Sari la conținut

Neatentia se plateste


yedutz
 Share

Postări Recomandate

vai de mana ta. deja miroase a carne arsa de moldavia.

Ce vrea sa insemne replica asta, o provocare la ban?

 

In principiu forumul asta se ocupa de motociclism, nu de ardeleni contra moldoveni sau olteni sau alte tampenii de genul asta. Ca principiu asa si eu sunt de origine ardelean dar pur si simplu discutiile astea ma dezgusta, mai ales cand singurul argument pus la dispozitie e ca "eu mi-s os de ardelean, deci sunt mai tare ca prostii astia de regateni".

 

Pe de alta parte vezi ca ala la care te adresai arata pe CB500 cam cum as arata eu pe pocket bike, asa ca poate ti-ar putea dauna grav sanatatii asemenea discutii finalizate cu intalniri pe la intruniri moto si o cearta si pe acolo, desi respectivul nu pare certaret si nici bataus, dar crede-ma ca e marisor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrea sa insemne replica asta, o provocare la ban?

 

In principiu forumul asta se ocupa de motociclism, nu de ardeleni contra moldoveni sau olteni sau alte tampenii de genul asta. Ca principiu asa si eu sunt de origine ardelean dar pur si simplu discutiile astea ma dezgusta, mai ales cand singurul argument pus la dispozitie e ca "eu mi-s os de ardelean, deci sunt mai tare ca prostii astia de regateni".

 

Pe de alta parte vezi ca ala la care te adresai arata pe CB500 cam cum as arata eu pe pocket bike, asa ca poate ti-ar putea dauna grav sanatatii asemenea discutii finalizate cu intalniri pe la intruniri moto si o cearta si pe acolo, desi respectivul nu pare certaret si nici bataus, dar crede-ma ca e marisor...

 

mdea, cred ca esti intr-una din zielele alea in care cu cat taci mai mult cu atat pari mai destept. tu nu te uiti ba nici de curios cine o inceput scandalu? pe cine fac si astia moderatori in vremile astea! jesus henry christ!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De vreo ora am venit de la o plimbare cu motoru.O plimbare normala,de relaxare care nu prevestea nimic grav.Am intrat intr-o intersectie si voind sa acord prioritate(aveam cedeaza trecerea),am franat, fara sa observ ca eram cu roata fata pe un capac de canal :( ..Consecinte?!:m-am imprastiat in mijlocul intersectiei vreo 10 m.Eu intr-o directie,motorul in alta.Din fericire,am fost observat de catre soferi si au evitat atat motorul cat si pe mine..Pagube:-la motor am oglinda dreapta crapata,semnalizarea sparta,carena dreapta avariata in proportie de 50%, toba un pic polizata si suportul scarita-frana spate rupt..Eu:-doar o julitura pe partea dreapta pe burta(mi s-a tras geaca in momentul cazaturii).Eram echipat full.Acu stau si ma gandesc ce dureri suportam daca nu purtam echipament..Purtati echipament ca e sfant..Asa cum zice un biker,mai bine murim de caldura decat de durere..

 

post-41724-1252268049_thumb.jpg post-41724-1252268084_thumb.jpg

 

post-41724-1252268126_thumb.jpg

 

 

RESPECT :blink:

 

Carena dreapta avariata 50% ? Prietene ce ai tu acolo e polizare...mai mult de 10% n-are nimic. Revopsire, kituire, etc. si e ca noua.

Lemme guess : era una din datile in care purtai echipament? Ciudat eu de cate ori am cazut am cazut numa cand aveam echipamentu pe mine, in rest...lulu, nimic...si nici nu-mi doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lemme guess : era una din datile in care purtai echipament? Ciudat eu de cate ori am cazut am cazut numa cand aveam echipamentu pe mine, in rest...lulu, nimic...si nici nu-mi doresc.

 

De 9 ani de cand sunt motociclist cu acte nu am circulat niciodata fara echipament de protectie indiferent de distantele pe care l-am parcurs.

 

 

RESPECT :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zi multumesc ,pt ca totusi avea capac.

 

Nu ma pot abtine sa nu pun bancul clasic :blink:

Un polititst mergea pe trotuar si la un moment dat cade intr-un canal. Iese imediat si bucuros zice:

"Ce norocos sunt, daca avea capac cum mai ieseam de-acolo?"

 

PS. Presimt ca neonazistul o sa-si faca o multime de prieteni moldoveni aici pe forum :(

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma pot abtine sa nu pun bancul clasic :blink:

 

 

PS. Presimt ca neonazistul o sa-si faca o multime de prieteni moldoveni aici pe forum :(

Pai credeam ca deja e invitatul vostru special la toate petrecerile de prin judetul Neamt si imprejurimi... Inca nu are deja cazare asigurata gratis in weekendul asta la Targu Neamt din partea clubului? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...