Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

prezent joi cu ema

 

 

iar la aniversare ......io +3 animatoare +personal auxiliar 3-4 pers inca nu stiu sigur da pana miercuri aflu

 

deci sa se anunte lumea cat de cat sa stim care vine la chef si cu ce si cat consuma si ce ar vrea .... o sa avem numai mici si bere suc deloc

 

 

la chef este invitat oricine vrea sa stea la o bere si un mic cu noi si sa vada un meci frumos sau nu :hurt:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare meciu de azi. Poate cel mai fain si echilibrat de 1 an incoace. Mi-o placut la maxim (mai ales k am si castigat). Multzumim Nicolita(Cuki), sper k tzi-au trecut supararile :D .

 

Prezent joi la ambele evenimente!!! Pt chermeza mai putetzi nota din partea mea pe Mircea+Ada si Sergiu+Ana (cineva sa numere din mare invitatzii sa stim dinainte cum sa ne aprovizionam).

 

 

 

Anunt de ultima ora: Cu ocazia aniversarii primului an de activitate SPORT TIME ARENA ofera meciul de joi GRATIS + 2 sticle de sampanie + 1 TORT aniversar !!!

 

Sunt invitatzi totzi cei care au jucat cel putzin 1 data cu noi, plus amantele lor... :D

 

 

 

Jakab Aron, administrator :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent joi cu ema

 

 

iar la aniversare ......io +3 animatoare +personal auxiliar 3-4 pers inca nu stiu sigur da pana miercuri aflu

 

deci sa se anunte lumea cat de cat sa stim care vine la chef si cu ce si cat consuma si ce ar vrea .... o sa avem numai mici si bere suc deloc

 

 

la chef este invitat oricine vrea sa stea la o bere si un mic cu noi si sa vada un meci frumos sau nu :D

 

 

Ideea cu suc de loc e ok, dar ma duci tu acasa dupa beri?... nu vreau sa dau plasticul la organ :moron:

 

Oricum am sa fac tot posibilul ca in jurul orei 21 sa ajung la SPORT TIME ARENA mai repede nu am cum :D

Editat de dedics
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no bun, am numarat 9 oameni la fotbal...deci mai raman 3 locuri libere

 

 

Poi poate ii si scrii pe cei 9...ca eu am numarat 3 :moron:

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trece careva prin zorilor in drum spre Floresti Arena...sa-l culeaga si pe Kirk? Ca vrea sa bea niste beri sa atunci merge nemotorizat :moron:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trece careva prin zorilor in drum spre Floresti Arena...sa-l culeaga si pe Kirk? Ca vrea sa bea niste beri sa atunci merge nemotorizat :moron:)

ia busu nr 43 pana in grigorescu la capat la travio sa fiii acolo la ora 19 si te duce ema pana la teren pt o bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare forum! :moron:

 

"reporterul pe 2 roti" prezinta de la locul faptei:

 

Meciul s-a terminat egal cum era de asteptat de la un meci aniversar, in prelungiri au pierdut micii si berile...au fost mancate si baute cu pofta! Cum vremea in continuare tine cu noi, inca suntem aici si ne simtim bine. A inceput un nou meci, iar fetele fac un spectacol unic pe teren!!! Multumim Aron! Multumim tuturor participantilor! Sa speram ca o sa avem multe asemenea ocazii.

 

La Multi Ani Sport Time Arena!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La meciul fetelor.....am luat cele mai jenante goluri. :D

 

Asa patesti cand e sarbatoare!

Asteptam poze de la toti cei care au fost prin zona..

 

Bagati mare! Haide "U" :moron:

Mesaj completat

Ma inscriu si eu pe Luni la fotbal.

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...