Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca fac rost de bani...apar si eu deseara ca mi-am facut RCA (inca nu e intrat in vigoare....dar macar de politie am scapat) :laugh: Muuuu!

 

P.S. Arone! Oricum daca ajung pe acolo si nu le gasesc pe d-soare pe acolo...ma intorc acasa. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am avut omul meciului pe sergiulica, lo facut pe marele guru la fotbal :laugh: sa dea cu stangu in dreptu ;)

 

si premiera am jucat pe -2 grade ...asteptam zapada :huh:

Mesaj completat

Las ca mai vorbesc eu cu inca 10 baieti

 

absent nemotivat :laugh:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O premiera si pt. mine aseara: pe langa faptul ca mi-am facut RCA :laugh:

 

prima data cand joc in acelasi meci la 2 ambele echipe de pe teren si castig cu amandoua :laugh: Ha! sa moara Cuki de ciuda! :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aron sa nu cureti terenu ca venim cu patine,puc si crosa ,skiuri si alte saniii .........hooooooooo ca ii geata

 

 

 

 

aduc si aparatu foto pt o sedinta foto cu fetele de la bara inox ,te rog sa le spui sa vine in costumele de baie si atat ......in rest minge sa fie :D

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si premiera am jucat pe -2 grade ...asteptam zapada

 

Numa tu iesti de vina Mihai, pt zapadoaca asta..., tzi-ai dorit-o, no amu' o venit !!! :D Is rupt futui, ieri am curatzat zapada de pe teren de 2 ori, k sa se poata juca 2 meciuri..., si amu o nins toata noaptea fara oprire si so depus la loc. :D Unde-i incalzirea aia globala, asa mult promisa?!?

Ok, in alta ordine de idei, azi vreau sa curatz terenul ink o data k sa se poata juca diseara. Mai am 2 prieteni care m-au ajutat si ieri, dar totusi ar mai fi nevoie de vo 2-3 feciori. Deci, Rugaminte Mare: dak cineva are chef si timp liber si nu e pe la alte job-uri, m-as bucura f tare dak ar putea sa ne dea o mana de ajutor, in folosul comunitatzii "motociclisto-fotbalistice" din Cluj :P . Azi pe la pranz facem o claca si mergem sa-l mai curatzam o data !!!

 

 

PS: cik pe la pranz se opreste ninsoarea, asa k pe la ora 12 vrem sa mergem incolo. Dak sunt voluntari, da-tzi de veste aici, sau la tel 0741207849

 

LE: nu raman dator sa stitzi, dau o bere, o pizza... :laugh: si sa stitzi k sa curetzi zapada, uneori e chiar fun :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma trag pe poponeata astazi.

 

M-am intins tare la picior data trecuta......si am si ceva treaba care nu suporta amanare de la ora 20.

 

Daca nu eram la job...veneam si eu sa curat terenul....ca imi place munca fizica :D

Editat de Kirk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, in alta ordine de idei, azi vreau sa curatz terenul ink o data k sa se poata juca diseara. Mai am 2 prieteni care m-au ajutat si ieri, dar totusi ar mai fi nevoie de vo 2-3 feciori. Deci, Rugaminte Mare: dak cineva are chef si timp liber si nu e pe la alte job-uri, m-as bucura f tare dak ar putea sa ne dea o mana de ajutor, in folosul comunitatzii "motociclisto-fotbalistice" din Cluj :D . Azi pe la pranz facem o claca si mergem sa-l mai curatzam o data !!!

Aron, sincer, eu as veni, dar nu am lopata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuterdeszapezire.gif

 

Sau un ATV mic; astea cred ca nu afecteaza gazonul deoarece nu sunt grele, iar daca tu poti impinge zapada pot si "utilajele" astea. Ma gandesc ca n-ar fi greu de "confectionat" si la bani decenti. Te scapa de durerile de spate, si castigi timp, zic eo. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu zapada curatata sau necuratata jucam azi? Eu unul as iesi..

 

sigur :laugh: ca jucam doar este penultimul joc si se termina sezonul asa ca

Mesaj completat

luni 21 dec ultimul joc pe anul asta la fotbal de la ora 20-15 min,nu se accepta absente decat f bine motivate .... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur :laugh: ca jucam doar este penultimul joc si se termina sezonul asa ca

Mesaj completat

luni 21 dec ultimul joc pe anul asta la fotbal de la ora 20-15 min,nu se accepta absente decat f bine motivate .... :D

Eu prezent in echipament complet.

post-21823-1261394102_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent si eu + ink un om..., si azi in loc de bere va fi vin fiert !!!

 

 

LE: Terenul de fotbal este dezapezit in totalitate si se afla in perfecta stare de joc !!! Datorita conducerii si a unui managemant perfect :laugh: , ne putem bucura de un fotbal in conditzii optime, pt ca in aceasta perioada rece si cu muuuulta zapada suprafatza de joc se dezapezeste zilnic !!! :D

 

 

Ne vedem la teren la 20,15

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luni 28 dec ora 20-20,30 facem un fel de micro revelion sau chef de adio la anul 2009 cu minciuni si alte cele , acum avem numa locul sa il mai stabilim sunt cateva variante ,muzic pub,bolero ,sau daca mai aveti propuneri spuneti dar sa fie cu ceva papa si asa mai eftin caii criza dar nici birt sa nu fie sau la ora 22 sa ne dea afara ..... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 4 facem reunirea lotului???

 

Dak reusim sa ne strangem suficientzi fecioiri pt o partida amicala, atunci, da facem si in data de 4 ianuarie (luni) o miscare :love: . Dak nu, atunci va rog tzinetzi minte k joi, 07.01.2010, ora 19,30 se va face oficial REUNIREA LOTULUI, cu primul meci pe 2010 !!!

 

 

Cu aceasta ocazie SPORT TIME ARENA va ureaza un sincer si un calduros La Multi Ani, tuturor !!!

 

 

 

ps: sa nu betzi f mult de revelion... post-22049-1262181342_thumb.jpg

Editat de aronbmw
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu doar de Joi o sa apar daca permite vremea......ca sa am timp sa-mi intru putin in forma....ca daca incep de Luni cu fotbalul iarasi nu mai umblu toata saptamana.

 

 

Bafta! :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand "LA MULTI ANI!" la toata lumea si sa aveti parte de un an cat mai bun.

In al doilea rand, si eu voi lipsi 2 saptamani pentru ca voi fi plecat la schi in Austria.

Distractie placuta.

 

Ok, primesti invoire pt 2 saptamani, dar cu conditzia sa ramai intreg si sa te reintorci apt pt fotbal :D . Distractzie faina la schi Florine. :D .

Iar pt voi ceilaltzi, va reamintesc, k joi, 07.01.2010, ora 19,3o, se va face reunirea oficiala a lotului !!! SportTimeArena va asteapta pe totzi... :o

 

ps: rog facetzi prezentza aici, sa vedem in mare cum stam pt joi... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...