva prezenta sau intalnirea in benzinarie... bing, iar vede virago...

Intalniri, evenimente, excursii etc... ar trebui sa fie ceva despre ture punctuale... tura in data de x in locul y, conditii de mers, numar de oameni stransi, loc de intalnire, de ce se merita tura acolo, ce e de vazut, info relevante... dupa aia - gata.

Topicul si tura. Atat.

Descrierea subforumului este: "Anuntati aici intalnirile, chefurile, plimbarile pe care le organizati. Tot aici se anunta evenimentele (lansari, deschideri se magazine, etc). Dupa terminarea evenimentului pozele se pun in sectiunea Excursii pe 2 roti. Intalnirile cu caracter regional se anunta in forumurile dedicate. Daca doriti adaugarea unei noi regiuni va rugam sa ne contactati."

N-as avea nimic impotriva daca as putea sa marchez un topic cu ignore...

Pur si simplu, nu e locul potrivit...

Idei de popularitate, pinned si alte aberatii nu tin pentru ca nu intereseaza pe oameni in general ce a fost cel mai popular in ultima luna sau ultimul an... in general intereseaza ce se anunta azi pt maine sau pt saptamana asta... si daca trebuie sa treci prin 3 pagini de topicuri "populare" si "eterne" ca sa vezi unde se pleaca la sfarsit de saptamana inseamna ca forumul e prost manageriat.

Imi pare rau, dar esti putin pe langa...

 

Nu-ti dau dreptate:

 

Daca vrei confirmare pe un topic de la care astepti raspuns, il cauti si afli ultimul reply... nu cred ca daca e de interes (GENERAL sau esti INTERESAT) ajunge pe pag. 4... tot il cauti.

Intalniri, evenimente, excursii... Da, sunt intalniri sau excursii pe care nu le programam musai cu X luni/saptamani inainte.. Azi eu, maine el, poimaine ea...care e deranjul?

 

Vrei sa vezi maine un topic facut de Sak, sau poimaine de axicos, raspoimaine de deathu si saptamana viitoare de razvanescu?!

 

 

P.S. Daca te duci sa cumperi o prajitura si dai ba de cauciucuri, ba de vopseluri si lavabile, pensule si piulite, inseamna ca ai nimerit la Bricostore in loc de TipTop :lol:

 

Noi sa fim sanatosi! In rest: FTS!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 691
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. Daca te duci sa cumperi o prajitura si dai ba de cauciucuri, ba de vopseluri si lavabile, pensule si piulite, inseamna ca ai nimerit la Bricostore in loc de TipTop :P

 

:lol: :) :) Hai c-ai fost haios!

O sa adorm cu un zambet pe buze.

Editat de razvanescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca va mai astept la un jet..

 

Si in legatura cu samanta de scandal..Nu stiu cine sunt respectivii si de ce se baga in oala asta..

Noi, care cum putem ne conversam pe un subiect comun..MOTOCICLETA, si odata cu ea, despre mersul pe Motocicleta.

Ne leaga o pasiune comuna, Motocicleta. Deci, suntem pe forumul Motociclism.ro...CORECT?!

Asa ca, cine se incadreaza in tema asta e intotdeauna bnevenit, restul, de ce vreti sa aruncati zaza in discutie?!

 

Drumuri bune si asfalt fara gropi!

 

 

Mesaj completat

Inca ceva, ca sa dam totusi un raspuns cu caracter de aparare impotriva acuzatiilor de gen:..

De ex, cand s-a organizat iesirea spre Tulcea , s-a deschis un thread separat pentru toti ceilalti, inclusiv noi, si in aceasta discutie s-a facut trimiterea acolo pentru mai multe detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati facut ieri toata ziua\?

Eu de ex mi-am schimbat filtrul de la motor, 23 lei..si sper ca odata cu garniturile schimbate nu mai pierd ulei..

Am vrut sa o si spal, dar cum nu ii place sa intre singura la dush :lol:, si cum nimeni nu a aparut ieri, nu s-a mai intamplat.

Azi e o zi frumoasa, deci, ce faceti?!

Cum va pregatiti de sarbatori?

 

Sa aveti un Paste Fericit si zile cu mult soare!

 

PS:Probabil urmatoarea intalnire saptamana viitoare la HD show. Eu am programare sambata de la ora 13. O sa ma duc probabil si duminica cu Filip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ati facut ieri toata ziua\?

Eu de ex mi-am schimbat filtrul de la motor, 23 lei..si sper ca odata cu garniturile schimbate nu mai pierd ulei..

Am vrut sa o si spal, dar cum nu ii place sa intre singura la dush :lol:, si cum nimeni nu a aparut ieri, nu s-a mai intamplat.

Azi e o zi frumoasa, deci, ce faceti?!

Cum va pregatiti de sarbatori?

