Sari la conținut

Intrebare Pentru Cei Experimentati!


Postări Recomandate

Salut, bine ai venit printre enduristi, nu stiu ce sa iti spun despre motorul asta pentru ca nu cunosc modelul :angryfire: dar oricum pentru inceput o motocicleta de 125cc e buna, te obisnuesti cu motoru, comenzile cred ca e destul de usora si e bine la inceput sa ai motor cat mai usor...parerea mea. Oricum daca te hotarasti sa iti cumperi sa nu dai prea multi bani pe ea pt. ca sunt sigur ca in scurt timp vei trece la o motocicleta mai puternica....si eu am facut lafel :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea e ca nu merita numai daca e in stare f. buna sau f. ieftina, piesele de la cagiva le gasesti cam greu si nu e un model prea popular. eu am avut un w12 de 350 4T si m-am bucurat cind l-am vindut ca am asteptat cam mult pentru orice piesa comandata, citeva nici in ziua de azi nu mi-au venit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e din 2000, si zice ca are doar 9000km cu ea??? Ce zici e buna??? Si costa 2000 de euroi.

Chiar m-ar interesa parerea ta!!! :angryfire: :angryfire: :hurt:

E scumpa tare !!!!!!

Si eu am Avut o Cagiva de 125 SXT si am fost foarte multumit de ea dar eu am luat-o cu 400 de dolari si in banii astia mi-a mai dat inca trei demontate o casca si o pereche de manusi mai avea si niste cizme dar imi erau mici ca le luam.

Deci in concluzie este scumpa tare ! Fii atent: http://www.moto.it/usato/usato02.asp?EMARC....x=10&Cerca.y=9

 

Sau : http://www.moto.it/usato/usato02.asp?ED=90...tre&IDANNUNCIO=

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e din 2000, si zice ca are doar 9000km cu ea??? Ce zici e buna??? Si costa 2000 de euroi.

Chiar m-ar interesa parerea ta!!! :angryfire: :angryfire: :hurt:

nu stiu cat de fiabila este :eek: si nu stiu sigur ce motoras are asta ..dar mai bine ia un ktm de 125 merge de rupe:) daca te intereseaza stiu eu vro 2 inmatriculate unu in cj unu in brasov in stare buna(foarte buna) din 97 parca...dar la 2 timpi nu conteaza anii oricum trebuie sa schimbi piston si segmenti pe sezon:)

Editat de solo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Salut si bine ai venit pe forum.

Parerea mea este ca ar fi bine sa iei ceva mai cunoscut, dupa cum au mai sugerat si altii, nu raritati,

Incepator fiind nu ti-as recomanda ceva la care nu te pricepi si la care se pricep putini.

In cazul in care vei avea nevoie de piese nu vei gasi usor.

Si mi-se pare si scumpa. Eu zic sa mai cauti.

Bafta

Incearca aici /index.php?...mp;#entry670716. NU fac reclama, dar poate da si Petrica o bere.

Editat de gabi bv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..salut..si eu sunt de aceeasi parere cu ceilalti mai bine iti cumperi ceva care sa nu ai probleme cu piesele daca este cazul si sa stie cat de cat lumea mai multe detalii despre motocicleta in caz ca ai unele nedumeriri..eu te-as sftui si la o yamaha dt 125..sau aprilia de 125 cum are sau avea si smile..bafta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...