Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

Buna, ... am avut parte de miscare si distractie superba saptamana trecuta, dar din pacate din cauza anumitor lucruri pt care le am de indeplinit nu am cum sa ajung saptamana aceasta. :blink:

 

Mersi pt poze :rose: merita o bere :blink:

 

Distractie si sa ne vedem joia viitoare!

 

 

ps. nu lasati topicul sa cada sau puneti un pol sau lista de inscriere in fiecare luni <= asta pentru cei care se ocupa de organizare si pot sa fie prezenti in fiecare joi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu maine imi scot firele....deci nu e sigur ca vin.....dar poate vin iara sa-l vad pe Cuki cum oboseste in poarta. :rose:

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine o sa-mi fac incalzirea k lumea :blink: asa ca prea mult nu intentionez sa stau in poarta :rose:

facem pariu k dupa vo 15 min, te ceri iar in poarta sau poate chiar pe bank de rezerve, k amu' esti pretin cu ea(banca), doara si sapt trecuta ai servit-o... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma bag si eu la fotbal. O sa-l sun pe Aron sa vedem ce si cum, snt nou vnit de o saptamana in CJ studen la fizica. Sa imi lasati va rog o adresa aterenului sa il gasesc mia usor. Merci anticipat Brnys

Adresa terenului este: Str. Avram Iancu (E60) , Nr 338, FLORESTI (dupa Unitatea Militara, pe partea stanga)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai mah nu fi rau :blink: maine tre sa joc si eu ceva, sa dau niste goluri, niste pase decisive ceva....un pic de recuperare in aparare, niste interceptii....niste conere executate k lumea...banca nu o mai vreau, poarta...acolo se vede spiritul de echipa, deci imi voi face stagiul intre buturi...in rest, sa curga golurile...si berile...si tigarile........

tu poti,cuki,dar mai intai antreneaza-te in liga mica si mai incearca sa-i dai goluri la ada,ca data trecuta nu ti-o prea reusit. :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah....eu imi bag piciorul. Azi m-o cusut iara la nas doctorul, ca nici cum nu s-o lipit pielea ..deci iara stau 2 saptamani pe bara.

 

P.S. Scorul il tine cineva. Sariti cu poze!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah....eu imi bag piciorul. Azi m-o cusut iara la nas doctorul, ca nici cum nu s-o lipit pielea ..deci iara stau 2 saptamani pe bara.

 

P.S. Scorul il tine cineva. Sariti cu poze!

poti sa joci sambata pt berchezu ca in uichend jucam cu picioarele nu cu nasurile :rose: Editat de johnnynebunul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Se aduna lumea la un fotbal si o poveste joia asta???

fairplaybiker, mai este loc si pentru mine sau exista deja echipe bine stabilite?

 

sigur ca da este loc pt oricine vrea sa joace.....asa ca joi la 19-40 la teren echipati si antrenati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare popor:

 

Daca mai este un loc liber si ziceti ca se joaca finutz as veni si eu. Acum 2 luni am avut o ruputura de ligamente si inca nu e refacut complet piciorul, insa, daca jucati finutz as cam veni si eu.deci: mai aveti un loc liber???

 

Spo

 

SETH RC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare popor:

 

Daca mai este un loc liber si ziceti ca se joaca finutz as veni si eu. Acum 2 luni am avut o ruputura de ligamente si inca nu e refacut complet piciorul, insa, daca jucati finutz as cam veni si eu.deci: mai aveti un loc liber???

 

Spo

 

SETH RC

 

poti sa viii ca jucam usor si dam mult pe langa poarta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...