Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS Moto Party 2009


Postări Recomandate

io voi veni acolo.. obligatoriu!!!!!

 

gexxx-ule... pregateste-te o groaza de sticle pline.. nu goale..... :) ... si mergem in 4 labe la casuta

bine spus...sticlele pline , muierile goale ... :laugh: :rock: :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

cand ajunge fagarasul acolo sa puneti gard in jurul lor ca iara scapa laurentiu si participa la concursul de tricouri ude.

sper sa se descurce fara mine la trasul funiei anul asta....:laugh:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ajunge fagarasul acolo sa puneti gard in jurul lor ca iara scapa laurentiu si participa la concursul de tricouri ude.

sper sa se descurce fara mine la trasul funiei anul asta....:wacko:(

lasa ca nu-l mai lasam sa se inscrie....prea multi sau excitat anul trecut :laugh: ... :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand ajunge fagarasul acolo sa puneti gard in jurul lor ca iara scapa laurentiu si participa la concursul de tricouri ude.

sper sa se descurce fara mine la trasul funiei anul asta....:blink:(

 

Anu' asta nu mai urlam "rupe-i cardanu'!!!!" ......o dam cu "rupe-i funia!!!" ;)

Hai acasa Remy ca-ti plange Ninja dupa tine!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k si la tine la breaza, oamenii faini sunt bineveniti.Va asteptam cu bratele deschise pe toti. Pe boi ii rog sa stea acasa sa nu strice placerea celorlalti.va multumesc

 

 

Nu cred ca tu esti vioara "ntai" nici nu ti-a harazit la nastere ursitoarele ca ve fi mostenitorul necontestat al postului de SEF GHILOTINA. Acum ar mai fi o probleme stand aproape de Rasnov nici deranjul de a veni sa te vad nu ar fi prea mare nestiind tu de partea cui esti a boilor sau a baietilor "CUUL".Pana atunci :) :blink:

Tare mi-e teama ca nu esti vrun tip slefuit in poante fine ,sa vin si sa constat ca-i vai de tine

Scuza-mi atitudinea prietenoasa , necunoscand insa realitatea tind sa cred c-o fi greu si de tine

Salutare si asfalt uscat. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca tu esti vioara "ntai" nici nu ti-a harazit la nastere ursitoarele ca ve fi mostenitorul necontestat al postului de SEF GHILOTINA. Acum ar mai fi o probleme stand aproape de Rasnov nici deranjul de a veni sa te vad nu ar fi prea mare nestiind tu de partea cui esti a boilor sau a baietilor "CUUL".Pana atunci :) :blink:

Tare mi-e teama ca nu esti vrun tip slefuit in poante fine ,sa vin si sa constat ca-i vai de tine

Scuza-mi atitudinea prietenoasa , necunoscand insa realitatea tind sa cred c-o fi greu si de tine

Salutare si asfalt uscat. ;)

orcine ai fi, dipm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anu' asta nu mai urlam "rupe-i cardanu'!!!!" ......o dam cu "rupe-i funia!!!" ;)

Hai acasa Remy ca-ti plange Ninja dupa tine!!! :)

 

 

mai rabd putin si apoi revin pe meleagurile mele.tu spune-i lu' ninja ca ii promit sa nu calaresc nimic altceva ,decat ninja . :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca tu esti vioara "ntai" nici nu ti-a harazit la nastere ursitoarele ca ve fi mostenitorul necontestat al postului de SEF GHILOTINA. Acum ar mai fi o probleme stand aproape de Rasnov nici deranjul de a veni sa te vad nu ar fi prea mare nestiind tu de partea cui esti a boilor sau a baietilor "CUUL".Pana atunci ;) :D

Tare mi-e teama ca nu esti vrun tip slefuit in poante fine ,sa vin si sa constat ca-i vai de tine

Scuza-mi atitudinea prietenoasa , necunoscand insa realitatea tind sa cred c-o fi greu si de tine

Salutare si asfalt uscat. ;)

 

Banuiesc ca tu faci parte din categoria oamenilor care nu o sa participe.

