Sari la conținut

Tzatzatza


Castravete
 Share

Postări Recomandate

A fost primul meu moto , mi'a oferit ce'i mai frumosi kilometrii , a trebuit sa o dau pentru altceva :moto: Numai cuvinte bune am despre capritza , trage de rupe , consuma decent si nu te lasa la greu (cel putin pe mine nu m'a lasat). Andi (noul proprietar) sa o stapanesti sanatos , kilometrii cu kilu' si sanatate cat cuprinde sa poti sa'i duci pe toti in spate.

Asfalt uscat , zile cu soare si benzina fara plumb de cea mai buna calitate :moto:

:moto:

 

btw - astept sa o uzi :moto:

 

 

post-3289-1143627847_thumb.jpgpost-3289-1143627879_thumb.jpg post-3289-1143627899_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost primul meu moto , mi'a oferit ce'i mai frumosi kilometrii ,

 

Zici ca suntem la parastas aici...

Lasa baiete ca e plina lumea de alte motoare care abia asteapta sa-ti ofere kilometri si mai frumosi.... si sa-ti ia banu de pe tine, bineinteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca suntem la parastas aici...

Lasa baiete ca e plina lumea de alte motoare care abia asteapta sa-ti ofere kilometri si mai frumosi.... si sa-ti ia banu de pe tine, bineinteles.

AAaaaamiiiin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost primul meu moto , mi'a oferit ce'i mai frumosi kilometrii , a trebuit sa o dau pentru altceva :moto: Numai cuvinte bune am despre capritza , trage de rupe , consuma decent si nu te lasa la greu (cel putin pe mine nu m'a lasat). Andi (noul proprietar) sa o stapanesti sanatos , kilometrii cu kilu' si sanatate cat cuprinde sa poti sa'i duci pe toti in spate.

Asfalt uscat , zile cu soare si benzina fara plumb de cea mai buna calitate :moto:

:moto:

 

btw - astept sa o uzi :moto:

post-3289-1143627847_thumb.jpgpost-3289-1143627879_thumb.jpg post-3289-1143627899_thumb.jpg

 

 

Mda... il ashteptam pe maestrul (Andy) shi mandrul proprietar al caprei, sa-shi faca shi domia sa aparitzia pe forum shi sa ne zica ceva de dulce...

 

Tzi-am facut avatar la moda bah!!! (mai tre' doar sa-tzi faci cont pe motociclism.ro)

 

post-4726-1143634696_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta multa cu ea, lmkm :moto: ... Da' cu Simsonachele ce se-mplanta? ca st curios.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost primul meu moto , mi'a oferit ce'i mai frumosi kilometrii , a trebuit sa o dau pentru altceva :kali: Numai cuvinte bune am despre capritza , trage de rupe , consuma decent si nu te lasa la greu (cel putin pe mine nu m'a lasat). Andi (noul proprietar) sa o stapanesti sanatos , kilometrii cu kilu' si sanatate cat cuprinde sa poti sa'i duci pe toti in spate.

Asfalt uscat , zile cu soare si benzina fara plumb de cea mai buna calitate :kick:

:moto:

 

btw - astept sa o uzi :puke:

post-3289-1143627847_thumb.jpgpost-3289-1143627879_thumb.jpg post-3289-1143627899_thumb.jpg

 

Hai merci de urari, meshtere. Vad ca eshti tare amarat dupa capritza :moto: , da' las' ca-tzi iei tu alta :moto: shi ne vedem pe drum. Despre benzina, soare shi km cu kilu' ce pot sa-tzi zic decat ca ce-mi doreshti tu mie sa tzi se intample shi tzie. :moto:

 

Mda... il ashteptam pe maestrul (Andy) shi mandrul proprietar al caprei, sa-shi faca shi domia sa aparitzia pe forum shi sa ne zica ceva de dulce...

 

Tzi-am facut avatar la moda bah!!! (mai tre' doar sa-tzi faci cont pe motociclism.ro)

 

post-4726-1143634696_thumb.jpg

 

 

Hai c-a venit shi maestrul shi mandrul proprietar al caprei pe forum :moto:

 

Bafta multa cu ea, lmkm :box: ... Da' cu Simsonachele ce se-mplanta? ca st curios.

