Sari la conținut

ETAPA III a C.N. DE ENDURO 10-11 OCTOMBRIE 2009


blackwoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

S-a schimbat numarul de fax. Pentru fisele de inscriere va rog folositi acest numar : 0238/717.462 . Va multumesc pentru intelegere

Editat de Narko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipa celor trei Blackwoo va fi prezenta!!!!!!!

Aviz prietenilor dar mai ales dusmanilor.....

 

V am rugat sa le mai dati baietilor din Extreme Adventure Buzau cateva sugestii sau doleante vis a vis de partea fun a cursei dar vad ca ati preferat sa le dati celor de la xm raid si dupa ce am citit cu atentie tot ce ati scris pro sau contra am decis ca e cazul sa mai scriu ceva constructiv la topicul pe care l a deschis Stilgar si care cred ca E BINEVENIT SI CONSTRUCTIV PENTRU CEI CARE ORGANIZEAZA CURSE sau festivaluri sau competitii sau cum vreti voi sa le numiti.

 

Acesta este si motivul pentru care am decis sa ma implic si eu in organizare dar din spatele calculatorului pentru ca cred cu tarie ca si acest mod de implicare poate fi foarte util :) .

 

Si acum despre etapa extrema a aventurii buzoiene:

1.Garantez ca nu ploua.(responsabil EU )

2.Garantez ca daca ploua traseele pot fi terminate(Misu Ionitescu,Teodaniel,Braccio,Alecu,Dan,Fane ,Danezu,Maximus la atv,).

3.Garantez ca nu se schimba ora de start sau locul startului.(Extrem adventure Buzau)

4.Garantez ca nu o sa va rupeti motoarele la prolog pentru ca nu exista un prolog(Martin Freindanmetz)

5.Garantez ca nu veti fi opriti din cursa dupa o jumatate de ora(Cineva......)

6.Garantez ca nu se va schimba regulamentul pe parcurs(FRM+Floyota)

7.Garantez ca veti manca purcelusi si alte alea(Raspunde Cazma-Tess)

8.Garantez ca va fi o competitie sportiva dupa un regulament clar(Raspunde Floyota)

9 Dar si un festival pentru Hobbysti sau pentru cei care vin sa mai uite de criza(Raspund in fata mea:Cazma.Gabi,Traian,Make si Valuta,DINU,)

 

 

Continuarea maine ca vreau sa dorm :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipa celor trei Blackwoo va fi prezenta!!!!!!!

Aviz prietenilor dar mai ales dusmanilor.....

 

V am rugat sa le mai dati baietilor din Extreme Adventure Buzau cateva sugestii sau doleante vis a vis de partea fun a cursei dar vad ca ati preferat sa le dati celor de la xm raid si dupa ce am citit cu atentie tot ce ati scris pro sau contra am decis ca e cazul sa mai scriu ceva constructiv la topicul pe care l a deschis Stilgar si care cred ca E BINEVENIT SI CONSTRUCTIV PENTRU CEI CARE ORGANIZEAZA CURSE sau festivaluri sau competitii sau cum vreti voi sa le numiti.

 

Acesta este si motivul pentru care am decis sa ma implic si eu in organizare dar din spatele calculatorului pentru ca cred cu tarie ca si acest mod de implicare poate fi foarte util :) .

 

Si acum despre etapa extrema a aventurii buzoiene:

1.Garantez ca nu ploua.(responsabil EU )

2.Garantez ca daca ploua traseele pot fi terminate(Misu Ionitescu,Teodaniel,Braccio,Alecu,Dan,Fane ,Danezu,Maximus la atv,).

3.Garantez ca nu se schimba ora de start sau locul startului.(Extrem adventure Buzau)

4.Garantez ca nu o sa va rupeti motoarele la prolog pentru ca nu exista un prolog(Martin Freindanmetz)

5.Garantez ca nu veti fi opriti din cursa dupa o jumatate de ora(Cineva......)

6.Garantez ca nu se va schimba regulamentul pe parcurs(FRM+Floyota)

7.Garantez ca veti manca purcelusi si alte alea(Raspunde Cazma-Tess)

8.Garantez ca va fi o competitie sportiva dupa un regulament clar(Raspunde Floyota)

9 Dar si un festival pentru Hobbysti sau pentru cei care vin sa mai uite de criza(Raspund in fata mea:Cazma.Gabi,Traian,Make si Valuta,DINU,)

 

 

Continuarea maine ca vreau sa dorm :)

 

Blackwoo stie ce zice :)

Editat de Narko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha ... s-a pus cortul ala jmeker. o sa iasa nunta ca lumea sambata seara

vine si dementor ktm miine.o sa vedeti un nivel european la aceasta etapa o sa afisam pe forum si fondul de premiere nu stiu exact.membri clubului mai instariti au strins un fond de premiere la sedinta din seara asta toti au firme si vor sa stimuleze spotivi .asa ca premi sint purcelusi sint masa festiva este traseele sint gata mai lipsesc spotivi si nu numai ei pentru incepatori(chiar incepatori mai nesportivi)avem clasa C asa ca va asteptam!

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu prietenul Ionut ne-am inscris deja la un vin bun

 

seful galbenilor e cu spirtoasele, ai uitat? :)

 

AM VORBIT CU MAKE (presedintele Make Racing) - o sa fie in tabara doctor de medicina sportiva pentru cei care nu au vizita medicala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Membrii clubului si-au unit fortele si s-au transformat pe langa organizatori si in sponsori pentru a-i rasplati pe cei mai buni cu premii totale in valoare de 11100 RON (111000000 Lei vechi). Multumim pentru efortul financiar si sprijinul acordat urmatorilor : Dan Tatoiu (Dementor KTM) un vechi prieten de-al nostru - 5000 RON, Autorolla - 1500 RON, Traian + Gabi (BMB Construct) - 1000 RON, Florin Radu - 1000 RON, Marian Lupu (Make Racing prin AutoMax) - 600 RON, Dragos Constantinescu (Constant Compex) - 500 RON, Luci Bacanu (Autorom Service) - 500 RON, Stefan Dobrescu (Instal Term) - 500 RON, Bogdan Manescu (Constam) - 500 RON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la poiana pinului se poate ajunge de la buzau catre vernesti(drumul spre brasov pe siriu sau intorsura buzaului) la iesire din vernesti se face stinga cum vi dinspre buzau la calea ferata catre manastirea ciolanu sau spre tisau.cind se vine dispre brasov catre buzau pe siriu prin nehoiu la magura se face dreapta catre manastirea ciolanu se trece de ea maxim 5 km si se ajunge la poiana pinului.un reper inportant este manastirea ciolanu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Membrii clubului si-au unit fortele si s-au transformat pe langa organizatori si in sponsori pentru a-i rasplati pe cei mai buni cu premii totale in valoare de 11100 RON (111000000 Lei vechi). Multumim pentru efortul financiar si sprijinul acordat urmatorilor : Dan Tatoiu (Dementor KTM) un vechi prieten de-al nostru - 5000 RON, Autorolla - 1500 RON, Traian + Gabi (BMB Construct) - 1000 RON, Florin Radu - 1000 RON, Marian Lupu (Make Racing prin AutoMax) - 600 RON, Dragos Constantinescu (Constant Compex) - 500 RON, Luci Bacanu (Autorom Service) - 500 RON, Stefan Dobrescu (Instal Term) - 500 RON, Bogdan Manescu (Constam) - 500 RON.

 

 

Ai uitat sa-l enumeri pe acel membru care a promis solemn la sedinta, o prima speciala de start , s-au sa sucit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...