Sari la conținut

Cu Moto La Namol 09.04.2006


Postări Recomandate

Am fost trei moto ieri la plimbare. Boul de Mircea cu tt600r, cristi cu dominator 650 si eu cu xt350.

Am fost prin mlastina neajlovului si apoi pe langa albia Arges-ului. Am avut parte de teren extrem de diversificat, incepand de la drum lejer de tara, drum namolos, namol pur, nisip pe albia arges-ului, dealuri, padurice, iarba etc. Cam tot ce poti dori de la o tura :blbl:

Bou de Mircea si Cristi au cazut amandoi, eu am scapat doar cu moto blocata in namol de fo 2 ori :goodposting:

dar las pozele mai jos sa vorbeasca de la sine :angryfire:

Editat de Marcos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand ca aia nu e mlastina .. ci delta Neajlovului din rezervatia Comana :goodposting: domnu Marcos . cel mai mult in tura asta mia placut ca am mers doar 60 km pe asfalt, 30 dus -30 intors si am mers numai pe off pana aprope de dunare.

post-6286-1144679084_thumb.jpg

post-6286-1144679602_thumb.jpg

post-6286-1144679871_thumb.jpg

post-6286-1144680148_thumb.jpg

Editat de JUPITER_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si astea mai pe inserate:

 

Si astea mai pe inserate:post-4658-1144778521_thumb.jpg post-4658-1144778334_thumb.jpg post-4658-1144778705_thumb.jpg post-4658-1144778784_thumb.jpg

 

 

bai e super tare. cel mai misto traseu din ce am vazut pe aici. si pozele marfa. da-mi si mie traseul exact, pe unde o iau, cat merg etc. ma duc si singur daca e, preferabil totusi sa mai vina cineva. SAMBATA asta, 14 apr.

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fff tare baietzi, don cate se vede in poze..a fost mijto si ziua si traseul!!

Cat despre namoale..ata ete, pt asta sunt facute BYKE-urile voastre...capritele..doar nu vreti doar sa le prafuiti..mai au si ele nevoie de ceva ingrasamant!!

 

SUPER!!.. :goodposting:

 

:angryfire:

post-9551-1144854238_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ducu vezi poza facuta seara o sa vezi ca sunt toate la fel de jegoase.

:angryfire: :angryfire: :hurt: Ce vrajeala Ieftina!!!!!!!! :eek: :lol: :lol:

Eu ma chinui sa-ti fac mobra giugiuc si tu o tarasti prin toate namoalele!!!!!!! HUO ARBITRU!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:hurt: :eek: :lol: Ce vrajeala Ieftina!!!!!!!! :lol: :moto: :(

Eu ma chinui sa-ti fac mobra giugiuc si tu o tarasti prin toate namoalele!!!!!!! HUO ARBITRU!!!!!!!!

pai acum ma dau cat mai tare ca o am in garantie 6 luni si imi permit .. intentionat in dau in gura sa muncesti de 2 ori pt aceias bani :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai acum ma dau cat mai tare ca o am in garantie 6 luni si imi permit .. intentionat in dau in gura sa muncesti de 2 ori pt aceias bani :angryfire: :angryfire:

Sa O crezi tu treaba asta!!!!!!!! Si oricum am lucrat-o in asa fel sa te tina fix 6 luni si o zi ca sa-ti iau inca odat banii pe alta reparatie ! HA! :hurt: :eek: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o lasi si la nepotii tai si nu se mai strica !!!!! De fapt nu cred sunt sigur.Asta daca ai grija de dansa si-i dai ce-i trebuie!

 

Man, aici vorbim de Mircea :angryfire: Io zic ca nu trece luna si ii crapa iar cutia :hurt:)

 

Anyway, am capturat si filmuletu de duminica :angryfire:

http://enduro.aviatiei.ro/09042006.avi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...