Sari la conținut

KRONSTADT BIKERS Moto Party 2009


Postări Recomandate

Se intampla chestii dragute acolo. Locatie misto, mancare... bautura..., am vazut oameni la locul lor, gazde primitoare. Pacat ca nu am putut sta mai mult. Am bagat un ochi, ceva mititei, o bere, o scurta vizita in Poiana si la drum...Va doresc in continuare multa distractie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu toate ca suntem rupti de oboseala, aprecierile voastre ne mai dau un impuls pe ziua de azi.

Nu se poate sa fie numai oameni multumiti, dar noi am incercat sa multumim pe cat mai multi dintre dvs.

Plusuri si minusuri se vor gasi mereu, la orice intrunire de acest gen.

Multumim celor care au fost alaturi de noi si ne-au ajutat sa ducem la bun sfarsit ceea ce ne-am propus si scuze pentru cei carora nu le-am putut satisface doleantele.

\m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notati ce a mers si ce nu a mers. Ce a fost bine primit si ce nu. Cineva spunea ca noaptea a fost prea galagioasa si ca nu prea a putut sa se odihneasca. Poate la anul mai ,taiati' din programul de noapte. Poate o muzica mai lenta, mai in surdina ar fi mai ok. noaptea, dupa anumita ora. Fiti inventivi. Eu atat cat am stat, m-am simtit bine dar nu prea pot comenta, pentru ca nu am dreptul, am stat prea putin. Sunculita foarte buna, traiasca nenea mustaciosul din Steagul, parca. Micii buni. Se poate si mai gustosi, poate ceva porc, foarte putin si ceva oaie in ei ( doar o sugestie). Gulasul nu era gata, mare pacat. Am vazut o fasole cu ceva sunculite pe acolo, sper afumate. Desi m-am grabit sa fug de ploaie, tot m-a prins din urma cale de vreo 30 de km. Aveti un ,client' de acum pentru la anul. Imi place campingul si acei ,unguri mici si rai' cum spunea o domnisoara prezenta, se stie ea. Daca asa sunt ungurii... eu ii prefer multor romani. E doar o parerea, a mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notati ce a mers si ce nu a mers. Ce a fost bine primit si ce nu. Cineva spunea ca noaptea a fost prea galagioasa si ca nu prea a putut sa se odihneasca. Poate la anul mai ,taiati' din programul de noapte. Poate o muzica mai lenta, mai in surdina ar fi mai ok. noaptea, dupa anumita ora. Fiti inventivi. Eu atat cat am stat, m-am simtit bine dar nu prea pot comenta, pentru ca nu am dreptul, am stat prea putin. Sunculita foarte buna, traiasca nenea mustaciosul din Steagul, parca. Micii buni. Se poate si mai gustosi, poate ceva porc, foarte putin si ceva oaie in ei ( doar o sugestie). Gulasul nu era gata, mare pacat. Am vazut o fasole cu ceva sunculite pe acolo, sper afumate. Desi m-am grabit sa fug de ploaie, tot m-a prins din urma cale de vreo 30 de km. Aveti un ,client' de acum pentru la anul. Imi place campingul si acei ,unguri mici si rai' cum spunea o domnisoara prezenta, se stie ea. Daca asa sunt ungurii... eu ii prefer multor romani. E doar o parerea, a mea.

La gulas ai avut de pierdut, merita sa mai astepti

a fost cel mai bun, la anu nu mai umplu stomacul cu mici, am sa iau cateva portii de gulas :)

Numai bine! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Notati ce a mers si ce nu a mers. Ce a fost bine primit si ce nu. Cineva spunea ca noaptea a fost prea galagioasa si ca nu prea a putut sa se odihneasca. Poate la anul mai ,taiati' din programul de noapte. Poate o muzica mai lenta, mai in surdina ar fi mai ok. noaptea, dupa anumita ora. Fiti inventivi. Eu atat cat am stat, m-am simtit bine dar nu prea pot comenta, pentru ca nu am dreptul, am stat prea putin. Sunculita foarte buna, traiasca nenea mustaciosul din Steagul, parca. Micii buni. Se poate si mai gustosi, poate ceva porc, foarte putin si ceva oaie in ei ( doar o sugestie). Gulasul nu era gata, mare pacat. Am vazut o fasole cu ceva sunculite pe acolo, sper afumate. Desi m-am grabit sa fug de ploaie, tot m-a prins din urma cale de vreo 30 de km. Aveti un ,client' de acum pentru la anul. Imi place campingul si acei ,unguri mici si rai' cum spunea o domnisoara prezenta, se stie ea. Daca asa sunt ungurii... eu ii prefer multor romani. E doar o parerea, a mea.