Daca totusi iti iei inima in dinti si te hotarasti te asteptam cu drag sa faci constatarile de mai sus. Palinca si slana din partea casei.

Sper ca stii sa citesti printre randuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Palinca si slana din partea casei.

Eu unu' vin sigur...Talea,Paulesti,Rasnov in mai putin de o luna si la o aruncatura de bat de mine...hmm...PERFECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine spus...sticlele pline , muierile goale ... :cheers: :( :)

 

 

mai usor cu muierile goale... vrei sa ne omoare femeile noastre!?... :D avem nevoie de ele. :) noi putem sa ne uitam la fumeile goale .. doar atat!!!! fara atingere.

 

vezi ca marti trec pe la tine.. nu uita sa iei batista la tine!

 

 

see ya later.... aligatoooorrr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva precizari referitoare la acest eveniment:

 

- Pretul casutelor este de 40 lei/casuta/zi ( s-au rezervat aproape toate ).

- Avand in vedere participarea de anul trecut, in acest an am pregatit si un al doilea teren, situat la aproximativ 300 m de camping, unde se va putea campa. Este un teren inchis si va fi pazit pe toata durata evenimentului, cu acces doar pentru participantii la eveniment. Camparea acolo se va face dupa umplerea campingului sau, bineinteles, la alegerea participantilor.

- Ca si la prima editie, accesul va fi exclusiv pentru motociclisti si pasagerii lor. Cei care nu vor sosi cu moto, vor putea intra pe baza permisului categoria A.

- Accesul in incinta cu autoturisme, autoutilitare, scutere si ATV nu va fi permis.

 

In decursul urmatoarelor zile vom reveni cu detalii referitoare la posibilitatile de cazare la pensiunile din zona.

Motociclistii doritori sa dea o mana de ajutor la organizare sunt bineveniti.

 

Va asteptam :laugh: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am promis, revenim cu cateva detalii.

 

Taxa de intrare va fi 20 lei/persoana Vineri si 15 lei/persoana Sambata.

 

Alte variante de cazare, in afara de cort si casutele din camping:

- Hotel Restaurant Cetate Rasnov ( cunoscut ca si Acapulco ) - puteti vorbi cu Jeff pentru rezervare, nr de telefon este pe afis, in primul post. Distanta de camping - 100 m ( exact terenul de fotbal dintre cele doua ).

- Pensiunea Valea Cetatii: http://www.valeacetatii.ro/ situata vis-a-vis de camping, la 10 m de intrare. Au 28 locuri de cazare, camera dubla costa 110 lei, cea tripla 130 lei iar cea pt 4 persoane 150 lei. Se pot inchiria buggy-uri (traseul este peste drum de camping), se poate juca tenis, se poate patina ( patinoar artificial, ceva plastic ).

 

Va asteptam cu drag !

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva precizari referitoare la acest eveniment:

 

-

- Accesul in incinta cu autoturisme, autoutilitare, scutere si ATV nu va fi permis.

 

 

Va asteptam :D !

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unii baieti vin dar ar trebui sa puneti si voi un program ceva ....am rasfoit eu pe siteul ala dar nu am gasit nik

Asa este.., poate ar fi cazul sa ne mai dati ceva detalii despre intrunire. Nu as vrea sa bat drumul pana acolo ca sa fiu bagat intr-un tarc de animale.., multumim anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrecerea de la Rasnov se va desfasura in aceeasi locatie ca si anul trecut, si anume campingul Cetate Rasnov.

Topicul cu informatii despre camping plus alte detalii gasiti aici: /index.php?showtopic=254923

Pozele de la petrecerea de anul trecut puteti gasi aici: /index.php?showtopic=264133

 

Cat despre partea cu tarcul de animale, nu e cazul aici.

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...