Sari la conținut

A Inceput Sezonul


orestte
 Share

Postări Recomandate

are you for real? :o 914281082941917.jpg

vezi ca ai scris gresit...si te mai miri ca "sar" colegii pe tine cand scrii ceva

 

acu revenind eu nu inteleg cu ce va deranjeaza donsoara cria? s-a prezentat puteti sa-i urati asflat uscat....pentru alte prostii este PM si site-uri de dating

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 549
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

are you for real? :o 914281082941917.jpg

 

 

Oau, incearca si omu' sa intre in vorba cu voi, da' vad ca nu prea va plac fetele. Faza e ca am mers pe R6 si m-am indragostit de ea. Si exact de asta imi si iau :D Si in rest, sunt fata. Garantez eu :D) (sau vrei poza, sau altceva pt confirmare???)

Mesaj completat

Crina, esti buna? daca da? da-mi add pe mssenger sa ne 'cunoastem'.

 

 

:P) Lumea zice ce's nebuna. deci nu are rost sa-ti dau add atata timp cat tu vrei una buna :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

Dupa cum spuneam si intr-un post anterior...daca esti asa cum spui...nu pot decat sa ma bucur ca a mai aparut o motociclista in Iasi, sper ca vom face cunostinta la primavara, cand probabil ne vom intalni prin oras.

Bine ai venit printre motorizati si mare MARE grija cum te descurci cu bestiuta aia de R6!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

Buna!

Dupa cum spuneam si intr-un post anterior...daca esti asa cum spui...nu pot decat sa ma bucur ca a mai aparut o motociclista in Iasi, sper ca vom face cunostinta la primavara, cand probabil ne vom intalni prin oras.

Bine ai venit printre motorizati si mare MARE grija cum te descurci cu bestiuta aia de R6!

 

 

:o Oaaau, in sfarsit, multumesc :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crina_y, daca nu esti troll, bine ai venit! Ar fi bine sa asculti pe altii mai experimentati in legatura cu R6-le, dar in fond, e viata ta si ... sfatul bunicii, stii tu :o

 

 

In leg cu sfaturile, daca le-as fi primit in urma cu vreo 2 luni, chiar as fi tinut cont de ele. Insa acum e prea tarziu :-S.... Si da, voi avea grija, cel putin voi incerca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In leg cu sfaturile, daca le-as fi primit in urma cu vreo 2 luni, chiar as fi tinut cont de ele. Insa acum e prea tarziu :-S.... Si da, voi avea grija, cel putin voi incerca.

Atunci sa-ti traiasca R6-le si sa te lase sa traiesti! :o

Sa vii la fundatie cu el sa-l uzi cu ceai sau cafea :D

Mergi cu grija, nu tot ce zboara se mananca, dar in general ce pica merge la spital. Echipament ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci sa-ti traiasca R6-le si sa te lase sa traiesti! :o

Sa vii la fundatie cu el sa-l uzi cu ceai sau cafea :D

Mergi cu grija, nu tot ce zboara se mananca, dar in general ce pica merge la spital. Echipament ai?

 

Ma lasa sa traiesc :D) Cel putin pana acum m-a lasat.... :D Si merg cu grija... Uneori :-" Am tot in afara pantalonilor :P Ca nu gasesc :-S App, daca are cineva idee de unde pot lua (si na, ceva mai accesibili), sa-mi zica si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma lasa sa traiesc :D) Cel putin pana acum m-a lasat.... :D Si merg cu grija... Uneori :-" Am tot in afara pantalonilor :D Ca nu gasesc :-S App, daca are cineva idee de unde pot lua (si na, ceva mai accesibili), sa-mi zica si mie.

 

Ci-i ala troll ? Bine te-ai alaturat crina_igrec, asfalt uscat si ai grija cu cine te inhaiti :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat de homosexuala e discutia asta

'vai ai grija cu r6-le'

'vai ,ti-ai luat r6'

'vai r6, si esti fata? incepatoare'?

jenant:)

crina, ai țâțe miÂşto?

la fel ti-au spus si tie baietii, inclusiv eu :D

Tu chiar daca ai țâțe miÂşto tot nu m-as uita :o

Mesaj completat

Am tot in afara pantalonilor :D

pai daca nu ai pantaloni, lasa loc imaginatiei. Imaginatiei noastre, adica :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mesaj completat

bine ai intrat pintre noi Crina :D :o

 

 

Merci...

Mesaj completat

Ci-i ala troll ? Bine te-ai alaturat crina_igrec, asfalt uscat si ai grija cu cine te inhaiti :D

 

 

y=yamaha..... na, lipsa de inspiratie :D) Merci :P (iar troll nu stiu ce e)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti o dura, imi place, ma domini.

 

 

Ete na, ce ma bucur ca iti plac ;:D :o Haaai ma, te rog, daca ai ceva cu adevarat inteligent/interesant de zis, zi. Daca nu, te rog sa te abtii!

 

Scuze pt toti cei care au trebuit sa citeasca toate fazele (cu toate ca presupun ca v-ati amuzat :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oau, incearca si omu' sa intre in vorba cu voi, da' vad ca nu prea va plac fetele. Faza e ca am mers pe R6 si m-am indragostit de ea. Si exact de asta imi si iau :o Si in rest, sunt fata. Garantez eu :D) (sau vrei poza, sau altceva pt confirmare???)

web se poate?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...