Sari la conținut

Bucuresti-Vama Veche


thorus_2003
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor!

Am de gand, maine dupa-amiaza (21.08.2009, orele 16-17) sa o intind catre Vama Veche, ca traseu de baza pe DN3 spre Constanta, pe ruta Bucuresti - Branesti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - Stefan cel Mare - Constanta - Mangalia - Vama Veche, viteza intre 70-100 km/h, ca nah, nu am racheta :laugh: . Campare, pe plaja, la cort, pana duminica.

Daca mai sunt motoristi cu chef de mare, plaja, poate ne punem de acord, sa plecam mai multi...

ID mess: thorus_2003

Telefon: 0745908760.

Asfalt uscat tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Am de gand, maine dupa-amiaza (21.08.2009, orele 16-17) sa o intind catre Vama Veche, ca traseu de baza pe DN3 spre Constanta, pe ruta Bucuresti - Branesti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - Stefan cel Mare - Constanta - Mangalia - Vama Veche, viteza intre 70-100 km/h, ca nah, nu am racheta :laugh: . Campare, pe plaja, la cort, pana duminica.

Daca mai sunt motoristi cu chef de mare, plaja, poate ne punem de acord, sa plecam mai multi...

ID mess: thorus_2003

Telefon: 0745908760.

Asfalt uscat tuturor !

 

 

maine cam la aceeasi ora plec si eu cu prietena spre c-ta dar ma opresc acolo si sambata o iau spre grecia, prin burgas; te sun maine si poate mergem impreuna pana in c-ta.

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

Am de gand, maine dupa-amiaza (21.08.2009, orele 16-17) sa o intind catre Vama Veche, ca traseu de baza pe DN3 spre Constanta, pe ruta Bucuresti - Branesti - Fundulea - Lehliu - Dragalina - Fetesti - Stefan cel Mare - Constanta - Mangalia - Vama Veche, viteza intre 70-100 km/h, ca nah, nu am racheta :lol: . Campare, pe plaja, la cort, pana duminica.

Daca mai sunt motoristi cu chef de mare, plaja, poate ne punem de acord, sa plecam mai multi...

ID mess: thorus_2003

Telefon: 0745908760.

Asfalt uscat tuturor !

 

 

 

mosule noi plecam (vreo 3 motoare )pe la 6 ...6 jumate... (mai munceste lumea...) as vrea aceeasi ruta.. mai devreme nu pot....aceeasi viteza... ciopare..le....daca vrei .0767568534.tot vama.. tot cort....

daca nu ne vedem acolo.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mosule noi plecam (vreo 3 motoare )pe la 6 ...6 jumate... (mai munceste lumea...) as vrea aceeasi ruta.. mai devreme nu pot....aceeasi viteza... ciopare..le....daca vrei .0767568534.tot vama.. tot cort....

daca nu ne vedem acolo.... :laugh:

pai si eu termin munca pe la 4, dar am zis ca poate e careva care merge mai repede...dar daca ma primiti si pe mine in grupul vostru, pot sa plec si mai tarziu, ca nu ma grabesc, si de ajuns, tot acolo ajungem :lol:

ramane sa ne auzim pe la un telefon.

Editat de thorus_2003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

viteza intre 70-100 km/h, ca nah, nu am racheta :lol: .

in ritmul asta faci vreo 5 ore... :laugh: drum bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun ca ora de intalnire sa fie la 18.00, la benzinaria aceea de la intrarea pe DN3,,pe la capatul soselei pantelimon,sau ceva de genul asta. poate ajunge si testos pana la ora aia, sa plecam mai multi... stay tuned!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu in principiu imi pierd vremea cand merg in vama, pe la pirati, muzica e pentru sufletul meu si berea e mai tot timpul rece. dar ma pot si adapta, merg unde vrea mai toata lumea. o sa vadem la fata locului. in principiu, ai nr meu de tel, sau testosul.bafta tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu propun ca ora de intalnire sa fie la 18.00, la benzinaria aceea de la intrarea pe DN3,,pe la capatul soselei pantelimon,sau ceva de genul asta. poate ajunge si testos pana la ora aia, sa plecam mai multi... stay tuned!

 

 

care benzinarie, ca parca sunt mai multe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...