Sari la conținut

Plasticuri? De care?


Postări Recomandate

Cu ce sa ne imbracam cadrul? Ufo, Polisport, Acerbis....etc?

 

Care din astea, sau altele daca preferati / de ce / si daca merita diferentele de pret?

Editat de Daaaaan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu ce sa ne imbracam cadrul? Ufo, Polisport, Acerbis....etc?

 

Care din astea, sau altele daca preferati / de ce / si daca merita diferentele de pret?

 

 

Eu sunt pro Acerbis.... sunt super durabile dar si foarte scumpe.....

 

UFO consider ca este doar scump .... calitatea este slabuta la banii aia

 

Polisport este bun cand vrei plastice sa vinzi motocicleta..... :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar dan le intrece pe toate:))

Pur si simplu mergi sa iti iei plasticuri de la magazin si il intrebi pe cel care vinde produsele,cum sta treaba cu ele.Cu cat i mai scump cu atat i mai bun in majoritatea cazurilor ,exceptie fac cele unde cumperi brandu sau culoarea

 

Come on in cluj ai de unde alege si in plus sunt sute de enduristi pe acolo..

Editat de rider_thetiger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar nu e un subiect de interes ce plasticuri folosesti...

 

chiar asa :D

 

oricum se zgarie la prima iesire... ca daca nu cazi de cel putin doua ori / tura inseamna ca nu mergi la potential.

 

stiu eu pe cineva care - atunci cand e obligat sa-si schimbe plasticele - pune smirghelul pe ele...

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha ce imi palce asta am mai auzito demult pe forum :grinbandit:

 

Eu zic sa incetezi cu treaba asta, sa dai cu piatra in altu pentru ca zice chestii plictisitoare, tu care faci post dupa post, unele fara rost, probabil ca sa ajungi supermembru. Parerea mea.

 

Dane, eu zic sa optezi pentru Ufo Plast sau Acerbis, dar ufo sa iti fie primele pe lista. Da'i un ban in plus dar si te tin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar asa :wacko:

 

oricum se zgarie la prima iesire... ca daca nu cazi de cel putin doua ori / tura inseamna ca nu mergi la potential.

 

stiu eu pe cineva care - atunci cand e obligat sa-si schimbe plasticele - pune smirghelul pe ele...

 

Eu nu ziceam de zgariat, ca e absolut fara rost intrebarea daca la asta m-as referi...ma refeream la rupt. Stiam tot de pe forum, ca unele sunt mai casante decat altele care se dezdoaie la loc dupa tranta.

 

Apropos, "Rider_thetiger"...stii ce inseamna casant? :grinbandit:

Mesaj completat

Eu zic sa incetezi cu treaba asta, sa dai cu piatra in altu pentru ca zice chestii plictisitoare, tu care faci post dupa post, unele fara rost, probabil ca sa ajungi supermembru. Parerea mea.

 

Dane, eu zic sa optezi pentru Ufo Plast sau Acerbis, dar ufo sa iti fie primele pe lista. Da'i un ban in plus dar si te tin!

 

Multumesc pt sfat. Si pt promptitudinea cu care l-ai pus la punct pe mucea. :unsure:

Mesaj completat

o mica deviatie de la subiect...stie cineva daca plasticele de pe vreo varianta de YZ sau WR se potrivesc pe WR400 ('98) ? ... altfel spus, vreunul din modelele de enduro / cross contemporane cu WR-ul meu au plastice identiceidentice ?

Mesaj completat

o mica deviatie de la subiect...stie cineva daca plasticele de pe vreo varianta de YZ sau WR se potrivesc pe WR400 ('98) ? ... altfel spus, vreunul din modelele de enduro / cross contemporane cu WR-ul meu au plastice identice ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...