Sari la conținut

octombrie nordic


Stiff Rider
 Share

Postări Recomandate

salut, pe 3 octombrie imi propun sa fac o tura de cateva zile spre nord cu destinatia Sighetu Marmatiei, cine e interesat de plecare fie din Bucuresti fie din alt loc, e bine venit !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) spune si tu mai multe despre scopul calatoriei, ...........

o faci intr-o singura zi ? :agree:

 

 

scop? -plimbare , vizitare , relax , etc.

plec pe 3 si ma intorc dupa ce ajung la destinatie , presupun 5-6 zile

Mesaj completat

Salut, si eu vroiam sa fac in octombrie o escursie de ziua mea, in weekendul dupa 5 octombrie. Baga un nr de km si cate zile ca m-as cam baga.

 

 

salut! pai hai pe 3, sunt aproximativ 2000 km dus-intors, punctul maxim ar fi Sighetu Marmatiei, durata 5-6 zile, o sa fac o harta cu un traseu desenat, dar numai daca esti clar hotarat sa vi, sau poate ne intalnim pe undeva sa-ti arat pe harta ce si cum ...

Mesaj completat

traseul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu voi pleca cu fata pe 1 octombrie pana pe 8 cu traseu necunoscut inca si cu etape de 3-400km. Stim sigur ca prima directie va fi Vest, dar mai departe, Dumnezeu cu mila :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, pe 3 octombrie imi propun sa fac o tura de cateva zile spre nord cu destinatia Sighetu Marmatiei, cine e interesat de plecare fie din Bucuresti fie din alt loc, e bine venit !

daca vrei sa incerci ospitalitatea maramureseana cu adevarat iti dau un pont de cazare-l-am incercat cand am fost in turul tarii cu shadow-ul si mi-am promis sa ajung acolo de fiecare data cand sunt in zona. http://www.cazaremaramures.ro/index.php?cm...;nume=PENSIUNEA LA MARIA-Poienile Izei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ne intalnim pe traseu, deocamdata sunt doar doua puncte sigure pe care vrem sa le atingem: Timisoara si Cluj.

 

 

noi pe 5, luni, o sa fim prin cluj, mai vorbim pana atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine este foarte greu sa stau plecat atata vreme, sunt fotograf si lucrez prin mai multe locuri pe sistem de colaborare si ma pot suna oricand sa imi dea ceva de facut.... e mai greu ca la angajatii cu carte de munca :cheers:)

 

daca era vb de vineri/sambata/duminica mergeam sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mine este foarte greu sa stau plecat atata vreme, sunt fotograf si lucrez prin mai multe locuri pe sistem de colaborare si ma pot suna oricand sa imi dea ceva de facut.... e mai greu ca la angajatii cu carte de munca :cheers:)

 

daca era vb de vineri/sambata/duminica mergeam sigur.

 

 

in regula !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se poate face drumul in 3 zile. Ce nu e clar? :cheers:

 

 

se poate man, dar noi nu vrem, noi vrem mai relax, asa-i ?

Mesaj completat

Hey lume...eu sunt din baia mare si s-ar putea in aceea perioada sa vreau sa ma duc akas sa pun motorul la iernat:)

 

Poate fac cumva sa ma lipesc de voi:)

 

Resparct!

 

 

foarte bine, cam de unde pana unde vrei ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
bun, deci nimeni nu are chef de-o iesire, e mai bine la taste, ai ?

Maestre, ia zi, cu cuvintele tale, zonele prin care se va trece si punctele de interes din fiecare in parte. Harta aia mie imi suna a „alergam pe drumul asta si apoi ne intoarcem pe aici”. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestre, ia zi, cu cuvintele tale, zonele prin care se va trece si punctele de interes din fiecare in parte. Harta aia mie imi suna a „alergam pe drumul asta si apoi ne intoarcem pe aici”. :)

 

 

sunt destule de vazut, cine vrea sa mearga poate sa vina si cu propuneri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...