Sari la conținut

Kronstadt Bikers Party


Kronstadt Bikers
 Share

Postări Recomandate

Kronstadt Bikers va invita la prima petrecere organizata de noul club brasovean, in perioada 5-7 Septembrie la Rasnov, in campingul "Cetate Rasnov".

 

post-34061-1218919693_thumb.jpg

 

Locatia dispune de 30 casute a cate 2 locuri ( 30 lei/noapte/casuta ), loc de campare, grupuri sanitare dotate cu dusuri cu apa rece, locuri amenajate pt gratar la fiecare casuta.

In incinta campingului veti gasi mancare diversificata si bautura la discretie.

Atmosfera va fi intretinuta de binecunoscuta formatie "MP3".

 

Intrarea este LIBERA !

Au acces motociclistii si pasagerii lor, cat si persoanele posesoare permis categ. A.

 

Nu au acces in incinta autoturisme, ATV, scutere, existand posibilitatea de a parca in apropiere.

Pentru rezervari casute si informatii suplimentare va rugam sunati la telef: 0742 963 185 - Jeff.

Va asteptam !

 

Cateva poze cu locatia:

 

post-34061-1218919461_thumb.jpgpost-34061-1218919482_thumb.jpgpost-34061-1218919497_thumb.jpg

 

post-34061-1218919509_thumb.jpgpost-34061-1218919522_thumb.jpgpost-34061-1218919531_thumb.jpg

 

 

Planul campingului:

 

post-34061-1218919537_thumb.jpg

Editat de Kronstadt Bikers
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 253
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In sfarsit ceva CALUMEA!!! BRAVO BAIETI ! ! !

 

Ne vedem la beeeeereee ... :) apropo de bere n-a zis nimeni nimic... :) , tatoo, jocuri,concursuri... da bere!??! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

supertare :blink: :) :)

hm prost ati ales data--pe 6 sept ma insor......Oricum Succesesuri multe baieti sa iasa mai mult decat Bine!

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm prost ati ales data--pe 6 sept ma insor......Oricum Succesesuri multe baieti sa iasa mai mult decat Bine!

las-o ba kesule drq de nunta si hai la petrecere.nunta mai faci dar chef k asta mai rar...casa de piatra si copii de plastelina :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezamagiti de intrunirea din prejmer probabil multi nu vor veni.... propun publicitate mai intensa.

va fi si parada cu demonstratii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dezamagiti de intrunirea din prejmer probabil multi nu vor veni.... propun publicitate mai intensa.

va fi si parada cu demonstratii???

nu va fi parada deoarece nu este o intrunire propriu-zisa ci o petrecere, un fel de avanpremiera pt ceea ce va urma la anu'.noi va asteptam in numar cat mai mare.La Prejmer am fost simpli participanti k si voi si nu cred (sper) k brasovul, k si locatie sa aiba de suferit datorita dezamagirii multora dintre voi.Aici avem padure, casute si un loc superb langa cetate unde cu siguranta va veti simti f bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine! Bafta cu organizarea! Daca-mi merg toate cum trebuie poate reusesc sa vin sa ciocnesc o bere cu voi!

...am vrut sa-ti spun , dar cand am vazut din ce...club faci parte :) ...... :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hm prost ati ales data--pe 6 sept ma insor......Oricum Succesesuri multe baieti sa iasa mai mult decat Bine!

 

 

Casa de piatra!! :blink: :)

 

Si ca idee ,daca se va fura mireasa la nunta,dai si tu o fuga pana la noi,doar asa sa verifici :) :laugh: :laugh:

Editat de JEFF
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuck! Din pacate nu pot sa vin... O sa fiu pe mare, la munca... Tare rau imi pare, mai ales ca Rasnovul si Cetatea sunt de ceva vreme locurile mele preferate. Bafta, succes cu party-ul si distractie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fuck! Din pacate nu pot sa vin... O sa fiu pe mare, la munca... Tare rau imi pare, mai ales ca Rasnovul si Cetatea sunt de ceva vreme locurile mele preferate. Bafta, succes cu party-ul si distractie placuta!

 

 

las' k te rezolv cumva de un concediu medical si facem sa fie bine, numa sa bem o bere la masa ca tot omu' :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...