 

un lucru ar putue fi schimbat in bine in opinia mea (pt la anu'):

 

-o diversitate mai mare pt mancare in cadrul campingului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O regula nu a fost respectata si nimeni nu a facut ceva in privinta asta. Se circula cu motoarele prin incinta si pana sa inceapa ploaia, se facea destul praf - si nu ma refer la cei care veneau si parcau, ci la cei care faceau ture de camping.

In rest a fost bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un lucru ar putue fi schimbat in bine in opinia mea (pt la anu'):

 

-o diversitate mai mare pt mancare in cadrul campingului

:)

... aplecam capul la critici fondate si tinem deschise urechile la sfaturi...cu toate ca noi am crezut ca : gulas de fasole , gulas de peste , pulpe pui gratar , mici , ceafa si pastrav prajit au fost de ajuns ca si diversitate culinara ;) ... :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fagaras-ul s-a simtit foarte bine!!!!!!

Am rupto-n freza pana noatea tirziu.........

Felicitari pentru organizare !!

 

....CU SIGURANTA REVENIM SI LA ANU' :wacko:

Editat de LUCIFER
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

... aplecam capul la critici fondate si tinem deschise urechile la sfaturi...cu toate ca noi am crezut ca : gulas de fasole , gulas de peste , pulpe pui gratar , mici , ceafa si pastrav prajit au fost de ajuns ca si diversitate culinara ;) ... :wacko:

.....si carnaciori :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fagaras-ul s-a simtit foarte bine!!!!!!

Am rupto-n freza pana noatea tirziu.........

Felicitari pentru organizare !!

 

....CU SIGURANTA REVENIM SI LA ANU' :wacko:

 

 

Pot spune ca pana dimineata tarziu... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am simtit foarte bine desi nu am putut sa stau decat 4-5 ore , la anu oricum e trecuta pe lista intrunirilor de neratat si am sa-mi rezerv si camera din timp :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari !

Nici eu nu am stat mult si imi pare rau ; data viitoare voi incerca sa aloc acestei intalniri timpul meritat.

Multmim organizatorilor pentru efortul depus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare! m-am simtit f bine!

 

Venim si la anu'! cu siguranta, dar ori ne luam casuta, ori folie la cort, ca astazi de dimineata pluteam in cort... :wacko:

 

Felicitari pt organizare!

 

Cat despre participanti... fratilor, mai mult respect intre motoristi, asta ne face sa fim aparte!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

... aplecam capul la critici fondate si tinem deschise urechile la sfaturi...cu toate ca noi am crezut ca : gulas de fasole , gulas de peste , pulpe pui gratar , mici , ceafa si pastrav prajit au fost de ajuns ca si diversitate culinara ;) ... :wacko:

 

diversitate culinara a fost, nu zic nu, insa problema a fost ca fiind doar intr-un loc acestia au detinut monopolul in tot campingul si in unele momente serviciile au devenit cam nesatisfacatoare (din pctul meu de vedere) .Daca ar fi avut concurenta ar fi fost mai motivati sa multumeasca clientul.Oricum un detaliu de genul asta nu a stricat distractia, doar ca pe viitor poate fi luat in seama...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda ......una buna una rea ,la`s cai bine si asa rau,ca daca nu era acum ce mai ziceati.........gaseau ei ceva de zis oricum..........in fine.....

 

 

Frumoasa intalnire,oameni mult mai civilizati ca in alte parti,bautura cat a trebuit,zona faina iar

 

daca nu erau GOSPODINELE sa va scoata la mal nu stiu ce va faceati...:wacko:)

 

 

Felicitari KRONSTADT si asteptam sa ne invitati si la anu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina intrunirea, pacat ca au fost putini bikeri, ma asteptam sa fie full.

Felicitari organizatorilor! :wacko:

Cu siguranta venim si la anul....sa faceti neaparat gulas d-ala :)

Editat de q_simi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunie foarte reusita la care ne-am simtit foarte bine.

Felicitari si la mai multe!

 

Poze: http://picasaweb.google.ro/GDan.Moto/IntrunireRasnovII#

 

"+" uri

 

- desfacerea de bauturi in 2 locatii drept pentru care nu am stat niciodata la rind;

- numarul mare de mese;

- placuta de lemn;

- asigurarea ordinei si a curateniei;

- mincarea buna, la fel si bautura.

 

"-" uri

- sper sa nu-mi sara nimeni in cap, insa am vazut mult, mult mai multa distractie cind se auzea alt gen de muzica decit cel rock. De regula la intruniri nu prea am vazut multa lume disperata dupa acest gen, desi mai mult asta se cinta.

 

Numai bine!

Editat de GDan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim participantilor pt. prezenta.Criticilor pt. observatiile facute.

Ne bucura faptul ca sa desfasurat evenimentul fara evenimente neplacute.

Ne cerem scuze pt. micile scapari pe care le-am avut,vom lucra la partea asta pt. ca in viitor sa le evitam.

 

Nu in ultimul rand multumim prietenilor nostri care ne-au ajutat ca acest eveniment sa fie unul reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...