Sari la conținut

Cum Sa Fac Sa "sune" Mai Bine


Postări Recomandate

am un rs 50 si vreau sa sune putin mai agresiv.. ce pot sa fac? si pe bune pls ca stiu ca o sa radeti ca ii de 50. se poate schimba toba sau ceva de genu? nu suna rau dar simt k are mai multe de oferit.

 

 

sa nu imi spuneti sa imi iau alta k ii buna si asa daca nu se poate face nimic :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[lamermode]

Noah... Nu ashea mah Kristake. Omu tre' sa-i puna un motor tunat de Sachs MadAss 50 daca vrea sa se auda mai bine.

[/lamermode]

Deoarece motorul de RS 50 e in doi timpi si pe deasupra e foarte mic nu vei putea sa scapi de brrinn-brriiin-ul pe care-l produce. Poti incerca sa-i schimbi toba, dar chiar si asa 'fondul' sonor va ramane acelasi.

Editat de SnapShot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: SA RADA? pai ei nici pe bicicleta nu merg:blink: sa rada de mine cand oi fi cu rsu de 125 ca ma dau jos si de nu ii targ un carbon in dinti si o casca de ramane lat :) :) multi parliti care habar n au da ce sa faci traim in rumania :baldy: :baldy:

 

sorry de expresie da ma suparat asta si stiu ca asa o sa fie

Editat de alexutzzz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai baiatule eu am rs si nu prea mi-am gasit nasu la 125 da pana la urma rs 125 e o drujba dao dreaq ca zici ca e polizor e o panarama ce mai vrei alceva azi m-am dat cu gsx-r si nu prea mai as merge cu rs-u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: SA RADA? pai ei nici pe bicicleta nu merg:blink: sa rada de mine cand oi fi cu rsu de 125 ca ma dau jos si de nu ii targ un carbon in dinti si o casca de ramane lat :) :) multi parliti care habar n au da ce sa faci traim in rumania :baldy: :baldy:

 

sorry de expresie da ma suparat asta si stiu ca asa o sa fie

Mda, croitorashul cel viteaz. Cu diferentza ca ala din poveste nu avea totusi carboane la dispoitie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi misto da yo astra pot sa im iau la varsta asta :) :crack: :) nush care e problema chiar daca e o drujba va fi drujba mea pe care alti si ar dori sa o aiba dar sunt terminati daca rad de ceva pentru care cineva munceste sa isi ia acel lucru si este mandru nu tre sa te (cuvat ura) in gustu omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faceti voi misto da yo astra pot sa im iau la varsta asta :crack: :baldy: :) nush care e problema chiar daca e o drujba va fi drujba mea pe care alti si ar dori sa o aiba dar sunt terminati daca rad de ceva pentru care cineva munceste sa isi ia acel lucru si este mandru nu tre sa te (cuvat ura) in gustu omului

 

 

ba esti prost???? :) nu intelegi ca si io am rs. dreaq ca nu iti ei vrun r1 pur si simplu se aude rau la sunet nu

mai te contrazice tu ma viteazule stai calm

Editat de rss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune turbo pe ea

e pe sistem domne...hai frate nu mai fi asa froasat mai alexutzzz...c dreaq..pana la urma o sa ai un moto p care multi carcotas ar vrea sa il aiba(asta dak zici ca iti iei rs)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine nu ma deranjeaza chiar daca o sa sune ca o drujba o sa fie drujba mea si nus ofticat pe voi sunt ofticat de aia care o sa rada si stiu ca o sa fie dar........... nu mai conteaza si imi iau rs 100% caut de nebun ceva bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am scos cu toba de carbon Yoshimura un sunet excelent din motorul meu :) dar de tinut minte ca toba este racing si motoru in 4T

Stiu pe cineva care are toba de carbon pe RS si nu este o mare diferenta nici la performanta nici la sunet (este o schimbare dar nu prea mare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...