Sari la conținut

EXC 300 POV


Postări Recomandate

Ceva video-uri scurte si deloc serioase, mai mult de test cu helmet cam-ul pe care l-am luat de o saptamina(GoPro Hero ).Sunetul e cam najpa mai trebuie umblat la setari sa le incerc pe toate,in rest astept opinii bune sau rele.:lol:

 

 

 

 

Editat de Str33TwuSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva video-uri scurte si deloc serioase, mai mult de test cu helmet cam-ul pe care l-am luat de o saptamina(GoPro Hero ).Sunetul e cam najpa mai trebuie umblat la setari sa le incerc pe toate,in rest astept opinii bune sau rele.:angry:

 

 

 

 

 

Chiar frumos,atat traseul cat si cum filmeaza...raza vizuala putin cam mica si ceva setari de sunet ar mai trebui ..in rest ..chiar bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ai reusit sa scoti sunetul asa clar in primul film?

 

Aveam scoasa o garnitura la carcasa la camera sa se auda mai tare sunetul cind filmam cu bike-ul,dar in schimb cind filmam cu motorul imi dadea peste cap tot k intra vintul prea tare la viteza..Ma gindeam k nu o sa faca asa diferenta dar m-am inselat :unsure:

Editat de Str33TwuSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte fain POV 3. Cred ca e cel mai bun pov enduro pe care l'am vazut.

 

Nu iti e frica ca ai camera montata asa, nu prinde crengi? Cat te'o costat?

 

Apropo, si eu deschid poarta la fel. :polite: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte fain POV 3. Cred ca e cel mai bun pov enduro pe care l'am vazut.

 

Nu iti e frica ca ai camera montata asa, nu prinde crengi? Cat te'o costat?

 

Apropo, si eu deschid poarta la fel. :crack: :unsure:

 

Mersi,dar cu siguranta o sa fac alt video mai bun :polite:...Pai nu prea exista tura la care sa nu dai cu ea prin crengi dar e intr-o carcasa care o protejeaza si e si prinsa foarte bine pe casca, deci nu imi prea fac probleme. Camera a fost 189 dolari cu tot cu transport din SUA,am luat-o de pe ebay de la ceva magazin online si am mai platit apoi mai 125 lei taxe la posta cind am ridicat-o. ;)

Editat de Str33TwuSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa...strit usule atat te lauzi tu.....transfer de mega ....cu incercare de nouz uilii la sfarsit...ofof

 

Gnutti esti frustrat ? :huh: vezi k te mai crede cineva .. si nu era incercare de nose wheelie u dumbass :rolleyes:

Mai bine repara-ti coaja si hai la o tura :huh:

Mesaj completat

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/A3GM5ORo7QU&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/A3GM5ORo7QU&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Mesaj completat

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Mesaj completat

Mesaj completat

POV IV(Doman-Ponor)

Editat de Str33TwuSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cred ca e cea mai buna filmare hoby pe care o vad.Eu am un Oregon AK3 parca si nu se compara de loc.Camera ta are campul vizual cred ca cu 30% mai deschis , sonor mai bun si chiar stabilizeaza mai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...