 

Ramane de vazut ce se implinta... da' daca ai o oferta... :moto:

post-9468-1143704451.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai merci de urari, meshtere. Vad ca eshti tare amarat dupa capritza :kick: , da' las' ca-tzi iei tu alta :kali: shi ne vedem pe drum. Despre benzina, soare shi km cu kilu' ce pot sa-tzi zic decat ca ce-mi doreshti tu mie sa tzi se intample shi tzie. :pow:

Hai c-a venit shi maestrul shi mandrul proprietar al caprei pe forum :puke:

Ramane de vazut ce se implinta... da' daca ai o oferta... :moto:

 

 

:moto: :moto:

 

:moto: :box: :moto:

 

Bine c'ai venit! Uelcom, uelcom!

 

Vezi ca zicea Castravetele ceva de udat... (ai grija deoarece castravetele = 90% bere, pregateshte-te financiar :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: :moto:

 

:kali: :box: :kick:

 

Bine c'ai venit! Uelcom, uelcom!

 

Vezi ca zicea Castravetele ceva de udat... (ai grija deoarece castravetele = 90% bere, pregateshte-te financiar :moto: )

 

 

Gresheshti

Castravetele are 90% apa asha ca atentzie la tzevile de apa rece

Shi mai mult d'atat tre' sa se mentzina vigilent (la fel ca shi tine) ptr. cand o sa avetzi shi voi 2 rotzi intre picioare (shi sper sa fie curand) :pow: :moto:

Da' poate-o sticla da bere cu aroma da apa oi da shi io

:moto: :puke: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresheshti

Castravetele are 90% apa asha ca atentzie la tzevile de apa rece

Shi mai mult d'atat tre' sa se mentzina vigilent (la fel ca shi tine) ptr. cand o sa avetzi shi voi 2 rotzi intre picioare (shi sper sa fie curand) :kick: :moto:

Da' poate-o sticla da bere cu aroma da apa oi da shi io

:moto: :moto: :moto:

 

Lasa mah ca am vazut io cat itzi ia tzie sa dai o bere d'asta normala, cu aroma de bere... daramite d'aia rara shi scumpa cu aroma de apa-da-tzava... eheee... :box:

 

Hai mah, ca ne-om vedea shi noi cu rotzile alea intre picioare shi atunci sa vezi :puke: , da' pana atunci, ca sa revin la ce conteaza, tre' sa profitam :kali: :moto: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce legatura are titlul cu tzatze cu restul topicului.

 

Bai inducetzi omul in eroare. Nu e nici o tzatza in topic.

 

Huuuuoooo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce legatura are titlul cu tzatze cu restul topicului.

 

Bai inducetzi omul in eroare. Nu e nici o tzatza in topic.

 

Huuuuoooo.

 

 

Pey cum ce legatura? Tot forumu' are legatura cu tzatzele... nu vezi ce barfa, ce tzatzisme :moto:

 

Hmpf...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

placebo, era vorba de tzatzatza-capritza tza! :moto:

andrei ii spunea lu' tenerica capra... ca e capra, nu de alta :moto:

 

maestre andi, bine ai venit pe forum si bine te'ai motorizat. acuma gata, trebe echipament, nu mai merge asa auster ca pe simson..

abia astept s'o fac si io pe a mea sa beau si io ceva bere acolo... chiar si cu aroma de apa. plata, evident. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

placebo, era vorba de tzatzatza-capritza tza! :kick:

andrei ii spunea lu' tenerica capra... ca e capra, nu de alta :puke:

 

maestre andi, bine ai venit pe forum si bine te'ai motorizat. acuma gata, trebe echipament, nu mai merge asa auster ca pe simson..

abia astept s'o fac si io pe a mea sa beau si io ceva bere acolo... chiar si cu aroma de apa. plata, evident. :moto:

 

Thank you for clearing that out! Deja era mare dilema p'aici :moto:

 

Asha mah, ashteptzi sa-tzi faci motoru' ca sa bei, eh? Pey e frumos mah? :moto: + :moto: = :moto: :kali: ... deci :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

placebo, era vorba de tzatzatza-capritza tza! :moto:

andrei ii spunea lu' tenerica capra... ca e capra, nu de alta :moto:

 

maestre andi, bine ai venit pe forum si bine te'ai motorizat. acuma gata, trebe echipament, nu mai merge asa auster ca pe simson..

abia astept s'o fac si io pe a mea sa beau si io ceva bere acolo... chiar si cu aroma de apa. plata, evident. :moto:

 

Pai bine te-am gasit. Ce sa-tzi urez shi io decat refacere rapida (shi oasele shi fiarele) shi sa bagam numa' bere d'aia cu gust de banane co 0 grade (da' cu grija sa nu facem roshu'n gat).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...