 

Sa aveti un Paste Fericit si zile cu mult soare!

 

PS:Probabil urmatoarea intalnire saptamana viitoare la HD show. Eu am programare sambata de la ora 13. O sa ma duc probabil si duminica cu Filip

 

Pai din cate am inteles, 3 au plecat din Bucuresti, unul era la munca, unul n-avea sa, unul isi spala motoru' in alta parte si unu' nu stiu ce facea.

Azi 3 sunt plecati din Bucuresti, una nu are cu ce sa se plimbe se pare, iar restu' probabil ca vopsesc oua si fac cozonaci.

 

Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ziceti dragii mei... cand mai sedintam?

Ca acum, gata, s-au dus sarbatorile, vremea e din ce in ce mai buna si trebuie sa punem tara la cale, sau mai bine zis drumurile tarii la cale.

Hai ca v-astept cu idei si arunc eu una... ce ziceti de duminica, luni , marti sau miercuri seara ? Eu ma intorc de la valcica sambata seara (d-aia si insiruirea de zile).

Bye.

P.S. Sper ca ati petrecut cu bine si nu ati dat iama in colebile, espumisane, omezuri sau alte alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si bine ati revenit!

 

Eu am fost sunat de comfirmare de cei de la HD si m-am programat pentru Sambata la ora 14 la un test drive. Am vb si cu Filip si zicea ca el are duminica. Mai e cineva programat sau vrea sa faca o excursie pana la Baneasa sambata sau duminica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si bine ati revenit!

 

Eu am fost sunat de comfirmare de cei de la HD si m-am programat pentru Sambata la ora 14 la un test drive. Am vb si cu Filip si zicea ca el are duminica. Mai e cineva programat sau vrea sa faca o excursie pana la Baneasa sambata sau duminica?

Si eu sunt confirmat dar pentru dumininca de la 12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule moleck2002, doar sambata dimineata puteti sa iesiti la plimbare? Noi ne gandeam la un sambata mai pe dupa-amiaza... si prin "noi" ma refer la cei care nu au botezuri, nu-s plecati prin sibiuri si transfagarasanuri si au sei la motociclete.

 

Domnule csdexter, dvs. pe unde existati? Nu mergem maine sa ne uitam la uameni cum se dau cu Harley-uri si apoi la o plimbarica scurta de amiaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saru-mainile, D-na SaK. Am avut o saptamana oribila si am muncit ca un caine. E prima zi din saptamana asta cand ajung si eu la calculatorul meu, in confortul resedintei mele si apuc sa ma uit pe corespondenta si pe forum.

 

Maine prognoza meteo e nefasta, dar ma gandesc ca pot sa-mi iau pieile pe mine si sa vin la Harley si la plimbarica (daca am putut sa merg din Tei pana in Drumul Taberei in blugi si cu ploaie asa de tare ca se auzea in casca, banuiesc ca pot sa merg in piei pe mocaneasca). Rogu-te frumos, da-mi un semn (SMS) cu ora de plecare si locul de intalnire daca hotarati ceva in genul asta maine.

 

axicos> la "profesorul" pana la ce ora (seara) e deschis? Ca as duce-o pentru supape si carburatoare luni, dupa ce scap de la munca.

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Cum a fost Duminica la HD? Pt Filip si Raz..

Te-a prins oleaca ploaia sambata pe drumul spre casa?

Salutare,

La mine a fost si cu + si cu - , la razvanescu cred ca a fost doar cu + ca a avut "specialul" tau.

Sambata m-a cam facut ciuciulete pana la Sebastian :lol:

 

Referitor la sedinta de maine, din pacate o sa absentez... :laugh:

Am o vizionare pe seara si apoi de facut bagaje & stuff, asa ca va urez sedinteala placuta! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O iesire spre Brasov/Sighisoara/Sibiu/Pitesti/Bucuresti... The sky is the limit, atata timp cat voi primi si eu saua de la Darian... aparent vineri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O iesire spre Brasov/Sighisoara/Sibiu/Pitesti/Bucuresti...

Drum de o zi sau doua? Sunt cca. 650 Km. si sambata mai prin toate zonele astea zic de ploaie. Duminica ar fi soare.

Nu vreti sa ne si Chopper Academym sambata seara? Zicea tiranspider ca poate ne face rezervare de masa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana nu ma vad cu saua pe motor nu ma pronunt. Oricum sambata dimineata am o intalnire la master, deci dupa. Cat despre CA, vedem. Daca nu plecam Sambata atunci mergem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit si eu la deschiderea CA, am mici indoieli deoarece pp ca o sa fie aglomerat pt ca intrarea e libera, apoi...

Motorul meu nu mai poate face prea multi km deoarece nu mai are ulei in furca..astept sa imi vina semeringurile si sa ma programez la profu' sa le schimbe..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...